Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
1. srp 2014
pindriste
1. srp 2014

@dasenka888 ty áš docela vysoké ty předovulační teploty, kolik máš potom ty poovulační?

nynus
1. srp 2014

to proste nejde nevim jak to udelat,ja mam i womenzone grafik a i tento tamten je prehlednesji ale tento zase ukazuje lepe ovu

nynus
1. srp 2014

@lencak80
@pindriste
Tak jednoduseji jsem ho proste vyfotila a je to

mysackovi
1. srp 2014

@pindriste měla jsem také snad milion příznaků a nakonec to bohužel nic nebylo ☹
ale pořád tajně doufám, že bylo etě brzo a na ultrazvuku nebylo ještě co vidět....ale do dnes mě lidi přesvědčujou, že jsem ...i moje mamča si myslí.....tak uvidíme....test nebudu dělat, nechci být zklamaná.....ale já mám asi poblázněný hormony....čekám na výsledky :-/ ...nejlepší bude, když si zajdeš k doktorovi 🙂

dasenka888
autor
1. srp 2014

@nynus to mě to fertility také nešlo sdílet, tak jsem pak založila womenzone a od té doby jedu tam 🙂

pindriste
1. srp 2014

@nynus to je podle mě blbost, jak ti to vyznačilo, přijde mi, že zatím nebyla, resp. je otázka, jaká teplota byla včera, jestli tam např. nebyl pokles dolů a počínaje dneškem nárůst, který se bude dál navyšovat. Měř dál, zkus opravdu ve stejnou dobu, protože každá žena je jiná a každá reaguje jinak, někomu rozdíl v čase nezpůsobí rozdíly v teplotách, někomu hodina může změnit teplotu třeba o 0,1 st.

mysackovi
1. srp 2014

@dasenka888 už jsem si je objednala a čekám až dorazí 🙂...tak jsem na to zvědavá a snad mi pomůže 🙂 ...ten gynex se užívá pocelou dobu bez přestávky že? a ten čajík můžu pít taky pořád?....páč já jsem kontryhelový čaj pila pořád

dasenka888
autor
1. srp 2014

@mysackovi nene oboje by se mělo používat jen do 14DC, já jsem to používala týden, pak se mi dostavila menstruace a teď budu používat do ovulace do toho 14DC, pak by sis měla dát týden pauzu 🙂 ale popravdě, jsem i po těch kapkách taková vyrovnanější, klidnější 🙂 jen je důležité je brát opravdu 3krát denně 🙂 Ale taky bych řekla, že mi i dost pomohl ten jeřáb ptačí 🙂 Páč jsem ho užívala jen dva dny a menstruace se dostavila 🙂

mysackovi
1. srp 2014

@nynus mě se taky občas ozve bolest, už mi asi hrabe......taky nevím čemu to přisuzovat....já si sice graf nedělám, páč se v něm moc etě nevyznám :-/ ....ale měřím se a teplota dnes opět 36,8 .....vůbec neklesá, ale zase nestoupá....a asi je blbost abych normální teplotu měla takhle vysoko že?.....

pindriste
1. srp 2014

@mysackovi kontryhelový čaj se pije jen do ovulace. A jinak k dr. ještě nepůjdu ,pokud skutečně ovulace byla ten den, jak vyznačuje graf, tak na doktora je moc brzo, buď přijde MS někdy začátkem příštího týdne a pokud ne, tak na gyndu zavolám a poradím se, ale jak říkám, buď jsou to těhotenské příznaky a nebo PMS, jedno nebo druhé se na počátku příštího týdne potvrdí

pindriste
1. srp 2014

@mysackovi na tvém místě bych si udělala test. Kdy jsi měla tedy ovulaci? Kolik dní už se teplota drží takhle nahoře?

mysackovi
1. srp 2014

@dasenka888 tak jsem zvědavá...každopádně moc děkuju🙂
já piju zatím jen ten kontryhelový a ten mi asi moc nepomáhá, páč když jsem byla u doktora, páč jsem to přes měsíc a půl nedostala, tak mi řekl, že mám nízkou sliznici, píchl mi injekci a nasadil utrogestan...ms se dostavila přesně po týdnu...jeden den špinění, dva dny krev a pak ze dne na den nic....a to jsem to vždy po injekci měla silnější...tajně doufám, e ještě můžu být i přes to že jsem to dostala, ale zase takhle málo?....a ten gynex tak jen těch 14 dní?....promiň že jsem tak natvrdlá 😀

mysackovi
1. srp 2014

@pindriste takhle cca 3 týdny?....upřímně nevím kdy jsem měla ovulaci :-/ .... tím že mi doktor píchnul injekci, jsem si řekla, že si jí pohlídám až teď.....takže si chci koupit ovu testy a testovat...to je blbý že?

mysackovi
1. srp 2014

@pindriste u doktora jsme byla 17.7.

damae
1. srp 2014

@werumka @verunka_korunka Tak se mi dnes teprv definitivně rozjela menses, takže je jasný, že to byl planej poplach. Ale díky za podporu, občas mám fakt pocit, že jsem už jen bláznivá ženská 🙂

Začínám poprvé v životě také s měřením BT, tak uvidím, co to přinese... Doteď mi BT klesala, jak by si i před menses měla. Tak doufám, že mi i stoupne a že si najdu OVU (alespoň zpětně).

@kackarebicerova Nic nevzdávej. Nechci ti říkat, že sedm měsíců je nic, ale fakt to ještě statisticky moc neznamená a příští měsíc můžeš být krásně těhotná. Chápu, jak jsi z toho každej měsíc asi smutná... Nicméně dítě je na celej život, tak to stojí za to si na něj trošku počkat, noné? 🙂

pindriste
1. srp 2014

@mysackovi já bych na tvém místě opravdu zkusila těhotenský test

mysackovi
1. srp 2014

@pindriste já se bojím zklamaní ☹ .....jsem si řekla, že se testnu až pokud nedorazí ms....což má až za cca 3 týdny....uvidím, počkám ještě pár dní a pak to zkusím 🙂

mysackovi
1. srp 2014

@dasenka888 a hlavně s tím jeřábem a gynexem budu muset počkat na další ms, jestli dorazí?....páč jsem dnes 9DC :-/

dasenka888
autor
1. srp 2014

@mysackovi ten gynex jsem nasadila protože jsem měla okolo 14dní zpoždění, za týden užívání se mi MS dostavila 🙂 Ale všude píšou do 14DC užívat, tak první den MS je 1DC tzn, že od prvního dne menstruace užívat 14dní 🙂 v pohodě, taky jsem občas na tohle tele, než si to srovnám v klidu v hlavě 🙂)

dasenka888
autor
1. srp 2014

@mysackovi když jsi dneska 9 DC, tzn, že počkáš 12dní a pak začneš užívat, snad jsem Ti s tím pomohla 🙂 protože se má užívat do ovulace a tímhle by sis jí akorát posunula 🙂 tak jsi 9DC + 5 dní do ovulace a plus týden po ovulaci musíš vynechat tzn 5+7 🙂 tak za 12 dní nasaď gynex a pořiď si opravdu i ten jeřáb ptačí 🙂)

mysackovi
1. srp 2014

děkuju za vysvětlení...no teď jsem 9 DC 🙂

mysackovi
1. srp 2014

tak budu asi pak čekat , zda ta mrška dorazí ...

mysackovi
1. srp 2014

@dasenka888 jj super 🙂 .....už se v tom začínám orientovat 🙂

dasenka888
autor
1. srp 2014

@mysackovi pak až to nasadíš , tak jestli to dostaneš tak zase klasicky od 1DC 14dní budeš brát 🙂 když to budeš mít tak jako já, že menstruace nikde , tak budeš brát dokud to nedostaneš a + těch 14dní od menstruace 🙂 Hlavně jsou přírodní a řekla bych , že mi opravdu pomáhají, jen na sobě pozoruji občas plačtivost kvůli pitkovinám :D Minule jsem se svým o 14let mladším sourozencem koukala na Lego příběh a hrozně jsem se rozbrečela na konci :D Jinak nic jiného až po dostavenou MS jsem nezpozorovala :D

werumka
1. srp 2014

@nynus Nevím, z čeho ten program usoudil, že linie nižších teplot byla 36,4. Linie se počítá z té nejvyšší šest dní před ovulací. Takže i kdyby byla ovulace 8. den cyklu, jak Ti to zvláštně vypočítalo, tak k nárůstu teploty nedošlo, protože linie určuje ta nejvyšší za posledních 6 dní, což je 36,5

nynus
1. srp 2014

@werumka hm,tak to taky nevim treba se to este zmeni ,ne? 🙂

werumka
1. srp 2014

@nynus Řiď se hlavně svým rozumem, ne programem, který může každý den označit ovulaci jindy 😉

damae
1. srp 2014

@nynus @werumka Vaše diskuze ve mě postupně ničí mojí krásnou představu, že budu mít dva týdny teplotu 36,5, pak mi najednou stoupne na 36,9 (aby to bylo jasné) a po pár dnech začne lineárně klesat na 36,5...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru