Mešká mi menstruace a bolí mně břicho. Jsem tehotná?

olivie
15. zář 2006

Ahojky snažilky.
Chtěla bych Vás poprosit o váš názor.Mám teprve 1 den zpoždění.2 měsíce se snažíme s manželem o miminko.Vím že zpoždění je normal,ale vždy ten den (a to bez vyjímky) mám veliké bolesti zad a už to prostě poznám.Tentokráte nic a tak jsem si dnes koupila test.Jako každá zvědavá snažilka jsem provedla test a výsledek -- jedna čárka.. ☹
Hodila jsem test do koše ale po půl hodině mi to nedalo a ještě se koukla a já tam vidím tu druhou čárku ale slaboulinko.Je to možné že bych byla těhotná a ta 2. slaboulinký je tam proto že je to teprve 1.den zpoždění???
Děkuji moc za názory a radu...
Olivie 🙂

aktak
15. zář 2006

ak ju tam vidis, co i len slabulinko, tak si skoro urcite tehotna 😉

vilca
15. zář 2006

Udělej si test znova za několik dní - to už by to mělo být jistější. Ale jestli tam opravdu něco je vidět, tak to vypadá nadějně 😉

1kaculka
15. zář 2006

Na testech píšou, že výsledek se objeví do 5 minut, ale po delší době se sami od sebe // objeví u každého testu. Takže buď se testuješ moc brzy anebo se // objevili až po delší době a tudíž neplatí.
Doufám, že jsem to napsala srozumitelně 😀

zuzula
15. zář 2006

Olivie, este si radsej nerob velke nadeje, lebo test sa ma citat do 10 minut, potom uz vysledok nemusi byt spravny. Radsej pockaj 2-3 dni a ked stale nedostanes MS tak si urob dalsi test - kup si taky co najcitlivejsi.
Drzim palceky 😉

vilca
15. zář 2006

Když jsem ještě nebyla těhotná a dělala jsem si test, tak se mi tam vždycky objevila jen jedna, i když jsem se na to podívala i po delší době. Takže si nemyslím, že by se dvě čárky ukázaly na každém testu, i když žena není těhotná. 😒

olivie
autor
15. zář 2006

No právě Vilčo - já jsem si ho iž několikrát dělala a koukala jsemse i po delší době,ale čárka tam nikdy nebyla - tak uvidíme.Každopádně se tomu asi nebudu poddávat..
Ale moc díky..

kazu
15. zář 2006

Olivie,tak ja jsem to mela uplne stejne a tehotna jsem byla! Zkus test od jine znacky. Ja si dalsi test delala po 2 dnech a opet.Nedalo mi to a v praci jsem si z poledni moci udelala test od jine firmy a // se objevila do 30sekund! Ja mam spatne zkusenosti s testem Best.
Drzim palecky!

elissa
15. zář 2006

olivie,
to je ťažško povedať,či si tehotná.Skús si kúpiť pre istotu ešte jeden a keď budeš mať taký istý výsledok,tak potom by si mala byť.alebo by som ešte počkala asi týždeň,či ti náhodou nepríde menzes.Dr.by ti aj tak ultrazvukom nič neuvidel,to až v 6tt,alebo nech ti zoberie krv.Rozhodni sa je to na tebe.

olivie
autor
15. zář 2006

Aktat - no je tam vidět,ale slabě Je celá ale slaboučká - lehounce růžovounká ?????????
Myslíš že s tim co píše Kaculka souhlasíš ??
Opravdu se po delší době objeví čárka u každého - i když nejdi těhotná ??
Ty máš miminko ??

1kaculka
15. zář 2006

Holky já jsem si dělala test a byla tam / čárka, po hoďce jsme se na něho koukala znova a byli tam //. Udělala jsem si těch testů víc a těhotná nejsem. Už tady na koníkovi několik holek psalo, že se jim na testu po delší době udělala // čárka, ale ani jedna nebyla těhotná. Prý je to něco jako test, že ta // čárka funguje. Tak nevim, nechci Vás nějak odrazovat 🙂

olivie
autor
15. zář 2006

Kazu, já ma test For you - nikdy jsem ho před tím neměla,ale rozhodně počkám 2-3 dny a udělám si test znova.
Jen mám černé svědomí,protože jsme byli o víkendu na svatbě a tam se hodovvalo vínu a i nějaká ta cigaretka byla ????? ☹ ☹ ☹

aktak
15. zář 2006

ciarka by sa mala objavit len ak su v moci latky suvisiace s tehotenstvom, inak sa tam vobec nenachadzaju takze by sa ciarka nemala objavit ani po dlhsom case, mne sa objavila asi az po 10 monutach aj ked test hovoril ze tusim do 5 minut

1kaculka
15. zář 2006

Hmmmmm, tak zkus ještě tak 2 dny počkat a kup si jiný test a uvidíš. Přeju Ti ať to vyjde a máš tam ty dvě mršky 😉

aktak
15. zář 2006

olivie, vobec sa nestresuj, ci si alebo nesi tehotna teraz nezmenis, bud v klude a pripadne si tych testov kup aj viac ak ta to ukludni 😉 prsia ta nebolia?

olivie
autor
15. zář 2006

Aktak : Nebolí - ani při MS jsem s tim nikdy neměla problémy...
Vim že to che klid,ale každopádně takový jiný pocit v tobě je.
Je ale fakt, že jsem třeba včer ráno měla chuť na tuňáky a tak jsem snídala rybu.Divný a minulý týden jsem si prostě v Albertu musela koupit utopence.Třeba je to ale doopravdy jenom náhoda.Pořád lepší počítat s tim druhým.
Je ale fakt že mam ráda dobré suché víno a to jsem pila minulý týden dosti často,protže jsme měli jednu návštevu za druhou..
Jaký máš na to názor - vínko a cigaretky.I když to není pravidelné????

aktak
15. zář 2006

cigarety urcite nie, uz lne kvoli sebe a duplom kvoli babetku
alkohol mi nechuti takze nemam problem sa ho vzdat, milujem len cinzano takze na svadbe alebo tak si dam ale inak nie, a este na nase prve vyrocie som si dala pohar bieleho vina, ale pila som ho asi hodinu
moj nazor je ze nejde uz len o moje zdravie ale aj o zdravie maleickeho a nemam pravo mu pokazit start do zivota
na prsia som sa pytala leno mna tiez nebolievali nikdy, ale ked som otehotnela, tak ma boleli skoro okamzite, vyse tyzdna pred terminom MS

yenn
15. zář 2006

1kaculka • snž • Dnes v 11:30

Vim ze se nekterym holkam objevi druha carka po limitu i kdyz tehotne nejsou, ale rozhodne to neni tak, ze "po delší době se sami od sebe // objeví u každého testu" Mne se druha neobjevi ani za hodinu, ani za tyden....je to individualni jako vsechno.

aktak
15. zář 2006

ano, asi to zalezi aj od testu, ale nemala by sa objavit vobec kedze ani latky predznacujuce tehotenstvo sa v moci neobjavia po case, bud tam su alebo nie

1kaculka
15. zář 2006

Tak mě ukamenujte 😀
Napsala jsem svojí zkušenost a to co psali ostatní holky, nikomu to nevnucuju, tak mě za to nebijte 😀 😀

aktak
15. zář 2006

kaculka co by sme ta kamenovali 😉 kazda moze mat inu skusenost, hlavne aby to dobre dopadlo 🙂

protea
15. zář 2006

Olivie:s těmi prsy je to podle mne různé
Mne třeba bolejí až teď ale ne moc jen se mi zvětšily
Ze začátku mne nebolely vůbec.
Některé mé známé říkají, že je bolí i při MS, to mne nikdy nebolely.
Možná je to dobrý ukazatel, jestli tě mají bolet nebo ne?!

1kaculka
15. zář 2006

Však jo a vo to tady jde 😀 😀 . Holt budeme Olivince držet palce a doufám, že nám dá vědět jak dopadla. 🙂

funny
15. zář 2006

olivia, skus o dva dni este raz a s rannym mocom, kde je najvyssia koncentracia. ja osobne som to "citila" uz vyse tyzdna pred MS. test som si robila v den MS a druha palicka sa objavila v momente. ale ani ma to neprekvapilo, aj ked teho az tak naprogamovane nebolo, len som sa uistila.
druha palicka po prejdenom case je neplatna! na taky test by som nespoliehala.

orisek
15. zář 2006

Olivie: já jsem jednou měla taky slaboulinkou druhou čárku, skoro neviditelnou, ale byla tam.Druhý den poté přišla MS.Ale tenkrát to bylo až pátý den zpoždění. Takže jestli máš slabounkou čárku už první den zpoždění, naděje tu je. Přeju ti hodně štěstí. 🙂

olivie
autor
15. zář 2006

kaculko vůbec tě nebudeme kamenovat.Jsem ráda za všechny názory a jsem hlavně ráda, že modrykonik je.Fakt skvělá stránka.
To víte že dám vědět.
Buď a nebo - každopádně všem moc moc díky.......
Jedeme dnes na krásný víkend k rybníku a tak se na to nebudu snažit myslet....
Funny - určitě to zkusím !!!
Každopádně si myslí, že by se ta druhá (stejně jako "aktak") neměla objevit vůbec....

funny
15. zář 2006

a este - pozitie alkoholu pred tym, ako zistis, ze si teho sa nema brat ako tragedia. mimco ma v tom case este schopnost nahradit poskodene bunky novymi a nie je napojene na tvoj obeh pupoc. snurou.
takze, ak si myslis, ze si teho, uz teraz sa podla toho spravaj (alkohol - minimum, najlepsie ziaden), cigarety tabu!
prajem vela stastia a daj vediet.

slevik
15. zář 2006

Holky, dala jsem sem album s těma svýma testíkama...jukněte na to prosím a řekněte svůj názor...díky 🙂

silvia24
15. zář 2006

Caute babule, prosim o radu. MS mi meska zatial len jeden den. Test mi vysiel negativne. Uz skoro 2 tyzdne mam baz. teplotu 37 a vyssie, rano mi byva tazko na zaludok, kruti sa mi v hlave. Mozu to byt prve priznaky i ked test bol negativny? Dakujem za odpoved

protea
15. zář 2006

Silvia24:to víš, že to mohou být první příznaky těhu
Já ještě byla strašně unavená, proto jsem to poznala ještě před tím než jsem udělala test.
Bohužel, to může být i psychicky vsugerované, ale to řešit nebudeme.
Ať to vyjde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru