Mešká mi menstruace a bolí mně břicho. Jsem tehotná?

olivie
15. zář 2006

Ahojky snažilky.
Chtěla bych Vás poprosit o váš názor.Mám teprve 1 den zpoždění.2 měsíce se snažíme s manželem o miminko.Vím že zpoždění je normal,ale vždy ten den (a to bez vyjímky) mám veliké bolesti zad a už to prostě poznám.Tentokráte nic a tak jsem si dnes koupila test.Jako každá zvědavá snažilka jsem provedla test a výsledek -- jedna čárka.. ☹
Hodila jsem test do koše ale po půl hodině mi to nedalo a ještě se koukla a já tam vidím tu druhou čárku ale slaboulinko.Je to možné že bych byla těhotná a ta 2. slaboulinký je tam proto že je to teprve 1.den zpoždění???
Děkuji moc za názory a radu...
Olivie 🙂

protea
15. zář 2006

Slevik:já myslím, že to je jasné🙂 🙂 🙂

protea
15. zář 2006

Ještě něco Slevik, já bych udělala ještě jeden testík.
Já vím, takhle máš aspoň naději.
Ale pak to budeš vědět skoro na 100%🙂

vicky13
15. zář 2006

Neviete mi poradit baby. Viem ze niektore tehulky maju stale MS. Je to mozne aby som bola tehotna, ak som dokonca mala velmi kratky cyklus, iny ako obycajne? No MS bola normalna silna, trvala tak ako vzdy. Co myslite?

slevik
15. zář 2006

Zrovna jsem si ho udělala 😀 A je tam taky, tamto byl nějakej Axiom nebo jak se to jmenuje a z ranní moči a tohle je Mamavit a teď dělanej a je tam taky 😉 Ještě ji dodám 🙂

olivie
autor
15. zář 2006

Funny - jak dlouho trvá než-li je mímo napojeno na tvůl oběh??
Díky Olivie

protea
15. zář 2006

Vicky:to vážně nevím, mne jen doktor řekl že kdybych teď začala špinit nebo krvácet, tak mám hned do nemocnice.
Ale taky už jsem o tom četla, že některé ženy měly MS ještě třeba tři měsíce těhotenství.
Bohužel vlastní zkušenost nemám🙂
Přeji štěstí

protea
15. zář 2006

Slevik:myslím, že je to stroprocentní🙂
Doufám, že si testy dělala podle návodu

slevik
15. zář 2006

Snad jo, několik vteřin jsem je namočila po rysku a pak čekala 😉

marinka
15. zář 2006

sleviku,takové čárky by se neukázaly jen proto, že bys test namočila třeba přes rysku. Na testu se podle mně nedá nic zkazit 😉

slevik
15. zář 2006

bylo to pod ní...dělala jsem to stejně jako dřív a předtím se nic neukázalo, teď jo 😵

nevesta
15. zář 2006

Slevik, gratulujem 😵 ja som mala tak isto ked som bola tehu 😉

slevik
15. zář 2006

Nevesta, díky 😉

zany
15. zář 2006

Já jsem měla zpoždění MS asi 2 dny a když jsem si dělala test z dopolední moči, tak se mi tam ta druhá čárka objevila... Sice slabá, ale byla tam. Když jsem si dělala druhý den ráno zase test (tentokrát z ranní moče), tak se mi tak ukázala zase. Takže myslím, že to jde poznat takhle brzy. Švagrová má doma takové kolečko a podle toho jí to ukázalo, že se to dalo poznat i dřív...

slevik
15. zář 2006

A co se stane, když to namočíš těsně nad rysku nebo naopak málo???

protea
15. zář 2006

Já myslím, že když to namočíš moc, tak se ti tam objeví vždycky dvě čárky ale nevím to jistě?!?!
V návodu píší pod rysku, tak by se asi neměla překračovat?!

vilca
15. zář 2006

Já myslím, že by se ten test měl jednoznačně používat tak, jak je napsáno v návodu. Když se to udělá jinak, tak to určitě může být neobjektivní.

funny
15. zář 2006

olivia, co ja viem, tak placenta a pupocna snura sa tvori a spaja medzi 4.-5. tt, ale treba to overit, ja som to niekde citala a je mozne, ze sa pletiem.

luca83
15. zář 2006

Slevik, gratuluji!!! Zavidim ti! 😅 Taky bych chtela. Ale nevim, nevim.. v poledne jsem si delala test a nic. ☹ Priznaky bych mela, ale MS mam dostat az ve stredu, tak nevim, jestli se mi to treba nezda, nebo si nedelam plane nadeje. Ja bych si ty dve carky tak strasne prala!! 😢

protea
15. zář 2006

Našla jsem něco o tom propojení matky s dítětem.
Mělo by to podle této publikace být vážně až ten 4.týden.Přečtěte si to.
http://www.porodnice.cz/kniha/kniha_kapitoly/ka...
Funny, doufám že jsem tě v tom hledání důkazu nepředběhla?🙂

protea
15. zář 2006

Luca 83 nebuď nešťastná, taky přijde doba kdy nám napíšeš že se ti objevily dvě čárky.
Musíš na to tolik nemyslet, nebo si spíš uškodíš než pomůžeš.
Držím pěsti

luca83
15. zář 2006

Vim, ze psychika je hodne dulezita, ale nejde na to nemyslet. ☹ Slo to tak nejak normalne, ale ted kdyz mam citliva prsa, bolesti v podbrisku, porad bych spala, porad ve me neco hloda, ze bych mohla byt tehu... Jen si nechci delat nadeje. Den MS se blizi, takze zacinam byt cim dal vic nervozni. Mam strach, ze az prijde MS budu moc zklamana. I kdyz s tim vicemene pocitam.

szedivka
15. zář 2006

holky, o tom namočení testu nad rysku - myslím si že pro ověření správně udělaného testu slouží ta jedna čárka, takže pokud se objeví, test byl poveden správně 😉

diddi
15. zář 2006

ahoj baby...ja mam zrovna teraz taku skusenost...som 6 dni po oplodneni 🙂 dufam, robila som si z nedockavosti test -Rapidpreg a druha ciarka sa mi objavila az po 1hod. tak som si spravila este jeden a rovnako som dopadla...az po hodine...ja to strasne skoro, to viem, lebo MS mam dostat az v piatok

diddi
15. zář 2006

BT mam 37,4...tak neviem

papaya
15. zář 2006

Didi moc bych ti // přála, ale po hodině to myslím neplatí. Teda jestli na testu nepíšou, že výsledek se může objevit do hodiny. Většinou to platí do 3-10 minut. BT je zvýšená po ovu až do MS, kdy těsně před nebo chvíli před klesá (nebo prudce klesne)
Test má cenu dělat až když mešká MS
Každopádně držím palce ať to vyjde 😵

diddi
15. zář 2006

Dik papaya...uvidime, brala som lieky na ovulaciu-Clomhexal 50 a pri sono mi lekar povedal,ze v noci som mala ovulaciu..tak sme sa v ten den snazilkovali...snad dobre

loss
16. zář 2006

diddi aj ja Ti drzim palec aby Ti to vyslo.Dva pasiky su dva pasiky aj ked po hodine. 🙂

loss
24. zář 2006

diddi tak ako to dopadlo? 😉

ramzesa
24. zář 2006

ja som den po bola strasne unavena a neviem, ci som ho skoro cely neprespala...uz som mala podozrenie na babo... a bolo spravne...

luca83
25. zář 2006

Olivie, tak jak jsi dopadla, delala jsi dalsi testik nebo MS prisla? Drzim palce! 😕 U me prisla, takze mimi zatim nebude. 😒 Ale aspon vim, na cem jsem. Ta nejistota je hrozna. Uz jsem se ptala na jinem tematu, ale zkusim se zeptat i tady. Uz se vam nektere stalo, ze by vas po vitaminech Calibrum bolely prsa? Me nikdy predtim nebolely az tento mesic (Calibrum beru asi tri tydny), MS prisla, ale bolesti neprestavaji. Stalo se to nektere z vas? Nikdy predtim jsem s timto problemy nemela. Nejsou to velke bolesti, ale mam je citlive a bolest to je, jakobych je mela namozene. Ale jsem nemocna, lezim doma, takze namozene nemaji byt z ceho. 😖
A jeste pokud se jedna o ty testy, tak musim rict, ze i kdyz jsem na test nahlizela zvedave treba i po hodine, po dvou, dve carky se mi nikdy neobjevily, takze si myslim, ze i kdyz se // objevi az po delsi dobe, proste tam jsou a nadeje je velka! Tak nezoufejte! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru