Milování 2 dny před MS. Menstruace je, ale bolí prsa..

pismenka
5. lis 2011

dobrý den holky,
jak píši v tématu, dva dny před menstruací jsme se milovali, pak jsem dostala menstruaci, taková lehčí než jindy 😀
že mě bolí prsa, to je před menstr.normální (máme už dcerku a od té doby mě prsa bolí 🙂 ) ...... ale menstruace už je skoro pryč a prsa mě pořád hodně bolí. Jindy prsa po rozběhnutí menstr.neboleli.
Dnes jsem si koupila test, ještě jsem si ho nedělala. V pondělí ano a byl negativní. Může se v období menstruace vůbec zobrazit test s tím, že třeba těhotná jsem?
Proč také píši....jdu v pondělí na ORL - rengen, měla jsem zánět dutin a bojím se, že kdybych náááhodou byla těhotná a test to doma nepoznal a já byla ozářená.....zkusím MUDr. požádat jen o prosvícení dutin....co myslíte??
děkuji vám 🙂

veronika.h
5. lis 2011

No, tak my jsme měli 2x v životě nechráněný sex s manželem v den očekávané menstruace a 2x se nám takto podařilo otěhotnět. MS jsem potom už nedostala, ani špinění. Test byl ale pozitivní až za delší dobu - MS jsem měla dostat začátkem července a slabé // se objevily až za 3 týdny.

amrash
5. lis 2011

Tak to u lekare rekni. Ja mela zlomene rameno, ale kvuli podezreni na tehu se s RTG cekalo az na vysledky odberu krve, ktere mi delali na urazovce. Az kdyz se tehu nepotvrdilo, mohla jsem jit na snimek!!

pismenka
autor
5. lis 2011

jjj, řeknu......píši to tam, že si je nechám prosvítit.

bagarova85
28. črc 2012

ahoj me boli prsa a nemam naladu ale cekam dlouho menstruace ted nic ☹

bagarova85
28. črc 2012

zkusim jdu tam koupit test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru