Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
3. črc 2014

@simca190 jaaa 😉

simca190
3. črc 2014

@nynus juuu jsi uzasna... Dekuji :-* snad pomuze do priste ☹ 🙂

dasenka888
autor
3. črc 2014

@simca190 to jsem byla jaaaa 🙂))

simca190
3. črc 2014

@dasenka888 aha :-* 😀. Mockrat dekuji... Jsi zlaticko B-) :-* ted se mi ho hodi.. ☹ snehobilo ☹ :'(

nynus
3. črc 2014

@simca190 a ja takyyy 😀

nynus
3. črc 2014

@werumka jo a je normalni ze mam furt nad 37,1 stupnu kazdej den uz asi tyden

simca190
3. črc 2014

@nynus a posilala si k nemu nejakou zpravu? Jedno mi totiz prislo dneska a to prvni tak dva dny zpět a bez zpravy a nevim od koho 😀

simca190
3. črc 2014

@nynus jo je... Tohle je kdyz je nekdo tehotnej takze gratuluji a tise zavidim ☹ :-*

nynus
3. črc 2014

@simca190 jo to je odeme 😀 😀 😀 bez zpravy

simca190
3. črc 2014

@nynus tak uz jsme doma😀. Mockrat dekuji 🙂

nynus
3. črc 2014

@nynus jo a werunka psala o ty teplote nad 37 ze je to tehu a ja ji mam takle tak je to normalni rano du delat tehotensky test ale je od 20h UI/ml tak nevim zda to ukaze kdyz bych byla kratsi dobu mela bych mi ten s 10UI/ml nevadi to???? 😒

nynus
3. črc 2014

to sem psala tobe simco to nad tim

simca190
3. črc 2014

@nynus uvidis jestli ti to ukaze... Kdyztak si udelej ktomu jeste ovulacni... Tento taky ukaze 🙂 a hned zitraa sem hod fotku testiku... Spojime hlavy dohromady 🙂 a urcite z toho neco bude

nynus
3. črc 2014

@simca190 co nechapu 😕

nynus
3. črc 2014

@werumka jo a ta teplota se ted merim a stale se zvysuje zastavila se na 37,3

simca190
3. črc 2014

@nynus ovulacni test ti taky ukaze jestli jsi tehotna... Jedna divcina to tu mela... Carka bymela byt silnejsi nez ta kontrolni... Je to jen pro kontrolu samozrejme ale tehu test si udelej... Myslim ze by tamty // mely byt videt uz 🙂

dasenka888
autor
3. črc 2014

@nynus Bazální teplotu musíš měřit pouze ráno nejlépe hned v posteli po probuzení 🙂 jinak ne 🙂

nynus
3. črc 2014

@werumka tak tady je ovu test co sem ted delala davam na posouzeni co rikas nafotila sem ho trikrat ze vsech stran 😀 😀 😀 😀

nynus
3. črc 2014

@nynus nekde je vic zabarveny tecky boze at mi to vyjde rano ten testik at sem mamina uz konecne 🙂

simca190
3. črc 2014

@nynus vypada všechno lice dobre 🙂

simca190
3. črc 2014

@nynus jakdlouho se snazite?

nynus
3. črc 2014

@simca190 dva roky

nynus
3. črc 2014

@simca190 co je lice jo ale minulej rok se tak pocitat neda mela sem furt problemy vist tak dohroady je to 2

simca190
3. črc 2014

@nynus tyyybrdo ☹ tak to uz by sis zaslouzila tam mit ty dve carky a ja myslim zebudes :-P

nynus
3. črc 2014

@dasenka888 hahahahah aha tak rano teda no 🙂 😉

nynus
3. črc 2014

@simca190 hhhhhhmmmmmm kez byyyy uz me to nebavi furt si myslet ze je to tu a pak zase nic a ty jak dlouho se snazite

werumka
3. črc 2014

@simca190 Nezoufej, ono je možné, žes při těch dlouhých cykles neovulovala a teď se teprve ta ovulace rozjela a proto je Ti tak divně. Což je dobré znamení 🙂

@nynus Myslím, že to vypadá docela dobře, ještě bych den, dva zkoušela ovulační, jestli bude sílit (měl by sílit poměrně rychle). A jak pise Dasenka - bazální teplota se měří hned po probuzení ještě než vstaneš.

simca190
3. črc 2014

@nynus my ustavicne druhy mesic 🙂
@werumka tak doufam ze to byla ovulka... Milujem se kazdy den takze bysme to nemeli prosvihnout 😀 a snad to brzy klapne..! Ed jen nevim jak s tema hormonama no... Jestli je brat kdyz je mam brat odedneska... To by asi moc dobre nepomohlo kdybych to brala a nemela potvrzeny ze jsem nespinila bo nejsem tehotna ze?

nynus
3. črc 2014

@werumka okej a nemam si udelat test na tehu spis jinak mi pride ze ovu je silnejsi carka nez vcera takze myslis ze by to mohlo byt a to ukazuje kdyz je to hodne rane tehu a tehu test to treba jeste nemusi ukazat jako ovul tes????

werumka
3. črc 2014

@simca190 Ty léky Ti zkrátí cyklus. To rozhodně - protože Ti nastaví na 14 dní správnou hladinu progesteronu, která když klesne, tak přijde menstruace. Ale pokud bys je brala dřív, než proběhla ovulace, tak tyhle léky ovulaci zablokují. Folikul se vstřebá. Co bych jako první řešila je přítomnost ovulace - což je nejpodstatnější k otěhotnění 😀 Pokud si jí vysleduješ, tak potom má smysl nasadit tyhle léky, které případné těhotenství podpoří. V téhle chvíli - pokud už sis je vzala - bych je brala podle předpisu lékaře a pak po vysazení uvidíš, zda přijde menstruace, nebo pozitivní test.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru