Menstruaci jsem dostala o 11 dní dřív. Jsem těhotná?

martiax
18. čer 2011

Ahoj holky mám možná hloupou otázku ale už si nevím rady...3.6 jsem měla pohlavní nechráněný styk....menstruaci jsem měla dostat až 26.6 mám ji pravidelnou po 35 dnech ale dostavila se o 11 dní dříve což mě velice překvapilo nikdy se mi to nestalo...spíše jsem ji měla dříve nepravidelnou a to se zpožděním. Zajímalo by mě zda by se mohlo jednat o příznak těhotenství? třeba nějaký ojedinělí? 😕 Miminko si moc přeju

jankadudova
19. čer 2011

Ahoj. POkud je jinak jako hodinky, teoreticky by mohlo jit o tehotenstvi. Ale nebylo by to nejak "dramaticky", spis slabsi. Udelej si za par dnu test 😉

romana29
19. čer 2011

Mělas normální, tj. několik dní trvající menstruaci? Pak asi těhotná budeš těžko 😕
Spíš jsi možná samovolně potratila, proto byla ta menstruace dřív, protože tělo neudrželo zárodek, to se stává často

crca
19. čer 2011

Ach jo 😅

maximka33
8. srp 2012

tak to by mě zajímalo, jak to u tebe dopadlo.. u mně je ms asi o 6 dní dříve, což se mi nikdy nestalo, žádný stres, nic, tak nevím.. druhý den špiním..

dominikaanovakova
22. lis 2017

Zdravím a přeji hezký večer. Prosím Vás o radu. S přítelem se snažíme 6 měsíců o mrňouska. Tenhle měsíc MS dorazila o 4 dny dříve,tedy dnes. Odpoledne byla tmavší a teď k večeru o dost slabší s příměsí hnědé. Zkoušela jsem test a byl sněhobílý. 😒

mewerika
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru