Z prsou teče tekutina, jsem těhotná?

sabinanaty
8. pro 2017

ahoj holky jsem 8 dni po laparaskopii a s pritelem jsem se pred 5 dni tulili jelikoz me nic nebolelo tak jsme se zacali snazit ....
a uz 4 dny me tece mnozstvi bile jako mleko tekutina s prsou ..... ani to nemusim mackat nebo kdyz se najim tak cejtim kdyby se mi nalejvali .......jinak se znazime dva roky myslite ze by to mohlo bit priznak tehotenstvi menstruaci mam dostat 9.12 ale nevim jak to je kdyz jsem po laparce predem dekuji za vase nazory

lv
8. pro 2017

Že by po 1 dnu po sexu byla taková hormonální změna, je nemožné, spíš ovulace?

sabinanaty
autor
8. pro 2017

tu uz
jsme mela nevim no cim to muze bit

sabinanaty
autor
8. pro 2017

ale pred tim jsem mela nejaky ty priznaky ale 4 dny me tece ta tekutina a kazdy druhy den boli po stranach .....

caseopea
9. pro 2017

A nemůže to být jiného původu? Jak tě ty prsa bolí? Nemůže to být třeba nějaký zánět? Nechci znít nepřejícně, ale asi bych si zašla k lékaři a on když tak potvrdí případné těhotenství.

sabinanaty
autor
9. pro 2017

Nee byla jsem na veškerém vyšetřením a vše je ok .......ale to už jsem měla před tím ale jak po laparce jsem se s přítelem tulila tak po už to zase teklo samo od sebe ale tento krat více než předtím a mám nafouklé břicho nevím zatím nemám žádné příznaky k menstruaci což se má dostavit zítra ale vždy mě bolelo břicho než jsem to měla dostat ....jen cítím že mi prsa rostou

puresin
9. pro 2017

@sabinanaty Kazdopadne bys tehotna byla dele nez tech 5 dni od “tuleni”, aspon o mesic. I Tve priznaky tomu nahravaji.
A prosim Te... “muze to BIT priznak” uz nikdy nepis, od 5. tridy ZS je to “BYT”. 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru