Mohla jsem otěhotnět?

ladyes
15. únor 2014

Ahojky holky mam dotazek 🙂 rekli jsme si ze se zkusime pokusit o miminko 🙂 posledni menstruace byla 1.2.2014 trvala 4 dny 5 den to spis uz bylo jen spineni . Takze podle ovulacni kalkulacky mi melo vcera zacit plodne obdobi 🙂 nebo? Takze na 14.2 v noci byl nechraneny sex a pote tentyz den vecer taky . Myslite ze by to mohlo vyjit ? 🙂 dekuju za odpovedi 🙂

michamicha
15. únor 2014

no myslím, že se to dozvíš za cca 3 týdny když zkusíš udělat test 😀 😀

elvira
15. únor 2014

Můj názor je ten, že to vyjít mohlo a nemuselo... Ovulace není vždy přesně podle kalkulačky, z každého sexu v plodném období nemusí být těhotenství...
Jak píše micha - zhruba za 3 týdny se to dozvíš. 🙂

kamculenka
15. únor 2014

Ne z každého nechráněného styku se otěhotní, zdravý pár má každý měsíc asi 70% šanci, že otěhotní... takže těžko říct.. někomu se povede napoprvé, někomu napodruhé, někomu za rok a půl, tak uvidíte.

koada
15. únor 2014

Řekla bych že ti to ukáže až test za 3-4 týdny, nejdříve. Těm kalkulačkám moc nevěř. Já otěhotněla předposlední den mensesu....

bambulal1
15. únor 2014

Souhlas s holkama počkej pár týdnu pak uvidíš.Nejlepší je merat si teplotu v pochve jestli budeš mat 37 a víc, 5 dní po sobe je zrejmé,že bys mohla bejt tehotná ale to treba sledovat nejmín mesíc abys videla rozdíli

sasanka033
15. únor 2014

to jako jestli jsme vestkyne??? 😀 😀 😀 po sexu se nekdy otehotni. a nekdy taky ne. co tam mas dal? 😀 😀

me79
15. únor 2014

Nám se podařilo otěhotnět hned napoprvé. uprostred cyklu, bez vypočítávani ovulace, bez stresovani, ze od ted opravdu strašně chceme mimi.....a vyšlo to 🙂 Takže přeji hlavne hodne klidu a at se zadari 😉 (jen si musíš vázne počkat jeste tak ty 3 tydny)

hanny85
16. únor 2014

mohlo to vyjít a nemuselo....pokud ti nepřijde ms, tak si kup test a uvidíš 🙂

klouzek
17. únor 2014

Zkus si udělat test,až ti vynechá další MS

jituliiii
17. únor 2014

😀 😀 😀 co si třeba udelat test????? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru