Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

puci83
6. črc 2014

Ahoj holky,
asi se to tu omílalo již několikrát, ale emoticon
už asi 3 dny šíleně nafouklá, ale nepřežírám se, docela dost sliním, neskutečnáná žízeň, ale že by mi něco najednou nechutnalo to ne... v břiše mám takové divné pocity, a pak docela dost rychle mi bije srdce... jak kdybych byla šíleně nervozní či běhala.. Menstruace bych měla dostat tak během cca 5 dnů, test jsem si dnes udělala během dopolodne - negativní...Počkám co menstruace, zda se dostaví.. Ale jinak další příznaky, bolest prsou či nevolnost, to vůbec. Vím od mamči, že ona to poznala jen z vynechání menstruace. emoticon

dasenka888
autor
6. črc 2014

@puci83 já měla to samé... Respektive stále mám... Až na to, že mě prsa bolej a pravé mi povyrostlo a mám větší bradavku... Menstruace stále nikde a negativní testy... Jediné co , tak sleduji ovulaci... Podle ovulačních testů 🙂

puci83
6. črc 2014

Takže se i dost řídíš ovulančními testy? A přesto ti těhotenský test ukazuje že nic? A co menstruace? 😎

dasenka888
autor
6. črc 2014

@puci83 menstruace nepřišla a každé ráno v sedm hodin měřím Bazální teplotu 🙂 a od včera studuji i svůj čípek+ hlen 🙂

puci83
6. črc 2014

no to jsou ale obstrukce tedy to ti povím 🙂 a v menstruaci máš dlouho zpoždění? Nebo na ní teprve čekáš? 😉

dasenka888
autor
6. črc 2014

@puci83 jsem 31 DC 🙂 no uvidíme zda se vůbec dostaví :D Už jsem začala i pít Kontryhelový čaj 🙂 Včera jsem si dala červené víno , páč mi to na to pomáhalo a menstruace pořád nikde :D Jen pořád popichování v podbřišku :D

puci83
6. črc 2014

tak to držím palce ať se zadaří... jsem z toho nesvá, ale raději bez naděje, a uvidím co se bude dít, jestli se dostaví či ne... jen mi přijde divný mít asi 4 dny nafouknuté břicho a stále žízeň ☹ a na gyndě jsi byla? 😎

dasenka888
autor
6. črc 2014

@puci83 chystám se tam během příštího týdne... 🙂 No já si měřím tu Bazálku abych se dozvěděla více, jestli se nedostaví, tak se stavím alespoň na vyvolávačku 🙂) Zkus si jí taky meřit, měří se každé ráno než vstaneš z postele a dojdeš si na wc 🙂 pak si to můžeš zaznamenávat do grafu... Pokud bys měla bazální teplotu která by se Ti držela déle než 18 dnů nad 36,5 a výš kolem 37 tak je velká pravděpodobnost , že jsi gravidní 🙂)

puci83
6. črc 2014

aha, já se popravdě o to dřív tolik moc nezajímala.. říkala jsem si že když to přijde, tak to přijde.. 🙂 počkám do pátku, co se stane a pak dám na tvé rady, ale děkuji za info.

dasenka888
autor
6. črc 2014

@puci83 no nemáš vůbec za co 🙂) držím palečky 🙂))

nynus
6. črc 2014

@dasenka888 ahojik 🙂 , nijak jak jinak 😀 vse pristarem mimi se nechysta tak to nechavam byt snazim se na to uz nemyslet a co ty??? 😵

nynus
6. črc 2014

@dasenka888 jo jinak neska my porodila kamaradka ktera se snazila jak ja a furt to neslo a kdyz na o opravdu prestala myslet tak hned byla tehu dale,jinak sem se dozvedela ze zena meho bratrance cekaji druhe mimi a jako perlicka ,tak moje svagrova prave zjistila ze je v tom tak takove smisene pocity .no a ja furt nic tak sem z toho drobet sklesla ,jiam MS stale nikde neska se mi chtelo znicehonic zvracet ale ustala sem to za 15 minut jakoby nic fakt husty uz nevim co si myslet bazaku sem zapomela merit dnes i vcera 🙄 😒 takze nic noveho 😎 😎

puci83
6. črc 2014

@nynus snaž se na to asi tolik nemyslet, vím že to je těžké když máš okolo sebe co rodí a co jsou těhotní, ale uvidíš že se vám to také podaří 🙂 zkus se něčím zabavit.. 😎

nynus
6. črc 2014

a tehotna urco nesjem sice ovu testy ukazovaly neco jinyho ale bazalka ukazovala malo stupnu fakt nevim takle polemizovat je o nicem a o necem

nynus
6. črc 2014

@puci83 jojjoojo ja vim ale nak extra mi to nejde poridila sem si ted kotatko tak aspon to 😉

puci83
6. črc 2014

no ato se říká že když si pořídíš zvířátko, a hlavně soustředíš se na něj, tak pak najednou to přijde. Tak to ti držím palečky!!!!! 😉

nynus
6. črc 2014

@puci83 jo a to uz mam 3 tydne zpozdeni takze blazinec cele ty tydne sem blaznila a az ted sem se nak uklidnila ze to prestavam resit uvidi se samo

puci83
6. črc 2014

a u doktora jsi byla?

nynus
6. črc 2014

@puci83 ne este ne cla pujdu asi zitra nebo pockam este tyden??? nevim

nynus
6. črc 2014

@puci83 joooo tak uvidime jak mi kote pomuze na to mimi nemyslet

nynus
6. črc 2014

jo a este si chci poridit pejska jednoho mam ale je v cechach u prarodicku bohuzel si na nej tak zvykli ze my ho uz nechtej vratit tak si poridim mopsika nekdy tenhle rok snad to stihnu jelikoz tady jsou psi strasne drahy 😀 😕 takze doma bude blazinec 😀

puci83
6. črc 2014

já myslím že pejsek je dobrej nápad... aspoň pak nebudeš mít čas myslet na chmury 🙂 každopádně až se ti to pak narodí, tak nebudeš vědět co dřív ale tím líp ne? 😀

nynus
6. črc 2014

@puci83 to jo ty bak byl blazinec ale nejsem z tech co se pak zviratek zbavi ze nezvladaji 🙂

puci83
6. črc 2014

to je dobře. Já razím heslo kdo nemá rád zvířata nemá rád lidi 😎

denisska
6. črc 2014

@nynus to já bych nevydržela asi 😀

simca190
6. črc 2014

@dasenka888 meje paradne 🙂 za 5 dni vysadim prasky a kdyz to nedostanu tak tehu test a kdyz to dostanu tak se hold neda nic delat ☹ copak ty?

nynus
6. črc 2014

@denisska treba jo nevis.mi sme dostaly kotatko od znamych protoze se stehovali ale chtela sem kote uz driv no a prave sem se dovedela ze nas majitel chce dat taky ted psika pryc je to juck russel tak uvidime budeme jak utulek pro odlozena zviratka ahahahah kdyz mimi stale neprichazi

denisska
6. črc 2014

@nynus já myslela testnout🙂, jinsk ja jsem zviromil, takze jsem jako dite dotahla vsechno mozne a hafíka mam taky;)

dasenka888
autor
7. črc 2014

@nynus u mě menstruace pořád nikde a ovu testy začínají stagnovat nebo co :D Už na to tak nemyslím i když je mi zle, tak se snažím říkat si to je od tohohle a tohle zase od tohohle :D Uvidíš , že moc dlouho to trvat nebude 🙂)
@simca190 to jsem na Tebe zvědavá 🙂) Koukej dát pak vědět 🙂) Mě je zase dneska zle :D asi to mám z toho , že jdu zase do prace :D

nynus
7. črc 2014

@denisska jeee tak to sme dve ja mela od mala furt nakou zver doma nap krecci kralik andulka pes kocka ted uz jen kocka a pes v cr no kdyby to slo tak mam klidne utulek to by me fakt hrozne bavilo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru