Místo druhé čárky je na testu "rýha", stalo se vám to?

snezenka123
16. lis 2012

dnes jsem 24DC, mívám cykly 25 e nebo 28 dní, ráno se mi druhá čárka nezbarvila, po naklonění trošilinku duch,a teď , tak cca hodinu po provedení testu je tam vidět rýha, ryska místo té druhé čárky.
Stalo se vám to někdy? (pokud jste třeba testovali brzo?)bylo to těhu?
Díky moc všem za nározy.

spikella
16. lis 2012

@snezenka123 Zkuste Fortel teh. test, americky vyrobce cca 65KC pisou, 7-9 dni od poceti uz udajne ukaze vysledek,,,
ja testovala 5 dni pred MS,,a vysledek jasny🙂

hrusti
16. lis 2012

@snezenka123 Taky bych zkusila nějaký citlivější těhu test. Já jsem měla Mamatest - ten citlivější a ukázal mi slabou čárku už 2 dny před očekávanou ms 😉

snezenka123
autor
16. lis 2012

no, já právě nevím, zda mám tento měsíc krátký a nebo normální cyklus...pokud kratší,měla bych to dostat už zítra, jinak až v úterý, koupila jsem si mamatest 10, ten co jsme si dělala byl taky desítkový dr.max.
když jsem si to počítala tak u předešlých těhu jsem to zjistila těhu testem na 34DC, a i když jsem testovala dřív, třeba na 30DC tak nic,ale to jsem nevěděla nic o duchách na těhu testech, prostě jakmile nebyl pozitivní, letěl do koše 😒 Teď jsem jako na trní.
Když jsem si dělala ten test z ranní moči, dneskA, a já tam viděla toho ducha, úplně se mi rozbušilo srdce radostí, určitě znáte ten pocit, dělala jsem si ho v 5 ráno, a už neusnula 🙂
Vím, že mi nezbývá nic, než čekat 😖
pokusím se vydržet a netestovat hned zítra ráno, ale počkat si na neděli, oj to bude těžké 😅

snezenka123
autor
16. lis 2012

jsem ostuda nedočkavá!!! udělala jsem si ten mamatest 10, a sněhobílo, ani duch 😢 takže budu postupovat podle návodu, dřív jak za 48h a z první ranní moči ho dělat nebudu. tak 😉

amabilis
16. lis 2012

@snezenka123 Podle toho, co píšeš, mi připadá, že míváš ovulaci později, než je standard, takže bych si asi zatím z negativního výsledku nedělala hlavu. Držím palce, ať se // ukážou co nejdřív 😉

snezenka123
autor
16. lis 2012

no nejzvláštnější na tom je asi to, že to není plánované mimi, tím, že už máme dvě a končí mi mateřská, tak jsme si řekli, že pokud 3 dítě, tak až se trošku fin.vzmůžeme...mm se právě děsí, že bych mohla být těhu, ale mě to navzdory všemu úplně převálcovalo, a místo abych byla ráda, že nejsou dvě čárky a odpočinu si, půjdu po 5 letech mezi lidi, tak jsem z jedné čárky zklamaná 😒 hold asi mateřské pudy jsou prostě silnější než kde co🙂

snezenka123
autor
16. lis 2012

No, tak nechci být paranoik,ale pokud bych to měla brát podle příznaků, tak jsem těhule.Včera jsem se málem rozbrečela, když jsem četla dětem pohádku před spaním,a byl tam jeden takový dojemný odstavec 🙂 taky mě chytají takové stavy dojetí, kdy bych se štětsím rozpustila,když se podívám na děti, je to takový nával něžnosti a blaha u srdíčka🙂jinak návaly horka a zimy a pobolívá podbřišek,ale spíše navečer, a je to několik dní..tak uvidíme, zda to budou opravdové instinktivně vytušené příznaky těhotenství a nebo jen si se mnou hraje moje sugesce 😅

snezenka123
autor
18. lis 2012

dostala jsem to...takže těhu se nekoná

loafeer
18. lis 2012

:o(

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru