Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
3. srp 2014

@lucynka721 stopro jses tehu 🙂

pindriste
3. srp 2014

@lencak80 tak naděje jsou definitivně pryč 🙂 tak a teď co na růst sliznice a podporu ovulace? Budu pít čaj báby kamenický.

lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
hancazivocich
3. srp 2014

@lucynka721 - 10 znamená, že detekuje uplně čerstvé těhu, které 25 ještě ,,poznat" nemusí... Např.. Když máš hcg 12, tak desítka ti ho ukáže, 25 ještě ne... Kupuj jednu, max dvě značky - zatím 10 a 25 až za pár dní, pokud budou sílit ty pepínovky, tak je to ok...

lucynka721
3. srp 2014
lucynka721
3. srp 2014

@hancazivocich to jsou ty testy 🙂 v reálu líp vidě, krásně narůžovělé 🙂

hancazivocich
3. srp 2014

@lucynka721 - tak dej nohy hore a klid! Já jeden asi už pozitivní vyhodila před lety do koše, pže jsem čekala ,,dálnici", druhý málem potkal stejný osud....A když ti to řekl i lékárník 😀

lucynka721
3. srp 2014

@hancazivocich Tak do koše bych je nehodila ani náhodou 😀 každou hodinu se na ně chodím koukat, jestli náhodou nemizí 😀

lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
hancazivocich
3. srp 2014

@lucynka721 - já je dělala v práci... 😀 A někdo chtěl na wc, tak jsem ho šoupla rychle do koše, no.. 😅

lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
pindriste
3. srp 2014

jak přejdu na womenzone k dalšímu cyklu?

lencak80
3. srp 2014

@pindriste zadáš do kalendáře MS, tam se ti ukáže červené políčko po uložení a jede další graf a cyklus, zapisuju si to, abych věděla kdy to mám dostat, i když neměřím.... a dokonce mi od WZ chodí upozornění, že jsem už bych to jako měla dostat, tak teď už si to tam zapisuji a mám konečně přehled....

nynus
3. srp 2014

@pindriste ty jo tak to nevim me to slo normale zmizel mi ten stary a objevil novy

nynus
3. srp 2014

@lucynka721 tak to je zajimave ale cetla sem tady uz nekde ze se to nekomu uz stalo ze 25 ukazovala a10 ne je to zahada ja bych testla zitra a dalsi dny jestli bude silit a uvidis drzim palce at je to tam 😉

nynus
3. srp 2014

Holky este dotaz kdyz jsou bolesti pred ovulaci jako je bolest vajecniku nebo pichani a bolest bradavek a po techto dnech ,dejme to u ze sou to tak tri dny . Tak hned po uz je ovu,myslim tim den kdy uz nejsou zadne bolesti diky 🙂

dasenka888
autor
4. srp 2014

@lucynka721 ahojky, já jsem měla falešně pozitivní 25tku dvakrát a 10 mi taky malinko ukazovala, ale řekla bych, že to u mě asi odešlo... A nebo to prý může být od cysty, ale Tobě přeji, aby se zadařilo 🙂
@nynus teprve to budu zkoumat, zda se ovu dorazí, má být už zítra 🙂) tak uvidíme 🙂 Jinak provádíš samovyšetření čípku ? 🙂) Já třeba ano, tak se orientuji podle toho 🙂)

dasenka888
autor
4. srp 2014

@nynus Tady je to hodně dobře vysvětlené 🙂 http://www.rodina.cz/clanek5211.htm kdybys to chtěla zkoušet 🙂

pindriste
4. srp 2014

@lencak80 MS se nekoná, včera to bylo jen slabounké jednorázové zakrvácení, pak drobné špinění a od té doby nic. Dnes teplota stoupla.

lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
dasenka888
autor
4. srp 2014

@lucynka721 no uvidíš , musíš zkoušet jestli bude sílit 🙂 Držím palce 🙂

lucynka721
4. srp 2014

@dasenka888 Dneska jsem dělala další, trošku zesílil, ale né o moc.

dasenka888
autor
4. srp 2014

@lucynka721 měříš si Bazální teplotu ? 🙂 Možno by se to poznalo lépe 🙂

lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
hancazivocich
4. srp 2014

@lucynka721 - a si si jistá, že 25 je negativní? nekoukáš na to ,,divně"? 😅

lencak80
4. srp 2014

@pindriste tak to je super že stoupla.... třeba to nakonec ještě dopadne....
mě dnes teplota klesla na 36,9 bolí mě v podbřišku, tak nevím, jestli to nedostanu o něco dříve, uvidíme....

lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencak80
4. srp 2014

@lucynka721 myslím, že opravdu záleží hodně na testech, jak tak slyším, tak každý něco má.... některé dělají falešné duchy atd....
ale myslím, že pokud ti vyšel s citlivostí 10 pozitivně tak bych tomu věřila

nynus
4. srp 2014

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?... co rikate na muj graf tak kdy byla ovu??/nebo este nebyla??? mam v tom zmatek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru