Mešká mi menstruace a bolí mně břicho. Jsem tehotná?

olivie
15. zář 2006

Ahojky snažilky.
Chtěla bych Vás poprosit o váš názor.Mám teprve 1 den zpoždění.2 měsíce se snažíme s manželem o miminko.Vím že zpoždění je normal,ale vždy ten den (a to bez vyjímky) mám veliké bolesti zad a už to prostě poznám.Tentokráte nic a tak jsem si dnes koupila test.Jako každá zvědavá snažilka jsem provedla test a výsledek -- jedna čárka.. ☹
Hodila jsem test do koše ale po půl hodině mi to nedalo a ještě se koukla a já tam vidím tu druhou čárku ale slaboulinko.Je to možné že bych byla těhotná a ta 2. slaboulinký je tam proto že je to teprve 1.den zpoždění???
Děkuji moc za názory a radu...
Olivie 🙂

dorotka
25. zář 2006

luci pre istotu pockaj tyzden dva a urob si tes ms moze prist aj ked si tehotna
a s tymi ciarkami nemas uplne pravdu boli kocky co neboli tehotne a po case sa im tam objavili aj ked mne sa nikdy neobjavili dve

ja007
25. zář 2006

Ahoj holky, rozhodla jsem se konečně přihlásit, potřebuju poradit. Minulý týden ve středu jsme se s přítelem naposledy milovali, v sobotu mě začly bolet prsa, jsem malátná, pořád mě pálí žáha, mám pocity na zvracení než se najím. Myslít, že je možné po tak krátké době těhotenským testem zjistit, jestli jsem těhotná? Problém je v tom, že nechci čekat jestli přijde menses, ta má přijít až za 14 dnů. No a další problém je v tom, že v pondělí 02.10. mám nastoupit do 1. roč. vyšší odborné školy, mám se dostavit k zápisu 02.10. Vůbec nevím, co bych v úřípadě, že jsem těhotná, dělala, dítě bych si každopádně nechala, jen nevím jak s tou školou.Poraďte prosím. Díky moc.

protea
25. zář 2006

Ahoj ja007,
myslím že je to možné já poznala že jsem těhu asi taky týden po oplodnění.
Přesně jak píšeš, malátná, pálela mne žáha a ještě se mi chtělo strašně spát.
Test jsem si ale dělala asi až týden na to.
Jsou testy, které to mohou odhalit už pátý týden po oplodnění.
Tu školu by ti kdyžtak přerušili, ne?

len
25. zář 2006

No, holky, kdyžtak koukněte, co jsem psala do diskuze "Za jak dlouho lze zjistit, jestli jsem těhu." Po týdnu to poznat může jít, pokud se vajíčko uhnízdilo brzy, po třech dnech to v žádném případě poznat nejde (ale je možné, že vajíčko bylo oplodněno už před tou středou). Záleží:
1) na citlivosti testu
2) na tom, jestli už se vajíčko uhnízdilo, před uhnízděním (nejdřív právě ten 5. den, ale klidně i 11.) to nemáte šanci poznat...
Takže pokud se vajíčko uhnízdilo hodně brzy, hodně citlivý test to po týdnu odhalí, většinou si ale musíte počkat až do MS, protože ani supercitlivý test neodhalí 8. den těhotenství, pokud se vajíčko uhnízdí až 11. den 😉
Ani těhupříznaky se neobjeví dřív jak při uhnízdění vajíčka (protože právě tehdy začíná placenta produkovat hCG, který způsobuje příznaky). Takže nevyvracím, že někomu může být blbě tři dny po ovu, ale na 99,9% tvrdím, že to s ovu nemá nic společného 🙂

syrael
2. říj 2006

Ahajda holky!
Test Rapi-preg mi tehotenstvi signalizoval zatim dvakrat a to vzdy uz dva dny pred vynechanim. Pravdive! Mam pravidelny cyklus, takze vim jiste, ze to bylo tak. Drzim palce

dagmarka1
2. říj 2006

ahojky syrael, dobré vědět, ale i cena Rapi-pregu bude vyšší, počítám tak 70Kč?dík.

syrael
2. říj 2006

Ba ne, Dagmarko,
zalezi na forme, ve ktery ho koupis - ja kupuju kapaci testik a ten je kolem padesati korun a to za tu jistotu rozhodne stoji!

artep26
2. říj 2006

Ahoj holky, nepíši teď z vlastní zkušenosti, ale kamarádka si dělal test v den, kdy měla přijít očekávná MS a test byl negativní. Po týdnu, tedy 3 týdny po MS si ho udělala znuvu a byl positiv. A také těhotná byla. Nevím přesný název testu ale byl prý také citlivý (ten 1. mám na mysli), vyžádala si ho přímo v lékárně. Ale každý má jiné zkušenosti. Mně 31. den po posl. MS test ukazoval / tak jdu dnes ( 37. den) na prohlídku. Zítra napíši jak spolehlivý ten můj test tedy byl 🙂 a zda to vyšlo nebo se musíme dál snažit. Pa 😀

dagmarka1
2. říj 2006

kočičky moje, takže "na značky", a pokračujem ve snažení, já už by se na to i vyprdla,velebnosti, ale nelze, bez práce nejsou koláče!!! 😀
všem těhu-opatrujte se a palce držte!!!!!!

amartina
2. říj 2006

Ahoj snažilky. Poraďte, dva měsíce neužívám HA, první menstruaci po vysazení jsem dostala o týden déle, nyní už dva týdny čekám na druhou a ona pořád nikde.Myslíte,že bych mohla být těhotná?Příznaky žádné nemám,jen mě trochu pobolívá jedno prso,jinak se cítím skvěle.Poraďte mi,byla bych štastná,kdybych zjistila,že těhotná jsem,ale moc tomu zatím nevěřím.Díky

tituska
2. říj 2006

Ahoj mojko, bolo by krasne keby si cakala mimi, ale poviem ti to podla mna.Ja som vysadila HAK pred rokom a potom som nemal 3 mesiace MS, chodila som na vyvolavacky a bola som z toho nestastna, lebo som tiez chcela mat mimi.No a este ti poviem, ze HAK je fakt svina.....po vysadeni sa ti narusi cely cyklus, takze sa mas na co teskat ☹ 😢

kaciatko81
2. říj 2006

tituska, neodsudzuj hned hak, uz sa tu takto temy zvrhli. nie na kazdeho a nie vzdy posobi rovnako

tituska
2. říj 2006

Ja som ju odsudila len v mojom pripade........ak som sa ta dotkla, tak prepac 😉 No tak sa nehnevaj 🙂

amartina
2. říj 2006

Tituska a ted jsi uz tehotna?

kaciatko81
2. říj 2006

este si nie je ista, ale teoreticky byt mozes 🙂

amartina
2. říj 2006

Já tomu právě nechci moc věřit,protože mi vůbec nic není 😔

leila
2. říj 2006

kaciatko, aj mne HAK narobila veeelmi vela zleho a uz by som ju nikdy nebrala ale ako hovoris je to individualne, moja sestra ju uzivala aj ked nemala priatela, lebo jej to naopak robi dobre..

tituska bude urcite tehu, citim to 😵

leila
2. říj 2006

amartina, urob si testik 🙂

kafulienka
2. říj 2006

Ahojte, mne HAK, resp jej vysadenie urobilo taktiez riadny chaos v tele. Trvalo viac nez rok, kym som sa (po 10rocnom pravidelnom uzivani) ako tak dala "dokopy".
Ale to je vlastne ina tema. Mozno by stalo za to, aby niektora tuto temu otvorila...

kaciatko81
2. říj 2006

kafulienka, ta tema tu je a este vela roznych s antikoncepciou spojenych, ako 1. cyklus po vysadeni, tehotenstvo po vysadeni, atd... je to vsetko vo fore, podsekcia snazilky
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kafulienka
2. říj 2006

kaciatko81, dakujem za info 😎

kaciatko81
2. říj 2006

bohuzial sa vsak tieto temy zvyknu zvrhnut ☹

amartina
2. říj 2006

Leila,testík jsem si dělala před týdnem-negativní 😉

xsipm04
2. říj 2006

Ahojky holky, tak jsem si právě udělala poprvé testík a jsou tam dvě docela jasný čárky. Jsem samozřejmě děsně ráda, ale nechci se tím teď nějak nechat rozhodit, protože pozítří jdu na zkoušku dost důležitou a docela drahou, takže minimálně dva dny se ještě potřebuju soustředit a až pak se začít naplno radovat 😀 No jenže proč na to musím myslet už teď, příští týden máme z prací jet na away day, takový ty hry v přírodě a tak, já to zjistila dnes, nemám to potvrzený od doktora a rozhodně to nebudu rozhlašovat v práci dřív než v rodině, teď ale nevím, co si vymyslet, abych se neprozradila,ale na ten away day nemusela. Vůbec totiž netuším, co tam chtějí dělat, ale určitě to budou nějaký adrenalinový sporty a večer chlastačka, takže tam bych fakt asi jet neměla. Nemáte někdo nějaký nápad,jak se z toho vylhat? Klidně bych si vzala i dovču na tu dobu, ale potřebuju mít nějaký pádný důvod, proč nejedu. Poraďte mi někdo něco,please 😖

daniellka
2. říj 2006

xsimp - tak to gratuluji, musíš mít určitě radost. Na ten výjezd bych taky určitě nejela, byla jsem v naprosto stejný situaci. Řekla jsem šéfo¨vi, že jdu na jedno lékařské vyšetření a objednací lhůta je 2 měsíce, takže to nemůžu odložit. Pokud je gentlemen, nebude se vyptávat na detaily, dnad jen, jestli jsi v pořádku..

xsipm04
2. říj 2006

No jo, když mi jsme taková velká firma, žádného přímého šéfa nemám, takže to budu muset vysvětlovat asi více lidem, kor když už jsem někomu slíbila, že s ním budu spát na pokoji. A jak jsi to jinak maskovala v prvních dnech, když jsi o tom zatím nechtěla nikomu říkat?

selu
2. říj 2006

xsimp04: tak se nevylhavej a rekni ze nemuzes ze zdravotnich duvodu, a kdyz se te nekdo zepta, tak mu poloz otazku proc se te na to pta, proc ho to zajima 😀 a v nejhorsim pouzij klido tu variantu s vysetrenim 😉

xsipm04
2. říj 2006

Danielka a Selu: Holky, díky moc za odpovědi 🙂 To je asi pravda, co je komu do toho, a když to bude vypadat, jako že se vymlouvám, prostě si budou myslet, že nejsem sportovní typ a že se mi tam nechce 😀 tak jsem na sebe zvědavá, jak se vydržím neprokecnout 😒

selu
2. říj 2006

xsipm04: myslim, ze ted je nejdulezitejsi, aby ses citila v pohode, ze delas vse spravne pro mimi, kdyz o nem vis, ja bych tam taky nesla a bylo by mi uplne jedno kdo si co mysli, tak hlavu vzhuru, jde preci o tve dite 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru