Mohou to být příznaky těhotenství?

vera17
27. bře 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jaké jste měly prvotní příznaky těhotenství? S přítelem tomu necháváme volný průběh....ale za poslední týden nemůžu v noci spát,převaluju se,budím s bolestmi břicha a chodím i v noci na malou (jinak normálně lehnu večer a spím až do rána)...přítel je pracovně mimo,tak nevím,jestli to není stres a spí se mi špatně, protože jsem doma sama? Už od víkendu je mi každý večer těžko a to večeřím v 5,takže žaludek má čas vše strávit.....včera se mi dokonce stalo, že jsem se předklonila a měla jsem nával na zvracení. Někde jsem četla, že příznakem je i bílý výtok?MS mám dostat až zítra......

lennaaa
27. bře 2014

ahoj, to s tim bílým výtokem slyším teda poprvé. možná to příznaky jsou, možná taky ne. my se taky snažíme už desátej měsíc a ze začátku jsem si vsugerovala snad všechny příznaky...bylo mi blbě, kovová chuť v puse.atp.prostě jsem na sobě hledala jen takové příznaky. ale je taky dost možné, že mimi máš na cestě.uvidíš jestli dostaneš MS, pokud ne, počkala bych do pondělka a pak testla. já jsem testla minulej pátek a nic...tento tejden to čekám, zatím teda nic, jen jsme jeden den špinila, a mám ten bílý výtok jak říkáš...ale test se mi dělat znovu nechce, abych se zase zklamala...počkám taky co bude o víkendu a zkusim v pondělí tesnout. tak přeju ti, ať to klapne 🙂

querty
27. bře 2014

- Neskutečně citlivé bradavky
- Napjatá prsa
- Tlak a lehké píchaní v podbřišku, jako před menstruací
- Únava
- Časté buzení na WC ( za noc ca 3×)

- Jinak, měla jsem bílý, ne hutný výtok, svým způsobem narůžovělý, tak je možnost, že se konečně zadařilo!! 🙂 TEST jsem si dělala 1. den MS hned z rána, kdy jsem ani netušila, jestli bude opožděně, nebo ne... Tak zkus a dej vědět 🙂

anetka1701
27. bře 2014

Když jsme se snažili počít druhé miminko, měla jsem těhotenské příznaky (ale luxusní) prakticky každej měsíc - a to jsem už jednou těhotná byla, tak jsem tak nějak tušila co a jak... A každej měsíc jsem lítala s testama jak blbec :o( trvalo to 10 měsíců, než se nám to opravdu povedlo... Test poví spolehlivě zítra, pozítří... zkus to :o)

lv
27. bře 2014

Já neměla příznaky ani jednou, žádné, az zpoždění mensesu. A nezvracela jsem, vlastně u druhé me cca 8-16tbolela prsa.

missymici
27. bře 2014

Při prvnim jsem přiznaky nemela zadne krome spoždené MS.Az pak jsem pozorovala častější řurani a silnější moč.Bolesti zad prišli kolem 4 mes.U holky příznaky prišli hodne brzy,uz kolem 5tt.Nevolno,na zvraceni,vadili mi vune,a nechut k jidlum ktere jsem mela moc rada a naopak,ktere jsem predtim rada nemela,prisla jsem jim na chut.Bolest prsou,MS bolistky,unava.Problem si čistit zuby 🙂 + spožděni MS.

saminomimino
27. bře 2014

myslím že tady netřeba věštit z koule,pokud už MS čekáš,udělej test,pokud těhu jsi,už ti to určitě ukáže

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru