Místo očekávané menstruace táhlý bílý lepkavý hlen

hanulkavelunka
19. únor 2012

Ahoj holky prosím o radu a zda máte skušenost s tímto hlene a byly jste těhotné??
Čekám už od včerejška na MS mívám cyky 35 dní už po dvakrát co došla MS po 35 dnech, snažíme se od 1. listopadu a MS měla dorazit včera a nic ale kromě toho mám táhlý bílý i lepkavý hlen... těhu test jsem zatím nedělala když tak ho koupím až ve čt dřív se do lékárny nedostanu tak hledám nějakou skušenost.
Prosím o vaše skušenosti moc děkuji.

hanulkavelunka
autor
19. únor 2012

Byla jsem na KO u GynDr 16DC jsem měla jeden folikul 16mm a sliznici 9mm a ovulace asi byla 5.2 tak nevím zda by z toho jednoho folíku něco bylo ..... ale MS nikde jen ten hlen

salomee
19. únor 2012

Ahoj, já jsem měla taky místo mens. výtok, konzistenci bych asi popsala jinak než zrovna táhlý...ale byl bílý a bylo ho moc... že jsem se vždycky vzbudila s tím, že už jsem to asi dostala....ale nedostala🙂, myslím, že to těhotenství může být.

hanulkavelunka
autor
19. únor 2012

@salomee děkuji zpozorovala jsem na sobě dnes že se mi i víc vytváří sliny a píchá mně v podbřišku ...no uvidíme ale moc tomu nevěřím že by od listopadu podařilo 🙂

salomee
21. únor 2012

@hanulkavelunka No proč by ne,.. škoda, že ten test může být až ve čtvrtek, ale pak už to aspoň bude jasné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru