Menstruace zpožděná o 6 dní, test negativní

hanka.knizkova
5. říj 2010

Potřebovala bych poradit,vždy sem měla MS pravidelnou jako hodinky po 28 dnech,1x sem jí měla zpožděnou před 2 roky,ale to sem byla těhotná a dvě čárky se mi ukázali hned po 2 dnech zpoždění,taky mi bylo blbě a měla sem spoustu dalších přznaků..Ted už mám zpoždění 6 dní,ale mamatest mi vychází negativní,dělala sem si ho 3 a 6 den od vynechání MS a žádné těhotenské příznaky nemám,takže si myslim že těhotná nejsem,akorát je mi teda divný kde se ta MS toulá.. 😕 Sem z toho nějaká zmatená 😅
Stalo se vám to některé?
A jak dlouho mám čekat než se objednám k doktorce?

lilyanka1
16. bře 2016

Ahoj holky chtela jsem se zeptat mela jsem 5dni spozdeni a nakonec ms dorazila ale jen spineni vubec me nebolelo bricho zada nic jako kdyby jsem ms nemela test jsem si delala a nic .jsem lina a unavena porad se mi chce spat vubec nevim co se semnou deje .prosim holky porad te mi dekuji.

domca1234
17. bře 2016

Xxmakyxx ahojky a byla jsi u doktrora uz?

robrosenb
21. dub 2016

Ahoj holky, jsem ráda, že jsem narazila na tuhle diskuzi🙂 Už jsem nedoufala a jsem ráda, že v tom nejsem sama! Mám zpoýdění 3.den , tlak v brise, nafouklé břicho. Nevím, zda muže mít spojitost s opožděnínm to, že mi byla minulý týden diagnostikovaná periorální dermatitida, což je infekční vyrázka vyvolaná přemírou kortikoidů. de. jsem se předáfkovala kapkama do nosu s antibiotiky🙂 Vyržka už skoro pryč, ale teď tohle. Pořád čekám a doufám, že MS přijde:/

mispulinka22
28. dub 2016

Ahoj holky též mám problém se zpožděním před 2 mesici se měla zpoždění 3 týdny mamatest lehce pozitivní dr.mi řekla že těhotná nejsem a dostala jsem injekci a do 4 dnů dorazila. Dnes je to přesně týden co mam opět zpoždění mamatest negativní nevím co si mám o tom myslet

kamca7
8. kvě 2016

Ahoj holky, jsem na tom podobně, dnes mám 7 den zpoždění, ale test nic, takže nevím.. V lednu jsem byla na operaci s velkou cystou a srůsty skoro všeho tam dole, podle Dr. byly srostlé hlavně vejcovody a okolí, ale vše zprůchodnili a MS jsem měla zase pravidelně (28 dní). S přítelem se nechráníme, ale ani se nijak přímo o mimi nesnažíme. Navíc od té operace mám teď třetí atb na pozitivní mykotika, tak nevím, jestli se to zpozdilo kvůli těm atb nebo proč..

hualenka
15. kvě 2016

Zdravím, i ja má zpoždění ale 20 den, tt stále negativní, prsa bezezmeny, akorát bolesti hlavy, tlak a bolestivost v podbřišku, bil výtok, nevolnost.

kopretina252
30. kvě 2016

Ahoj holky, posledni MS byla 5.4. a od te doby stale nic,prsa hodne zvetsena,ale bez bolesti. S pritelem male nechraneny styk,ale davame si pozor,test stale negativni. Posledni 4 dny bolesti v podbrisku,tlaky,bolesti hlavy a trosku vetsi unava. Muzu byt i tak tehu?k doktorce jsem objednana az za 2 tydny..

xoath
12. čer 2016

Ahoj holky, s pritelem vzdy spime s kondomem ale jednou pred asi 2-3 tydny bez, neudelal se do me ale. MS jsem mela1.3., 5.4. A pak 5.5. A ted stale nic.. Test jsem si delala a negativni ale boli me podbrisek a porad bych neco jedla ikdyz jsem plna. Vzdy aspon tyden pred ms se mi zvetsi prsa a boli ale ted nic, jen se trosku zvetsily ale neboli. Co myslite?

vat162
17. črc 2016

Řeším něco podobného. Styk jsme měli s partnerem na začátku června, poté přišla menstruace. Teď jsem ji nedostala už 4 dny. Mívám ji pravidelnou, ani stres apod. na ni nemívá vliv. Test jsem si dělala druhý den zmeškané MS. Byl negativní. Teď přemýšlím, jestli je možné, abych byla těhu, když jsem od posledního styku již menstruovala... S přítelem jsme málo, pracuje v zahraničí, proto mezitím k otěhotnění dojít nemohlo... 😉 Pobolívá mě v podbřišku a bolí mě pouze bradavky, prsa, která mě před MS normálně bolí, nic.

zuzi317
11. srp 2016

Ahoj holky, prosím také o radu. Rozhodli jsme se s manželem, že vysadím prášky a začneme se pokoušet o miminko, cca půl roku beru Femibion a listovku, piju kontryhel. Před měsícem jsem dobírala platíčko HAK, poslední 4 tabletky jsem si už nevzala a poté jsem měla mít menstruaci, která nepřišla doteď, dělala jsem si už 3 testy, které jsou negativní, ale asi před deseti dny jsem měla strašně citlivá prsa a bolesti v podbřišku. To nyní ustalo, ale menstruace pořád nikde a já se cítím hrozně plná a nafouklá, mám vystouplé břicho a sem tam bolesti. Mám ještě čekat nebo raději navštívit lékaře nebo co si o tom myslíte ?

domca89
11. srp 2016

@zuzi317 Mě po vysazení HA MS nedorazila krásných 65dní. Bylo to čistě hormonální a musela jsem na vyvolávací injekci, zajděte si na gyndu a uvidíte, co Vám mudr řekne, minimálně dostanete injekci a do týdne se to rozjede.

zuzi317
11. srp 2016

Děkuji za odpověď, zajdu si tam ;).

lenka253
14. srp 2016

Myslíte, že je možné, aby test ještě nezachytil HCG v den vynecháne menstruace?

barunka011
17. srp 2016

holky a jak vam to teda dopadlo? jste nektera u vas tehotna? pac ja mam tez 6 dni zpozdeni, priznaky jako na tehu. ale test bily jak snih..

marmar79
17. srp 2016

@barunka011 Já řešila od pátku něco podobného, zpoždění dnes 5. den, testy bílé, příznaky hodně podobné těhotenským a dnes odpoledne se MS rozjela :( Netuším čím to bylo, doposud jsem měla cykly přesné jako hodinky. Nu, možná to ovlivnilo cestování během dovolené, a posunutí ovulace. Jinak si to neumím vysvětlit 😉

barunka011
17. srp 2016

@marmar79 ale ja se modlim at neprijde =)

humpio
30. srp 2016

Ja mam dnes zpozdeni 5 dni a test negativni..Ja se modlim at prijde.Mam deti tri,nejmladsimu 10mesicu..Zz asi tri dny hrozny vedro spis nenormalni.Boleni bricha sem mela cca pred temi 5ti dny ale to bylo jako na ms ne spis bolest v mocaku..Dost zadrzuji curani hlavne v noci nejdriv jdu krmit maleho protoze rve jak tur.Muze to byt tim to spozdenu?Dnes teda tlak v podbrisku ale nu. Zatim

eliskanov
16. zář 2016

Ahoj 🙂 mám takový dotaz..
Už asi týden mam bolesti břicha a občas mi je špatně od žaludku, a když se nadechnu ústy je to vpořádku. Už týden jen špinim a mám spoždění asi tak 10 dní. Neni tu možnost, že bych byla těhotná? Děkuji za odpověď.

lavender19xx
17. zář 2016

@eliskanov možnost je zde vždy, někdo se za ni modlí, jiný ne 😉. Zkus si udělat test a když nic, tak k doktorovi na injekci na vyvolání ms. Záleží, jak pravidelné máš cykly, jestli tohle je výjimka nebo se to stává častěji.

lajla
17. zář 2016

@eliskanov udělat test, když bude negativní počkat...za pár dní.znovu, když negat zajít k dr ať se jukne, spineni týden není moc ok, na injekci bych nesla

eliskanov
17. zář 2016

@lavender19xx občas se zpozdí ale ne o tolik, test negativní, tak nevím. :/ ale mimčo nechci, tak snad nejsem. Děkuju za odpověď

jack115
9. říj 2016

ahojky mam otázečku 😉.Minulí měsíc sem dostala MS od 1.9 do 7.9 ale tenhle měsíc nic a test sem si dělala ale jedna čárka a už je to 9 dnů spoždění co to může být ??? 😒 😕 .
(je mi teprve 15 a pa..... už nejsem mám strach) a přítel chce abych dokončila školu prosím poratte??? ☹ 😔 🙂

jack115
9. říj 2016

Děkuji za odpověd

lavender19xx
9. říj 2016

@jack115 pokud ms stále nedorazila a test je negativní, tak k lékaři. Ten už zváží, jestli je to pokles hormonů a dá injekci na vyvolání ms, nebo něco jiného.
A tohle neber špatně- pokud přítel chce, abys dokončila školu, tak by se s tou ochranou měl zasnažit on 😉.

veruuuuberuuuu7
13. lis 2016

Ahoj,rada bych se zeptala.mam pravidelnou menstruaci na kazdy 28den.ted je tomu vsak jinak.mentruace se jeste nedostavila uz je to 33den.zacinam trochu panikarit.s manzelem mame sex s kondomem.ale i tak trochu panikarim. Je to normalni?nebo jsem divna? :D tehotensky test jsem si delala ukazal ze tehotna nejsem pokud se nemylil.. mimco ted nepripada v uvahu jdu v lednu na operaci se zubama kde budu pod celkovou narkozou. V tydnu kdy jsem mela menstruaci dostat jsem si brala dva dny prasek ketonal na zablokovany krk.je mozne ze by prasek to jen oddalil?prosim poradte jsem bezradna :/

lavender19xx
13. lis 2016

@veruuuuberuuuu7 může to být stresem, počkej pár dní a pokud ms nepřijde a test bude pořád negativní, tak si zavolej k doktorovi. Ten ketonal by v tom neměl hrát roli.

veruuuuberuuuu7
13. lis 2016

@lavender19xx
Tak stres tedy rozhodne z toho mam.ne ze by jsme s manzelem miminko nechteli to ne ale asi ne ted,uz kvuli te operaci :/ snad se ms dostavi. :/ ale dekuji za radu

laurinka092
17. led 2017

Dobrý večer, potřebuji nějakou odbornou radu ..
V poslední době mám neustále opožděnou menstruaci, mívám ji po cca 32 dnech, s přítelem jsme jednou nepoužili ochranu, prostě se to stalo, pro jistotu jsem si vzala pilulku Po. Po 5-dnech jsem dva dny krvacela .. tu pilulku jsem neměla poprvé, už jsem ji měla 3x v životě, vím, že je to nezodpovědné, ale nemůžu ještě mít mimčo .. nikdy jsem takhle nekrvacela po pilulce, jak teď naposled .. moje doktorka se odstěhovala a já už půl roku nemohu nikoho sehnat, taky jsem dost často v práci a o víkendu gynekologie neordinuje, mimo menstruaci neustále spinim .. testy zkouším po i před ms a negativní .. někdy je mi při cvičení špatně, jsem už opravdu zoufalá, přemýšlím, že zajdu na pohotovostní kliniku, ale mám strach, že mi vypadají, že jsem půl roku bez doktora ..

absintka19
17. led 2017

@laurinka092 spise nez vynadani bych se bala toho ze budes mit problem s otehotnenim az ho budes chtit. Nerikej ze pracujes 24/7 kazdy den, tak si zajed na pohotost a sakris najdi si gynekologa, muze to byt neco jine, bazne (napr.praskla vysta a infekce). Jen kvuli 'lenivosti' snad nebudes riskovat zdravi. Navic zamest.je povinny te uvolnit k lekari. Neblbni holko nestastna. P. S. dnes je tolik moznosti ochrany od kondomu, antikoncepse az po nevim co vsechno...si 'blazen' ze takto riskujes....

nikola297
25. led 2017

Dnes mam 6. den zpozdeni a testy taky negativni a modlim se abych nebyla tehotna. Doma mam pulrocni dite tak si myslim ze na druhy je jeste dost brzy ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru