Mestruace nebo zahnizďování embrya? Kdy udělat test?

alice2720
23. kvě 2012

Dobrý den,
Nikdy jsem problémy neřešila touhle cestou a jinou nemá (manželova mamka zemřela před nějakým časem a jinou blízkou osobu jsem neměla a manžel mi s tím neporadí 🙂, tak se cítím trochu blbě, ale byla bych moc vděčná za radu. S manželem se o miminko přímo nesnažíme, ale nebráníme se…Používáme jako "antikoncepci" koitus intteruptus. Tenhle měsíc mám zpoždění, neptám se, jestli jsem těhotná, ale kdy jsi, mám udělat test?
Moje perioda skočila 30.03.2012 a po 15-ti dnech (cca týden po styku) jsem měla něco jak menstruaci, krvácela jsem 4 dny (rudou krví s ostrou bolestí), ale normální menstruaci nepřipomínala (něco víc jak špinění).
Mám si proto test udělat po týdenním zpoždění toho 4 denního krvácení nebo zítra ráno?
Ke gynekologovi se mi moc nechce, byla jsem tam před 2 měsíci s trošku jinou situaci a začala jsem mu špinit na koze, samozřejmě, že test krve byl negativní, jenom už nemám chut poslouchat to jeho: ´´na štěstí nejste těhotná´´ (to že mi je 21 neznamená, že jsem u odběru krve nezářila štěstím)
A když už by se jednalo o něco vážnější jak je negativní test…
Kdy bych měla zajet ke gynekologovi?
Budu ráda za jakékoli rady a zkušenosti.
Děkuji

alice2720
autor
23. kvě 2012

zahnizďování zygoty 😉

draczech
23. kvě 2012

@alice2720 ideální je udělat si test nejdříve v den vynechání menstruace nebo 14 dní po styku. Nebo si můžeš dojít na krev a za těhotenský test - hladina hcg v krvi zaplatíš něco kolem 200,-Kč a výsledek je většinou do 24 hodin.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru