Mohla bych být těhotná? Bolí mě záda, hlava, nechutná mi

zanetazanetazaneta
23. zář 2013

ahoj jsem tu nova chtela bch se zepta mela jsem pohlavni styk s manzele den pred menstruaci tu jsem mela 18.9 2013 citim se jak si divne bolime zada prsa boli me hlava je mi divne na zaludku nic mi nechutna citim se divne tak nevim jesly to mozne nebo jesly je to necim jinym diky za radu

socina
23. zář 2013

Den před MS je pozdě ale možné je všechno. Takže jako vždycky, test to jistí 🙂

veronikapigi
23. zář 2013

Každá žena má ovulku jinak,takže jeslti jsi ji měla těsně před MS tak otěhotnět mužeš znám takové případy 🙂 Udělej těstík a uvidíš

zamilovanadonej
24. zář 2013

Jesly? 😲 😀

pejsanek
24. zář 2013

Myslím, že test to jistí 🙂 Teda, ale ta čeština dostává na frak 😀

elis_two
24. zář 2013

Vzhledem k tomu, že menstruace došla, jak měla, tak bych to spíše přikládala začínající chřipce (kromě teda té bolesti prsou). Na tak silné těhotenské příznaky je přeci jen brzo.

chris_n
24. zář 2013

jako já nevím, ale dneska máme 24. září, což je nějakých 6 dní od sebe. To si myslím, že ještě nic moc nepoznáš a jestli byla MS, tak tuplem.

prcekverunka
24. zář 2013

Pravděpodobně těhotná nebudeš, když jste měli styk den před menstruací a pak jsi ji dostala. Ale vyloučené není nic a možné je všechno...

evitaa
24. zář 2013

IQ tykve.

ivajaro
24. zář 2013

Tak v tom případě jsem těhotná každý podzim, každé jaro 😀 ... tak se totiž cítím , když na mě leze viroza 😀

llluckaaa
24. zář 2013

Řekla bych, že to bude spíš viróza než těhotenství 😅
Mně pravopis nevadí 😉 Taky tady píšu jak prase a se svým IQ jsem spokojená 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru