Mešká mi menstruace a bolí mně břicho. Jsem tehotná?

olivie
15. zář 2006

Ahojky snažilky.
Chtěla bych Vás poprosit o váš názor.Mám teprve 1 den zpoždění.2 měsíce se snažíme s manželem o miminko.Vím že zpoždění je normal,ale vždy ten den (a to bez vyjímky) mám veliké bolesti zad a už to prostě poznám.Tentokráte nic a tak jsem si dnes koupila test.Jako každá zvědavá snažilka jsem provedla test a výsledek -- jedna čárka.. ☹
Hodila jsem test do koše ale po půl hodině mi to nedalo a ještě se koukla a já tam vidím tu druhou čárku ale slaboulinko.Je to možné že bych byla těhotná a ta 2. slaboulinký je tam proto že je to teprve 1.den zpoždění???
Děkuji moc za názory a radu...
Olivie 🙂

daniellka
2. říj 2006

xsimp - nějak zvlášť jsem to nemaskovala, ale přece jenom někdy to bylo nutný. Při pařbě se známýma, když jsem to ještě nechtěla říkat, jsem řekla, že beru antibiotika. No a v práci jsem na to reagovala vtipem, takovýto např. na otázku nejseš těhotná? - na jasně, už asi 5 minut!!

xsipm04
2. říj 2006

daniellka: to je asi fakt dobrý obrátit to spíš v žertík 🙂 tak to kdyžtak použiju, když už se to někomu osvědčilo 😀

tituska
3. říj 2006

Ahojte mojenka, tak v piatok idem robit testik 😀 dufam, ze sa potesim🙂.Lelia ty to naozaj citis??????Juchuchuuuuuuuu, ale nemozem sa radovat dopredu, lebo to zakriknem 😒

monca.za
22. bře 2007

Ahojky holky.
Dneska je to 10 den co nemám mestruaci, když si udělám test pozná už to? Myslíte si že mohu být těhotná aniž bych měla příznaky? S přítelem jsme se snažili už 4 měsíce tak doufám že to není jen stresového původu. Předem díky za odpověď Monča 🙂

kristynaw
22. bře 2007

me se ukazal test pozitivni tri dny pred menses, zalezi na citlivosti testu a hodnote hcg v tvym tele,ale uz bych to aspon zkusila

pekkra
22. bře 2007

Já dělala test den po MS a byly tam // 😉

romana27
22. bře 2007

monco a mě až šestý den po očekávané menstruaci a jak dobře teď prospívám 😀 takže žádný zoufání, pokud se ti tam dvě čárky neobjeví hned 🙂

monca.za
22. bře 2007

Ahoj snažilky mám už 10 dní spoždění. snažíme se s přítelem už 4 měsíce a zklamání už bylo dost. Bojím se jít koupit test abych tam neměla zase jen 1 čárku..... ☹ myslíte si že i když nemám příznaky nebo je alespoň nepociťuju můžu být těhotná? Jak jste to na sobě poznali vy? Díky za rady MOnča

monca.za
22. bře 2007

díky moc holky jste super 😀

zuzan
23. bře 2007

Ahoj Mončo, testu se neboj, jen buď připravená na obě možnosti - buď tam budou //, nebo /...Hlavně budeš vědět, na čem jsi... Těhotná samozřejmě být můžeš a příznaky mít nemusíš-je to hodně individuální a 10 dní od očekávané menstruace už je doba dostatečná... Já měla // čárky 2.den po očekávané menstruaci (dřív jsem si test nedělala) a příznaky naprosto žádný... Nedopadlo to dobře, ale u tebe bude určitě všechno v naprostém pořádku...Drž se a pokud to nevyjde teď, tak příště určitě 🙂))

sajmonik
23. bře 2007

Ahoj, holky prosím, taky jsem to měla dostat před 2 dny a samozřejmě jsem to nevydržela a udělala si testík(y), mám tam //slabé čárky, může to být i třeba gyn. problém nebo pouze těhotenství?S manželem jsme se vůbec nesnažili!Díky moc všem za názor

zuzan
23. bře 2007

S největší pravděpodobností se jedná o těhotenství a v tom případě ti gratuluju...Když jsem se na to ptala, bylo mi řečeno, že druhou čárku způsobuje hormon HCG, který se tvoří pouze v těhotenství, jinak není v krvi přítomen... To, že jsou slabé, svědčí pro to, že jsi v brzkém stádiu těhotenství, takže jeho hladina v tvém těle je ještě nízká... Každým dnem by měla stoupat (každé 2 dny na dvojnásobek - pokud je všechno v pořádku)

trelka
23. bře 2007

moje dve zname si robili tehu test, ale ani po dvoch hodinach sa neobjavila druha /. Stale tam bola jen jedna /

govinda
23. bře 2007

Druhá čiaročka sa musí objaviť do 5-10 minút, po 2 hodinách už sa test nemá interpretovať. Mne takto test po dvoch hodinách ukázal // a tehu som nebola 😠

sajmonik
23. bře 2007

Dějuju ti, Zuzan 🙂 , už jsem si dělala 5 testů a všechny jsou pozitivní, jen jsem měla strach, aby to nebylo něčím jiným,ve středu jdu na gyndu, tak pak písnu.O miminko jsem se chtěla začít snažit po létě, nečekaně selhala přerušovaná soulož, tak jsem v šoku, snad bude vše v pořádku.

krista
26. črc 2007

Ahojky, já jsem taky meškala jeden den když mi vyšel pozitivní testík 😉 A nebylo to ani z ranní HCG, protože jsem se nějak nemohla rozhodnout, jestli testovat nebo ne a nakonec jsem byla ráda, vylezly na mě docela tlustice 😵

Dneska už jsou vybledlejší, ale jsou tam 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tribitka
27. črc 2007

ja som si robila test 2 dni pred MS a už bol pozitívny.... 😀

vendy05
28. bře 2008

ahojda holky, takže dnes první den ms mešká, bolí mě v podbříšku již asi čtyři dny a prsa, myslíte, že by to tedy mohlo být těhu???a kdy udělat test???

vesi
28. bře 2008

mne test ukázal hned v prvý deň meškania //. ale rovnako to môžu byť príznaky menštruácie... 😒

vendy05
28. bře 2008

vesi díky asi zítra testnu, no právě mě to je divné, protože prsa mě nikdy před ms nebolí...

vesi
28. bře 2008

tak držím palce a daj vedieť ako to dopadlo 😉

vendy05
28. bře 2008

určitě dám... snad to dopadne, ale uvidíme...

wsmoulinkaa
14. lis 2008

ahoj mě test ukázal pozitivní hned po prvním dnu očekávané menzes!!

a.n.d.y
16. kvě 2011

Ahoj holky! Chtěla bych se zeptat...Po menstruaci jsem si úplně zapomněla vzít 3 prášky, s přítelem jsme se "měli rádi" a mě od včera bolí vaječníky...Myslíte, že by to mohlo být těhotenství a že by se dalo asi po 12 dnech poznat z testu? Tenhle týden jdu k doktorce na preventivní prohlídku, myslíte, že by mi z krve dokázala zjistit těhotenství? Za necelé 4 týdny máme svatbu, miminko zatím neplánujeme, ale kdyby přišlo, rozhodně bychom si ho nechali 🙂

vierka0
16. kvě 2011

@a.n.d.y a kedy ste "sa mali radi" ? pred kolkymi dnami? a kolko dni po menstruacii to bolo?

kristi
16. kvě 2011

teoreticky jo, jde o to, kdy jste se meli radi 😉

a.n.d.y
16. kvě 2011

Ve středu 27.4. jsem měla brát první prášek a zapomněla, ve čtvrtek nebo v pátek "jsme se měli rádi" a první prášek jsem si tedy vzala až v sobotu 30.4. Takže teď ve středu nebo ve čtvrtek to bude 14 dnů od milování...Snad se v tom vyznáte 😀 Myslíte tedy, že když budu na té preventivce, že by mi mohla doktorka vzít krev a že by se to mohlo z krve po 14 dnech poznat?

kristi
16. kvě 2011

@a.n.d.y vyzname, ale to jsi nemela ovulaci, takze spis ne....myslim si, ze spis budes jen spinit

paolin
16. kvě 2011

@a.n.d.y myslím, že antikoncepce působí ještě cca 2 týdny po vysazení. každopádne z krve by Mudra případné těhu už poznala 🙂

a.n.d.y
16. kvě 2011

@kristi Ufff, děkuji za uklidnění 🙂 Raději to doktorce řeknu a uvidím co řekne. Děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru