Mohla jsem otěhotnět 28DC? Místo MS slabé špinění

bobisek90
21. led 2014

Ahoj 🙂 sice jsem tady už pár diskusí na toto téma našla, ale stejně se chci zeptat. S přítelem jsme se milovali den před plánovanou MS, tedy 28DC, a říkala jsem si, že se nemůže nic stát, a tak jsme si to užili se vším všudy... No, jenže MS nepřišla... namísto toho jsem 2 dny (tedy 30DC) jen hodně slabě špinila, a to špinění trvá teď už 2 dny. Ale je dost slabé. Normálně se mi stává, že mám cyklus 28 - 32 dní, a před každým jsem 1 den špinila. Taky jsem ale vždy měla na tváři beďary jak v pubertě 🙂 Ale teď mám pleť hladkou, žádné křeče jako před MS a občas mě přepadne závrať. Jo, a taky mám pocit, že se mi zvětšily prsa, jelikož mi podprsenky začínají být těsné...
Máte nějaká zkušenost? 🙂

eemilka
21. led 2014

@bobisek90 Ahoj, já jsem otěhotněla cca 26. den cyklu, takže potvrzuju, že možné je všechno. Tím, že "ovulace obvykle přichází kolem 15. dne cyklu" bych se neřídila. Dobré je např. sledovat bazální teplotu, ta toho napoví o dni ovulace mnohem více. Na tvém místě bych si skočila pro test 🙂

majka220990
21. led 2014

@bobisek90 zkušenost nemám, ale možné je úplně všechno. Myslím že se to ale stalo určitě i více ženám 🙂

sarkad2856
21. led 2014

@bobisek90 Možné to je,sama zkušenost nemám, ale kamarádka je toho důkazem má krásnou holčičku 😉

bobisek90
autor
21. led 2014

🙂 Tak na test je asi ještě brzy, ne? Je to teprve 4. den 🙂

sarlotapagi
21. led 2014

@bobisek90 Na to,aby jsi měla příznaky den po tom a MS nepřišla je brzo myslím,že jsi byla těhotná už předtím,proto MS nepřišla 🙂

bobisek90
autor
21. led 2014

@sarlotapagi no, na to jsem už taky myslela, akorát tedy nevím, kdyby se to povedlo :D Né, že by nebyla příležitost, ale dávali jsme pozor 🙂

majka220990
21. led 2014

@bobisek90 Dej vědět jak to dopadlo 🙂 držím pěsti, at to dopadne jak si přeješ 🙂

bobisek90
autor
21. led 2014

@majka220990 🙂 děkuji 🙂 uvidíme jak to dopadne...ted se mi i přítel zeptal, jestli se se mnou něco neděje :D

majka220990
21. led 2014

@bobisek90 tak to přejihodně štěstí 🙂 vy jste nad mimčem uvažovali? jste vzítí nebo jen bydlíte společně?

bobisek90
autor
21. led 2014

Tak o miminku jsme zatím mluvili v budoucím čase... až v druhé půlce tohoto roku. Vzatí zatím nejsme, ale je to v plánu a bydlíme spolu 🙂

eemilka
22. led 2014

@bobisek90 Pokud už je po termínu očekávaného začátku menstruace, tak by test fungovat mohl. Já to měla taky tak, MS nepřišla, počkala jsem den či dva, udělala jsem si test a ejhle: dvě krásné čárky 🙂 Každopádně, i kdyby mimčo ještě nebylo "naplánované" a přesto přišlo, nezoufej, bude to krásné!! 🙂

bobisek90
autor
22. led 2014

@eemilka Určitě bych nezoufala 🙂 a potvora nakonec došla :/

eemilka
22. led 2014

@bobisek90 tak to asi ještě na miminko ten správný čas. Ale jednou si to určitě užiješ 🙂

liss_durman
22. led 2014

@bobisek90 Tak to zkusíte zase příště 😉 Jinak moje zkušenost. Napodruhé jsem otěhotněla 18.DC (při délce cyklu 29-32 dní). Myslela jsem, že ovulace už proběhla, tak jsem podobně jako ty byla v klidu 😀. A ještě nutno poznamenat, že TEN DEN mi doktor vyndal tělísko 😀. Prostě jsme byli rychlí... Ty digitální testy údajně ukážou těhu už 9.DPO, ty klasické papírové asi 11.DPO. Ale mně se pořád ukazovaly negativní. Až druhý den po vynechání MS jsem měla slabý proužek.

leni84
22. led 2014

@bobisek90 Ahoj, možné to je..Na těhotenský test je ale ještě brzy, zkus si ho udělat tak za týden a uvidíš..😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru