Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

mysackovi
3. zář 2014

holky....řekla jsemsi, že na to teď prdím.....začnu cvičit atd. abych přišla na jiné myšlenky.....hlavně už se nevyznám sama v sobě :-/ .... snažím se pouze kontrolovat čípek a dnes jsem si nahmatala něco jako ,,hrbůlek" ....teď k večeru už není moc cítit, včera jsme měli sex...nevíte co by to mohlo být?...takže se mi stejně nedaří na to nemyslet :-/

evly
5. zář 2014

Takže včera po 17 dnech zpoždění u dr na vyvolávačku, sliznice prý krásně zvětšená na ms, mimi nic a problém taky žádný, tak nevím, asi erupce na slunci 😊

nynus
5. zář 2014

@marketovna ahoj tak je tu ovu konecne mam v blogu foto 😎

dendinka8
5. zář 2014

Chtěla bych se zeptat. Mám zpožděnou MS 6 dní. Dnes jsem si dělala test..a nic.
Mám zkusit ještě jeden test? A po jak dlouhé době? Myslíte, že i přes to mohu být těhotná? Děkuji

nynus
5. zář 2014

@dendinka8 tak to nevim spozdena ms muze mit mnoho vyznamu uvidis zkus treba za tyden testit

nynus
8. zář 2014

@dasenka @werumka holky tak jse dnes byla konecne na konzultaci u dr zitra dju na krev dalsi tyden zase a pritel jde taky na odber sperma a udelaj mi myslim ten krevni obraz a hormonalni profil-hormonalni profil se dela jak nebo jak se zjistuje a pak po vysledkach az budou tak jdeme spolecne na konzultaci jestli sem teda dobre pochopila ale pristi tyden se jeste jednou zeptam tak snad dostanu nejakou lecbu a rikala sem s tim clostylem ak uvidime nejdriv me chteji vysetrit a pak se uvidi co dal 🙂

damae
8. zář 2014

@nynus Tak držím palce! (i když zpráva nebyla pro mě 🙂)

nynus
8. zář 2014

@damae to nevadi dekuji jsem rada za jakekkoliv 🙂 🙂 🙂 snad uz se pohnem nekam dal a to mimi brzo bude 😉

macelka
8. zář 2014

Ahojky vsem mam na vas otazku jsem nejaka zmatena..lekarka mi nasadila clostilbegyt..snazili jsme se 10 mesicu..ovulaci si myslim jsem mela i tak sama ..na mereni folikulu po clostiku jsem mela 3 na pravo 27 mm jeden na levo 18 mm sliznice 6,6...dalsi kontrola na pravo3x 33 mm na levo 23 mm sliznice 9...dalsi kontrola na pravo 3 folikuly 27,3 mm na levo 17 mm ovarium 60x47 a sliznice 12,1..proc se zacali zmensovat? ted mam uz asi tyden stridave na levo a napravo tlaky v podbrisku jako pred ms ale dnes jsem 24DC..ovsem oproti jinym cyklum se mi prsa nenalily a neboli vubec..vytok nemam..ve zprave se jeste psalo stredne velke mnozstvi volne tekutiny v Douglesu..ja doufam ze bych stale mohla byt tehu ale podle ultr,,k ovulce nedoslo a nebo se uvolnilo jeste neco pred prvnim ultrazvukem...co myslite?

damae
8. zář 2014

@nynus jo, když už jste jednou v tom lékařském cyklu, tak to se to potom hýbe už hodně rychle 🙂

nynus
8. zář 2014

@damae no snad je to tady rychlejsi nez v cesku 🙂 🙂

damae
8. zář 2014

@nynus Wow, tak to musí být fakt fofr. 🙂 Mě to docela rychlý přijde i v ČR.

nynus
8. zář 2014

@damae me prave ne no,dr furt s necim cekal ale s cim nevim teda 😲

damae
9. zář 2014

@nynus Až naprší a uschne? 😀

damae
9. zář 2014

@macelka Ahoj, bohužel ti moc nerozumím, já to zas tak podrobně nesleduji ani u sebe. :-/ Nicméně razím heslo naděje umírá poslední. Takže asi tu nějaká pravděpodobnost je, že jsi těhotná. Zas ale asi malá. Zkus vyčkat a ono se to za pár dní ukáže, jak jsi na tom.

svlocka
9. zář 2014

Ahoj holky poradite mi jsem 7 DPO a mela jsem ovu test posledni tak zkusim a mam tam druhou slabsi muze to znacit i tehu?davam fotku diky za nazory 🙂

teenyel
9. zář 2014

@svlocka to jsem měla celý cyklus. I silnější. Tohle neznačí nic, musel by být pozitivní (stejná nebo silnější 2.čára), aby to něco značilo. Každopádně 7 dpo je stejně strašně brzy.

damae
10. zář 2014

@svlocka zkus vydžet aspoň do toho desátého dne...

svlocka
10. zář 2014

@damae vydrzim 🙂to by melo uz neco videt?

werumka
10. zář 2014

@macelka Ahoj, je dost možné, že jeden z těch folikulů prasknul a proběhla ovulace (folikuly normálně praskají už při velikosti 21mm - pokud jsi měla 33mm, tak to už byl opravdu obrovský folikul). Pokud ovulace proběhla, tak se ostatní folikuly začnou vstřebávat, sliznice bude dále růst.

damae
10. zář 2014

@svlocka No, je to pořád ještě relativně brzo, nicméně 10. den už by se to mohlo ukázat (je to tak obecně jako nepsané pravidlo pro obzvlášť nedočkavé). Včera jsem tu psala jedné nedočkavé, že jsem viděla pozitivní testy i 8DPO, ale to je fakt extra brzo. Lepší je si ovšem počkat na zpožděnou menstruaci a taky levnější. (Jo, já to taky nedodržuju 🙂)

svlocka
10. zář 2014

@damae jeste pockam 🙂v 7DPO mi skoncilo dost spineni ted jen mirne malinko,a na dotek me boli prsa cele kolco.

svlocka
10. zář 2014

@damae tedy do kola

damae
10. zář 2014

@svlocka No, tak to vypadá relativně nadějně! Držim palce

svlocka
11. zář 2014

@damae myslis?uz boli i sami. Jsem 9DPO,aby to nebylo falesne za 4dny to mam dostat.

damae
11. zář 2014

@svlocka Tak to dej určitě vědět jak ti to dopadlo. A možná se zkus nějak zaměstnat, ať se na to tolik nesoustředíš...

svlocka
11. zář 2014

@damae ani se moc na to nesoustreduji radsi ale mela jsem jeden test jsem si ho zkousela a nic,pritom prsa boli a mam je takove tezke,je to uz ztracene?mozna me boli ze prijde ms :(

damae
11. zář 2014

@svlocka To se fakt asi hodně těžko odhadne. Já ani nikdy v životě nebyla těhotná, ale doufala jsem v to už hodněkrát a vsugerovala jsem si už kdejaký těhotenský příznak. Psychika je mocná... Ale prsa mě nikdy nebolely a nemám to ani v rámci PMS.

Negativní testy v tuhle dobu ještě nic moc neznamenají.

damae
11. zář 2014

@svlocka Já bych ti nejvíc doporučila se netestovat dokud nemáš aspoň jeden den zpoždění - to mě vždycky nejvíc rozrušilo a asi to vážně nevede k ničemu dobrému. Já si zpětně potom taky vždycky připadala jako blbec - že jsem to dělala zbytečně a předběžně.
Nicméně uvidíme co budu dělat za tejden já - včera jsem byla na inseminaci 🙂 Tak příští čtvrtek už asi nebudu tak velkej hrdina.

svlocka
12. zář 2014

@damae jako uz to je treti den co boli ale vcera moc a predtim mirne a ted me boli podbrisek dnes:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru