Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
9. črc 2014

@simca190 hmmmmm to ja taky a taky nechtej vedet jak dlouho mam cigaretu u pusd 😒 😒 je to fakt banda let

nynus
9. črc 2014

@denca2000 super diky za odpoved me furt vsichni rikaji jak sem ne nespolehliva ale nemuzu si vzpomenout na to slovo jo nezodpovedna 😀 snazim se to kompenzovat s el.cigaretou

simca190
9. črc 2014

@nynus jo u me to uz taky je dost dlouho 😀. Bez dvou let to zabralo pulku myho zivota do ted... Hruza... Lituju ze sem zacla... Ale prestanu kvuli malymu... Videla jsem co to s detma pak dela kdyz se narodej a nechci aby muj mrnousek mel zachvaty ☹ 🙂

denca2000
9. črc 2014

@nynus 😀 Nezodpovědnost to je, ale já v těhu nekouřila a když jsem chytla slinu, tak jsem si prostě zapálila. Ťukám na zuby, že mám obě holky zdravé a pokud to klapne, tak doufám že i třetí 😉
Já teda elektronickou nepoužívám, není nad to odklepávat popel 😀

nynus
9. črc 2014

@simca190 presne to ja taky a hlane pritel i rek ze az budu tehu nebudu kourit 😎 snazila sem se prestat ale vydrzelo to chvili a pak stres a zase sem zacla je to des taky bych prestala ja teda kourim deset let no hruza nejhorsi je to videt u rodicu a to ja videla a kdyz je neco zakazany rado se to prave porusuje 😎

simca190
9. črc 2014

@nynus me elektronická nijak nezaujala... Kor kdyz byly pripady ze to lidem bouchlo u pusy 😀. To radsi budu klepat popel 😀

nynus
9. črc 2014

@denca2000 jjojoo to mas pravdu mamka taky dve tehotenstvi uplne prestala ale pak zase zacala ja bych pak chtela prestat uplne ,jenze rani kaficko s cigaretkoou je blahoveee uspokojujici 🙂

simca190
9. črc 2014

@nynus ja 8...tyjo..od 10..no hruza... 😀 stydim se uplne 😀. No ja mam mamu kuracku a tata kouril za mlada tqkze to v genech mam no... Navic deda s babickou taky kourej... 😀. Vlastne z celyho myho hromadnyho pribuzenstva nekourejk dva lidi 😀

nynus
9. črc 2014

@simca190 to mi taky uz rikaly ze se to stalo ja to nak nebrala v potaz ale teda jako fakt bouchlo jooo a udelalo jim to neco??? popaleniny nebo tak to je mazec tak teda nevim nevim zda to kourit pritel te ji jede furt a a i cigara

nynus
9. črc 2014

@simca190 hhheeeezky ja mela mamu kuracku a jejiho manzela tod vse a pak i ja a deda prestal ppred 25 lety den kdy jsem se narodila

nynus
9. črc 2014

@simca190 od deseti let joooo ty vado tak to je maso teda 😀 jak si to dala??uz tak brzo

simca190
9. črc 2014

@nynus kdyz zacinaly tqk bylo par pripadu zeto vybuchlo no 😀. Asi jen lehky popaleniny mely... Prece jenom bylo to jen z baterky... Nejak jsem tomu nevenovala pozornost takze nevim jak. Se to stalo 😀. Pokud tvuj pritelnemanejakou "sitku" tak se asi na musi bat 😀

nynus
9. črc 2014

tak snad to teduy nebude mit vliv na tehu az nekdy konecne budu bala sem se ze je to treba i kuli tomu ale myslim si ze sem to uz omezila z 20 c... na 10 denne

simca190
9. črc 2014

@nynus v ty dobe to byla frajerinka... 😀. Kdyz jse se ucili slukovat tak se slovama "bacha mama jde" 😀

simca190
9. črc 2014

@nynus ja mysoim zene... Do 6mesice se"muze" pak uz to je s rizikem... Samozrejme. Je lepsinekourit vubec ale to je asi jasny ze po takovy dobe to nepujde ☹
😀. Takze jen tak na chut...

nynus
9. črc 2014

@simca190 je to naprd videt to u rodicu jak kouri pak je velka pravdepodobnost ze i my taky budem tpo je tak no ale sou i pripady ze treba detska nekouri a rodice jo ale neni jich moc,mama vzdycky vyhrozovala v nakych mych 16 ze pred ni vykourim na raz dve krabicky ze se zbleju a kourit nebudu ale nikdy to neudelala no tak kourim dal

nynus
9. črc 2014

@simca190 jo me to ucily holky a ze mama de hahahah vsude stejny koukam taky machrovina ted des a litost

denca2000
9. črc 2014

Silným kuřačkám se ani nedoporučuje v těhu úplně přestat kouřit, ale každého věc. Já teda vykouřím tak 10 denně a to snad není tak hrozné. Nikdy bych si nezapálila s pupkem někde na ulici, jak některé maminky :-/

simca190
9. črc 2014

@nynus me tenkrat se praskla tridni 😀. 😀. Neznam dítě kuraks ktery by nebylo kourilo...

nynus
9. črc 2014

kdyz jsem dnes mela bazalku 36.3 tak to znamena ze asi bude MS ne

simca190
9. črc 2014

@denca2000 ja ani tech deset kolikrat nedam.. Zalezi podle situace a jak se moc nudim😀

nynus
9. črc 2014

@denca2000 no tak o ja si taky s my to hnusi s mimcem v brise a kourit taky si myslim ze nak extra silna kuracka nejsem

simca190
9. črc 2014

@nynus to vypada ze jo... Kdybyto bylo tehu tqk je teplota nad l37 🙂

dasenka888
autor
9. črc 2014

Kouřila jsem od jedenácti let a přestala jsem v devatenácti 🙂 Teď už mi to nic neříká 🙂) hlavně přítel je nekuřák , tak i proto je to lehčí ¨🙂

simca190
9. črc 2014

@dasenka888 tak to mas dobry 🙂 ja mam pritele kuraka... Ale prestanem spolu.. 🙂

denca2000
9. črc 2014

@simca190 taky kouřím podle toho, zda se nudím 😀
Jinak já začala kouřit až v 18, ale už jsem stará páka, tak jsem vás dohnala 😉

nynus
9. črc 2014

@dasenka888 jak si to dokazala

dasenka888
autor
9. črc 2014

@nynus Já dneska měla taky 36,3 BT ráno v půl sedmý jsem měřila po probuzení 🙂

nynus
9. črc 2014

@simca190 neeeee ja chci bejt tehu proc jen proc nemuze bejt 37 treba se spletlo a treba jsem a ukazuje to malo stat se to muze ne treba naka vyjimka vzdyt uz cekam pres tri tydny na MS

simca190
9. črc 2014

@nynus tak kdyz je jeden nekurak tak mu vadi libat popelnik 😀. Tak to cloveka pak donuti prestat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru