Menštruácia mešká 42 dní. Čo so mnou je?

wejusska
5. lis 2010

Dobrý deň, mala som pohlavný styk s ochranou pred 9 týždňami,od tedy po dvoch tyždnoch som dostala menštruaciu normalnu ako vždy, pravidelne mi však meška. Teraz mi meška už 42 dni, bola som aj u gynekoboga a povedal mi že mám cystu. Dostala som vyvolavačku, ale stále nič... Robila som si tehotenský test, bol negatívny...a ešte k tomu som dosť vystesovaná... čo so mnou je?Môžem byť tehotná?

crca
5. lis 2010

Já si nemůžu pomoct,a asi to ode mě bude znít špatně,ale takovéhle otázky by měli hned mazat proboha 🙄 Když jsi byla na gyndě a víš co ti je tak jak ti asi můžeme pomoct my???? 😒 Otázky tipu"můžem být těhotná?"mě už docela začínají fascinovat,tak si zajděte k dr,udělejte si test a je to,jak my asi můžeme vědět jestli jste nebo nejste 🙄
Jediné co řeknu je,že pokud máš cystu,tak může habrovat menstruace,ale když jsi byla na gyndě a předpokládám,že tě vyšetřovala uzv,jinak by nepřišla na to,žemáš cystu,tak by asi poznala že jsi těhu ne?? 😅

leeena_4
5. lis 2010

souhlasím. Když jsi dostala menstruaci, doktor ti řekl, že těhotná nejsi a test je negativní, tak hádej co s tebou je ? 😀 😀

jasekd
5. lis 2010

Tehotna nebudes, to by Dr poznal prece. S cystou MS opravdu blbne, mam vlastni zkusenost, vyvolavacka zabrala az treba po 10ti dnech, trvalo to asi 3 cykly, 3 vyvolavacky, no a pak jsem to dostala cca po 4 dnech, velky bolesti, a cysta konecne praskla a pak se mi i podarilo otehotnet. Nevim, jak v tvem pripade, ale u me mi rekla, ze pravdepodobnost otehotneni s tou moji cystou je velmi mala 😉 Pokud chces byt tehotna, tak nejdriv musej vyresit tu cystu a pak to snad pujde, pokud nechces, antikoncepci jsi mela, MS taky, ted navic i UZ, takze klid, doktori nejsou uplne blbi, tohle je zaklad, pozna cystu, pozna tehotenstvi, ledaze bys byla na uplnem zacatku tehot., ale to jste urcite probrali...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru