Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
27. črc 2014

@lencak80
@nynus
Tenhle měsíc to zvladnem 🙂))

pindriste
27. črc 2014

s tou bazální teplotou je to tak, že ty předovulační teploty jsou nižší, pak mnohdy bývá ještě pokles a pak navýšení, ten pokles by měla být ovulace a poovulační fáze do MS jsou ty zvýšené teploty, takže u @lencak80 by ten další pokles mohla být právě ovulace, ty ovulační bolsti bývají pár dní před samotnou ovulací, ale já nejsem nějaký extra odborník, sama s ovulací bojuju, teď to vypadá, že 51.DC ovulace proběhla, dnes jsem cca 57.DC, bolí mě bradavky a obecně mi není příliš dobře a jsem děsně unavená, cukání v podbřišku mám taky

pindriste
27. črc 2014

mmch pokud skutečně proběhla a pokud jsem otěhotněla, měla bych termín porodu o den jinak než s prvorozeným synem 😀

nynus
27. črc 2014

@pindriste ja uz tomu vubec nerozumim ,takze kdyz mam bazalku furt 36.4 nebo36.3 tak to asi na ovu nebude co jsem ted 13 den cyklu

pindriste
27. črc 2014

@nynus ne, to pravděpodobně zatím ovulace nebyla

pindriste
27. črc 2014

@nynus já měla předovulační teploty 36,3-36,5, pak pokles 51.DC na 36,1 a další den 36,6 a pak 36,8 až dosud, dnes jsem 6DPO

nynus
27. črc 2014

@pindriste takze ovu by mela byt jak si psala ten den co si mela 36.1 ??

pindriste
27. črc 2014

@nynus ano

lencak80
27. črc 2014

tak zatím mám grafík takový...vlastně divný, ale vím, že ovulka byla dle bolestí a hlenu a myslím, že zítra už teploty budou jen stoupat, což znamená, že je konec plodných dnů....

@nynus ano, jak už tady někdo psal, tak předovulační fáze jsou teploty spíše nižší, každá má teploty jiné, já mám třeba nejnižší tak kolem 36,5 a pak se mi zvednou po ovulaci na 36,9 - 37,2 a tyto hodnoty se většonou drží až zase do MS kdy mi teplota jde opět na 36,7 a to vím, že MS ten den dostanu.
Plodné dny jsem měla a myslím že zítra už bude teplota stoupat.... tak uvidíme, jinak občas tam mám jakýsi výkyvy, ale to může být způsobeno čímkoli....

pindriste
27. črc 2014

Ja si spis myslim, ze ovulace je az dnes podle toho grafu.

nynus
27. črc 2014

Tak uvidim rano kolik bude bz 🙂

lencak80
28. črc 2014

tak ráno už je 37, takže ovulka už byla a plodné dny také...

@pindriste asi, jo, já jen vím, že mi včera bylo strašně, bolest břicha a bylo mi i blbě... právě mi vadí, že moje tělo tak strašně reaguje...

dasenka888
autor
28. črc 2014

@nynus Ahoooj , tak co ? 🙂 Jak probíhala teplota ráno ? 🙂

@lencak80 snad se zadařilo držím palce 🙂))

lencak80
28. črc 2014

@nynus můžu se mrknou na tvůj grafík?

pindriste
28. črc 2014

@lencak80 já ho mám v nějaké aplikaci v tabletu a neumím ho sem přesunout. Tak mi poraď, kam teploty zadám, abych sem mohla graf dát.

lencak80
28. črc 2014

aha, já to mám na Womanzone, tam je to super přehledné a jednoduché, pak si grafík uložím na pc a dám ho sem

pindriste
28. črc 2014

@lencak80 ono každý to má asi jinak, takové ty obecné poučky jsou takové, že ta bolest je právě 1-3 dny před ovulací, takže je otázkou, zda pokles (druhý z tvého grafu) nebyla ovulace, kterou značí až ten nynější nový vzestup na 37 st.

pindriste
28. črc 2014

@lencak80 tam jsem koukala a nevím, kde se tam zaregistrovat, nenašla jsem kolonku na to

pindriste
28. črc 2014

už vím, tak jdu na to 🙂

pindriste
28. črc 2014

@lencak80 a jak to sem vložím? protože se to ukládá v nějakém jiném typu dokumentu, než sem patrně jde vložit

dasenka888
autor
28. črc 2014

@pindriste jaký máš tablet ? Umíš udělat screen ? 🙂

pindriste
28. črc 2014

@dasenka888 teď jsem na PC, tak zkusím prtscrn, díky 🙂

dasenka888
autor
28. črc 2014

@pindriste to bys tam měla mít odkaz , který sem pouze zkopíruješ měl by být dole pod grafem a nebo sem hod obrazek, když Ti nepůjde tak na stránky pictureup.cz a pak sem jen zkopíruješ odkaz těch stránek 🙂)

dasenka888
autor
28. črc 2014

@pindriste když dáš záložku kalendář a pak grafy BT tak je tam ten odkaz na zkopírování 🙂 Můj vypadá takto 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888/g... 🙂

pindriste
28. črc 2014
dasenka888
autor
28. črc 2014

@pindriste vůbec tam nevidím Tvé teploty 🙂

pindriste
28. črc 2014

Je to vyfocené na mobil, nejsem příliš technický typ a jinak to sem vložit neumím, ten odkaz nikde nevidím, jsem v práci, zkusím si s tím pohrát. Teploty nejsou na fotce vidět, protože ovulace byla až 51.DC, takže ten začátek grafu nešel vyfotit, navíc já ani neměřila.

snezenka123
28. črc 2014

Ahojky,prosim vas,oddalil nekomu zanet moc.cest menstruaci?jsem dnes 30 dc,ms dostanu max.28dc,pokousime se o mimi. Beru uz 5 den atb. Bricho poboliva,krize taky,ale tehu test 10 z ranni moci negativni...diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru