Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
15. srp 2014

@nynus Ty máš ale i hezký teploty myslím si, že kdybys dělala každý den ovu testy, tak to vychytas 🙂)

werumka
15. srp 2014

@dasenka888 Hm, tak to na ovulaci nevypadá... při častějším nočním vstávání je bazální teplota spíš vyšší. Celkově ty teploty po celou dobu cyklu skáčou hodně vysoko... myslím, že pak asi hodně napoví hormonální profil...

nynus
15. srp 2014

@dasenka888 to sice mam krasne teploty ale spis to prikladam k tomu zubu mela sem trochu teploty
@werumka no uvidime no ve stredu du uz na gyndu ovu udelam dnes co se ukaze

nysinka15
16. srp 2014

ahoj babeny prosim o radu bazalnu teplotu uz mam 18 dni zvysenu ... menzes som mala dostat okolo 14.8. bolia ma prsia dost..v brusku mam divne pocity a obavam sa ze to mozem dostat... test mi rano vysiel negativny...myslite ze keby som bola tehotna uz by nieco ukazal? nemozem na nic ine mysliet aj ked viem ze by som nemala.Snazime sa uz vyse roka som fakt zufala ...citala som ze ked 18 dni je b.t. zvysena tak je pravdepodobne ze som tehotna ale kedze test je negativny neni tam ziadny duch asi to zas nevyslo...predtym som mala stale pravidelny cyklus ale davala som si kontryhelovy caj a ten mi cyklus rozhadzal tak som prestala ... co myslite mozem byt tehu?

nynus
16. srp 2014

@nysinka15 no jannevim kdyz mas uz 18 dni bt nahore tak si myslim ze asi jsi pockala bych a udelala test dyl 🙂

nynus
16. srp 2014

@lencak80

@werumka
@dasenka888
ahoj holky prosim o radu aby jste se jukli do meho grafu a rekli mi kdy mohla byt ovu jelikoz se mi prave rozjizdi menses,tak jsem z toho jelen,sice teprv zacina spineni ale uz me zaacina bolet zada atd a rano tu stopro je tak sem zmatena myslim ze pocitove sem ji mohla zaznamenat jak jsem psala predtim ze me boli vajecniky y v ty dobe sme se snazili ale proc to neukazaly teploty??alespon nejake se zvetsujici teploty hned po ovu to mi hlava nebere zde muj graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?...

nynus
16. srp 2014

no tak mam ms stopro ☹

nynus
16. srp 2014

a nebo me jeste napadlo ze jsem mela ovu ale zrejme maly folikul ktery nebyl dominantni a nepraskl pak mozna ty teploty jako kdyby nebyla ???/ 😒

dasenka888
autor
16. srp 2014

@nynus myslím si, že 2.8., ale to je pouze moje domněnka... 🙂

damae
17. srp 2014

@nynus No, skoro bych řekla, že to mohl být anovulační cyklus. Čili, že jsi ovulaci vůbec neměla... Asi bych z jednoho cyklu nedělala žádné velké závěry - prý to mají občas i uplně zdravé ženy. A jen tak mimochodem - já si tenhle měsíc poprvé v životě taky měřím BT a do toho jsem brala clostilbegyt (na tvorbu vajíček) a dokonce mi píchli i pregnyl (na vyvolání ovulace). Čili jsem ovulaci na 99,9% musela mít , dominantní folikul mi i doktor našel na UTZ. Nicméně teploty tomu moc nedpovídají - před ovu jsem je měla náhodně v rozmezí 35,8 - 36,5, po ovu je to 36,4 - 36,5.
Takže zatím mi měření BT přijde jako docela velká věda... Držím ti palce u doktora!

nynus
17. srp 2014

@damae hm taky to mas teda pekne vubec nemame ty krasne grafy co ostatni holky vid,hlavne je fakt nad ukol se v tom vyznat 😀 .jeenze ja predchozi menses to mela takto stejne cekala sem pres 50 dni na ms a normalne chodila 31 den cyklu tak se mi to ted moc nezda a abych mela anovul. dvakrat za sebou?? ja nevim a to zrejme k dr ve stredu nepujdu jelikoz to budu este mit takze zase preobjednat,me trefi uz 😀 a to sem uz jedno objednani prosvihla a ted zase, 😖

dasenka888
autor
17. srp 2014

@nynus a nebo vzhledem k předešlému cyklu, třeba ovu teprve dorazí 🙂 Rozjela se Ti ta menstruace ? Četla jsem že někdo ma ovu před menstruací a někdo taky po a že někomu se daří otěhotnět jen v době menstruace 🙂

dasenka888
autor
17. srp 2014

@nynus Mě bolí v krku mám druhý den zvýšenou teplotu a pocit, že budu mít anginu , ucpanej nos a třeští mi hlava :D Fakt super :D k tomu mám bolesti, že si myslím , ze menstruace přijde... (: http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

nynus
17. srp 2014

@dasenka888 no tak to je hezke snad nejsem ten prikklad 😎 ,zatim nevim zda se rozjede zatim pomaalu je,az nacernala cista krev 😖 tak uvidime ale snazit se ted nemuzu no 😒

dasenka888
autor
17. srp 2014

@nynus držím palce, aby se jednalo o nidaci 🙂) Když se to rozjede vice dej vědět... Já dneska nechci ani uklízet jak mi není dobře :D

nynus
17. srp 2014

@dasenka888 diky dam dam.ja ma uklizeno od vcera ,pritel chodi na nocni tak uklizim az vecer.ja nechci aby se to rozjelo potrebuju k dr ☹ . me spis zacina byt nevolno presne ty nevolnosti co mas pri ms podbrisek zada atd asi to vidim na ibalgin a lezet. a nejlepsi na tom je ze musim do kramu pro vlozky 😀 dosli mrchy.a ten nidacni to je co??

nynus
17. srp 2014

a co vubec ta simca,ta uz sem nechodi vubec vid?? ☹

dasenka888
autor
17. srp 2014

@nynus Nidace je Nidační krvácení, což je uhnizdovani 🙂 Už na to tady asi nemá čas prý má novou práci, le také by mě zajímalo co @simca190 🙂

nynus
17. srp 2014

@dasenka888 aha tak treba ...nechci zakriknout by to mohlo... kezby ty jo.tak to je skoda ze sem uz nechodi me to tu pohltilo kazdy den se musim podivat co noveho a tak,ale gratuluji k praci @simca190 a nekdy zajdi 😉

nynus
17. srp 2014

@dasenka888 a ja si vlastne muzu udelat ovu ne ten taky treba ukaze jestli jsem 🙂

dasenka888
autor
17. srp 2014

@nynus JoJo když sílí tak ano 🙂)

dasenka888
autor
17. srp 2014

@nynus takbyto chtělo dělat vice dní za sebou 🙂

lencak80
17. srp 2014

@nynus Nynus, tak dle mého názoru, mohla být ovulace až kolem 8.8. kdy jsi měla poslední nízkou teplotu, pak už se telota držela výše, ale víš jak, nejsem odborník, já mám úplně jiné grafy, kde je to jasně znát...takže co se týče anovulačního grafu, ten asi jen tak nepoznám, ovulace je v den, kdy je nameřena poslední nízká hodnota, pak jak se zvýší, tak už je po ovulce. Pokud bys měla opravdu MS, tak je to celkem krátká doba, ta luteální. Jinak hnízdění být může, i slabé krvácení. I ta doba by mohla odpovídat, ale uvidíš... určitě bych to zkonzultovala s Dr. a také bych se snažila celý cyklus....tak nějak průběžně. Myslím, že měření je opravdu věda, než člověk pozná jak to tělo funguje, protože každý měsíc je jiný a teplotu ovlivňují různé faktory. Tak uvidíš! Krvácíš dnes? a jaká byla teplota dnes?

lencak80
17. srp 2014

Dnes je to přesně 6 let, co jsem ležela v porodnici a rodila jsem svého prvního syna, také před 6-ti lety byla tady u nás pouť a všichni netrpělivě čekali, kdy porodím a nakonec se Vašík vyklubal až ve 22hod.... můžu říct, že nechápu, jak ten čas utekl!!!! Už je to náš malý chlap!!!!

dasenka888
autor
17. srp 2014

@lencak80 Hrozně to utíká mám desetiletého bratra a vyrostl jak z vody, když zavzpomínám, tak je to jako včera, kdy se narodil 🙂 Každopádně děti jsou radost, tak už se těším na své 🙂))

nynus
17. srp 2014

@lencak80 dnes byla 36.5a zacla mi vcera vecer asi v 11 jen spineni uplne malinko a ted to mam docela malo jen cista tmava krev zadne eztra.prave je to fakt veda to telo a celkove vse urcite se zminim jenze se k dr nedostanupokud to do uterka neprestane jdu ve stredu v 10 tak snad se to nerozjede a je to jen takle malo jinak neni mi zrovna nejlip boli podbrisek a drobet zada presne jako pri ms pockam co se s toho vyklube a udelam ovu jak bude vypadat a par dni pred ms sme mela kazdy den vytok takovy ten bilej hustej 😖

nynus
17. srp 2014

@dasenka888 to jo taky mam sestru je ji devet a strasne to uteklo pamatuju se jak se narodila a jak byla nadherna a ted takova velka zenska 😀

dasenka888
autor
17. srp 2014

@nynus přesně 🙂) Koukni mi na zeď jak mi sílí ovulační 🙂 , tak buď se dočkám ovulace a nebo proběhla 🙂

nynus
17. srp 2014
damae
17. srp 2014

@nynus Hm, taky je možný, že obě blbě měříme 😉 Tak uvidíš, co ti řekne ten doktor...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru