Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

mamazelka
14. črc 2014

Tak jsem nevydržela a testla jsem.

nynus
14. črc 2014

@werumka aha ale je tam nekde ulozeny??/ ten stary graf myslim

werumka
14. črc 2014

@nynus Tak to nevim, já tenhle web nikdy nepoužívala 🙂 Ale měl by tam podle mě být...

nynus
14. črc 2014

@mamazelka no neke tak gratuluji 🙂 🙂 🙂

mamazelka
14. črc 2014

@nynus no jsou tam dvě 😅 teď to mít ještě od doktora potvrzené, děkuji moc

nynus
14. črc 2014

@werumka heled tak ja nevim, nak to nevypada ze by se ms rozjela ,spis mi pride ze je nak slaba ,pride mi to jako ciste jenom krev 😖

werumka
14. črc 2014

@nynus Počkej ještě do zítřka... Ten rozjezd může být pomalejší. Jinak první den cyklu se počítá až v den, kdy začneš opravdu krvácet (ne jen špinit).

nynus
14. črc 2014

@werumka jaj az takhle joo no ja sem asi fakt sto let za opice a nevim o svem tele nic,no ono me to asi nak nebralo az posledni dobou sama sebe poznavam,okej diky za radu aspon vim ale ted nevim zda to zapsat ikdyz to mam malo ach jo,nak my dela trable se sverovat o intimnostech s druhou osobou ani s zenskyma sme takto az neresily hih 😒 no proste strucne slipovka ne alwayska jo tak nevim

werumka
14. črc 2014

@nynus Tak to je špinění. Zatím to jako první den cyklu neoznačuj a uvidíš zítra. Zkus si každopádně i zítra změřit bazální teplotu (měla by se držet nízko). Ono to učení nejde hned. Ale jak si to osvojíš, tak už jsi pak za vodou 🙂

nynus
14. črc 2014

@werumka aha diky 😀 a kdyz se bude drzet nizko tak co???

werumka
14. črc 2014

@nynus Tak by se měla rozjet regulérní menstruace. Ono někdy bývá špinění i tři dny, než začne opravdová menstruace. To je individuální.

nynus
14. črc 2014

@werumka cooooooooooooooo jako fakt a kdyz nebude a teplota taky bude jina????

werumka
14. črc 2014

@nynus Tak pak se staneš asi takovou zvláštní anomálií.... 😀 😀 Ne, pak by přicházelo v úvahu, že sliznice není dost silná a nemá se moc co odlučovat. To uvidíš s odstupem.

simca190
14. črc 2014

Ahoj holky.. Mela jsem dnesek uplne nabitej 😀. Test sem zapomnela koupit takže az ve stredua az pujdu na konfrolu s jizvou 🙂 mam dva stehy 😀. Al e aspon me to nestve... 🙂

nynus
14. črc 2014

@werumka no tak to bude teda zajimave sem zvedava zitrejsiho rana a uz ted sem nedockava jak to semnou teda dopadne 😀 ale na vse je vsechno ne 😀 ja jen furt,jestli nemuzu byt este tehu 😒 😀 vis takova ma iluze asi 😕

werumka
14. črc 2014

@nynus Pokud by zítra opět teplota stoupla a krvácení se neobjevilo, tak těhotenství možné je. Ale pokud teplota klesne a zůstává dole, tak pak je to známka poklesu progesteronu a bez něj nemá co vyživovat zárodek.

nynus
14. črc 2014

@werumka joj ☹ tak uvidim necham se prekvapit,ja chci ale aby tam ten mini zarodecek byl jujky 🙂

nynus
14. črc 2014

@werumka poslala sem ti zpra 🙂 🙂 vicku

nynus
14. črc 2014

První krok: Léčba klomifen citrátem

Pokud laboratorní testy ukazují na poruchu ovulace, bývá obvykle doporučována léčba hormony. Většinou lékař zahajuje indukci ovulace podáváním klomifen citrátu. Klomifen citrát je předepisován ženám s poruchami ovulace, jejichž partneři jsou normálně plodní.

Při normálním cyklu uvolňuje hypotalamus na začátku folikulární fáze hormon, zvaný gonadotropiny uvolňující hormon (GnRH). Pokud je ho uvolňováno příliš málo nebo příliš mnoho, nedojde k normálnímu vývoji folikulů a nenastane ovulace. Klomifen citrát stimuluje uvolňování GnRH, který dále stimuluje hypofýzu k sekreci FSH a LH, které podněcují růst a zrání folikulů v ovariích.

Pokud jsou 3-4 cykly léčby klomifen citrátem neúspěšné, bývá obvykle předepsáno podávání FSH a LH.

nynus
14. črc 2014

@nynus asi bychmela zacit brat toto ale to musim k doktorovi

nynus
14. črc 2014

jsem ted z toho vseho naka presla,ja snad mit deti bez zasahu doktoru a leku nebudu ☹ 😢

bubikata
15. črc 2014

Tak holky u mě mrcha přišla po 16 dnech zpozdění škoda :( Tak snad tento cyklus to bude ok 🙂 co vy jak jste na tom? 🙂

dasenka888
autor
15. črc 2014

Dobré ráno holky
@werumka
@nynus
@simca190

Nevíte některá je bazální můžou ovlivnit kapky Gynex ? 🙂 nějak mi teplota stoupá 🙂

lencak80
15. črc 2014

@nynus teď to všechno dočítám, včera jsme byli pryč. Dle grafu toho zatím moc nepoznám... co dnes, máš to ještě? Pokud by se těhu nepotvrdilo a tys to dostala, tak bys začala další cyklus, který bys měřila a dle toho se pak člověk může lépe řídit. Ale je to divné...
co se týče čípku, tak to nezanedbej. Švagrová žije v Itálii a byla tady na zákroku. Po 2 letech to ještě nemá na 100%. Teď tam zase něco měla, tak jsem doporučiula kamarádku, ketrá ji udělala kůru z bylinných tinktur, které ale mají výborný vliv.
Můžeš mít díky tomu vše rozházené, cyklus atd, tak at pak nemáš ještě nějaké problémy... Ryději bych sem zaletěla a domluvila se s gyndařem... hlavně teď pokud chceš mít miminko...

nynus
15. črc 2014

@lencak80 no mam to stale teplota se zvysila na 36.4 a vcera byla 36 nechapu.ms je taky divna je ji hodne a vodnata boli podbrisek.naposled unor sjem byla v cr a vse ok cipek podle testu

nynus
15. črc 2014

Ja uz nevim co mam ted sileny dilema ze musim vsechno absolvovat tady v uk mam z toho docela deprese zlate cesko ohledne doktoru jinak to vse

nicol1003
15. črc 2014

ahoj holky vcera mi koncili měsičky jeste uplně sem trochu špinila a vyspali sme se s přitelem a dal to do mě uplně celý ráno sem šla na záchod a trochu sem krvácela světle ružově bolí mě břicho takovej pocit jak kdybych to zase měla dostat myslíte že bych mohla otěhotnět? děkuji za radu

gass
15. črc 2014

@dasenka888 to si myslím ,že nee. taky jsem brala Gynex , ale po prvním měsíci se mi hned vyklubaly dvě čárky 🙂

werumka
15. črc 2014

@dasenka888 Bazální teplotu Gynex neovlivní. Ale zažila jsem, že natáhnul cyklus. Nevím, čím to může být způsobený...

denisska
15. črc 2014

Holky, nepoužívá nekdo gynex?🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru