Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

pipinka
2. led 2015

@ronyx zatím nevím,ale asi v neděli 🙂
co si mslíš o mamatestech?

ronyx
2. led 2015

@pipinka já právě o mamatestech taky slyšela,že bývaj dost často falešně pozitivní,tak nevím.Každopádně já je používala v prvním těhu a tam nelhaly 😀

veraakubik
2. led 2015

@pipinka tetu-drogerii mam ve stejnem meste jak dmko a co je teta kousek bliz tak tam je nemely..Zatím to nikdo nevi,nikomu to nerikam,hlavne poradne zadnou kamarádku ani nemam-vetsine prijdu jina,protoze jsem vdana,ted se nechci chlubit,ale kvůli tomu me ,,odsoudily,,-mam barak,dve auta,podnikala jsem a ted jsem zena ze me bude nejspis zena v domacnosti a většina mych vrstevnic třeba ještě chodi do skoly,nebo jen randi,deti jsou prekazka a me nechapou.. ☹

pipinka
2. led 2015

@veraakubik oni časem pochopí neboj. v mém okolí jsem jediná kdo ještě nemá rodinu a hodně z nich mne odsuzuje, že ještě nechci (co každému říkám),ale nikdo neví, že moc chci a nejde to. nemám náladu každému zvlášť vysvětlovat proč to nejde. a holky se většinou ozvou jen když něco potřebují, bohužel.jen si to užívej plnými doušyk, vždyťje to radost.a že máš barák a dvě auta? co je komu do toho, je to jen závist, nic víc

veraakubik
2. led 2015

@pipinka A prave zavist je hnusna a snad nelecitelna nemoc.. ☹ S nikym ze skoly z ucnaku se nevidam,z drivejska co jsem jezdila cca 25km za kamarádkou uz to taky opadlo,zacla chodit do práce a uz není tolik casu a moje vrstevnice?No mají me za blazna!Rikam si,deti mam,poridila jsem si je brzo,ale nelituju,nemam nutkani vikend co vikend vymetat bary a nedeli stravit s kocovinou,kdyz na vylet tak s detma-nevadi mi to a když si chci odpočinout,vyrazime s manželem-nastetsi babicky jsou celkem ochotne hlidat,takze v lete hlidaly když my s manželem odleteli na dovcu-a co?Odletela jsem bez výčitek,protoze pro deti bych se rozkrájela,bohate jsem jim to vynahradila a ja s manželem jsme si dovcu uzily..A lidi me odsuzovaly-jejich věc to nebyla a především se staraji ty,kterym je do toho uplny......Podotykam,ze jsem z vesnice,takze tady vi všechno všichni diky mistnim drbnam..Takze jsem zvedava co nastane az zjisti,ze jsem tehu..Obzvlat jedna-do práce sla když malymu byly dva kvůli financim,ma dve práce,me podnikani neprala,ze mi to nevydrzi a ja se stále drzim,ona ma jedináčka,druhe ji nejde a ja budu jezdit s kocarkem-byvaly jsme kamarádky,ale od jiste doby mi ani neodpovi na pozdrav..Takze az takova je zavist ....... Ale nic,trosku jsem odbočila,ale musim rict,vypsala jsem se a je mi lip..Ale mozna si udelame o vikendu s dtema vyjet a nejaky testik ještě koupim.I když mam pocit,ze všude mají jen mamavit..

pipinka
2. led 2015

@veraakubik však jo jen si užívej. mne u nás taky moc lidí nemusí.manžel se rozvedl, našel si mne a je zle. jeho ex se odstěhovala(bydlí ve stejné vesnici jako já) a dělala naschvály. od doby co jsme se vzali, tak furt jen řeší peníze. má na dvě děti 6000 kč a je to pořád málo. o to ale nejde, to ať si vyřeší spolu,ale co mne nejvíc štve, že valí nesmysli do dětí. říká jim, že nemají peníze proto, že můj manžel dává peníze mě a ne jí a přitom ví, že platíme hypotéku a spoustu další věcí. a musím podotknout že koupí dětem vše co chtějí a každý den jezdí na návštěvu ke kamarádkám a koupí si tablet, vrrrr. ona kdyby se naučila šetřit, tak by měla dost.ale že si nadělala dluhy po manželství, to je její problém.nevím už co si o ní myslet,ale prostě jí nemusím.ani dětem se od nás k ní nechce.no je to hold život.a na lidi se vykašlej.at si říkají co chtějí, o děti se staráš myslím perfektně a že si jedete na dovolenou sami? každej má právo si odpočinout

pipinka
2. led 2015

@veraakubik a dle mého, je stokrát lepší mít hromadu dětí než vymetat bary, chlastat a ráno se probouzet s kocovinou.však děti jsou štěstí a smysl života, a ne se opíjet apod.

veraakubik
2. led 2015

@pipinka No koukam,ze si taky ,,užíváš,,-vazne,nektery lidi by se mely zamyslet hlavne sami nad sebou a pak resit ostatní..Vsak když pribehla svagrova naposledy s tim co se dozvěděla tak jsem napsala na FC ostrejsi příspěvek,nechala ho tam par dni-vedela jsem,ze si to dotycna precte a po par dnech dostala letenku z mych pratel-a bylo..Fakt-v dnesni době ma každý svých starosti dost tak není třeba to co delaji..

ronyx
2. led 2015

@pipinka
@veraakubik Tééda holky,nemáte to lehké 😒 Lidi umí být opravdu hnusní a pravda je,že lidská závist je hnus. Já teda naštěstí kamarádky mám a docela normální 😀 Ale taky nemám až tak moc času na stýkání se s nimi.Jen jedna co teda bydlí kousek od nás,stavěly jsme baráčky spolu,zároveň.Známe se tak řka od narození.Naše maminky jsou kamarádky,chodily jsem do stejné třídy a kamarádství trvá do dnes 🙂 Taky má 2 dítka a chlapa taky super,takže si naši chlapi super rozumí. Pak mám ještě super švagrovku a ta je o zhruba 3 týdny dýl těhu než já,takže mám s kým trávit mateřskou a drandit kočárkem 😀

pipinka
2. led 2015

@veraakubik jj tak v tom s tebou musím souhlasit. oni spíše mají víc na práci řešit ostatní než sami sebe. já na FB poslední dobou moc nechodím a jsem ušetřena věčných otázek

pipinka
2. led 2015

@ronyx tak já s kým se stýkám jsou holky kterým táhne na 40 a rodiny už mají a musím říct, že si s nima rozumím víc jak s mýma vrstevníkama

pipinka
2. led 2015

holky jen tak mne zajímá jak vypadá utz na začátku těhu? abych věděla na co mám koukat 😀

ronyx
2. led 2015

@pipinka Jen bílá vzduchová bublina mezi černým pozadím a uvnitř pidi tečka 😀 Pokud je to teda úplný začátek těhu,pak ta tečka roste 😀

pipinka
2. led 2015

@ronyx nevíš prosím kde bych našla nějaké foto jak to má vypadat?můj mudr tam nějakou malou tečku měřil,ale co to bylo to nevím, a ani neřekl

ronyx
2. led 2015

@pipinka tady je třeba foto z 6 týdne,ale to fakt je na ultrazvuku ještě prd vidět http://mkczimg1.asmirasro.netdna-cdn.com/cUvpxW...

ronyx
2. led 2015

@pipinka Jinak koukni tady,tady je fotek víc a pěkně měsíc po měsíci http://www.femibion.cz/tehotensky-pruvodce/jak-... 😉

pipinka
2. led 2015

@ronyx teda ty jsi zlatá, děkuji. já neumím vůbec hledat ☹

ronyx
2. led 2015

@pipinka No za nic 😉 Alespoň budeš vědět co na UT hledat 😀

pipinka
2. led 2015

@ronyx no teď už jo 😀

ronyx
2. led 2015

@pipinka Chtěla bys chlapečka,nebo holčičku? Nebo je ti to úplně jedno? Já vím,že se říká,je to jedno,hlavně ať je to zdravé a milovat to budeme ať to bude co to bude,já to tak taky mám,ale pravda je,že většinou člověk touží malilinkato víc o určité pohlaví miminka. U prvního jsem hrozně toužila po chlapečkovi a povedlo se 🙂 Teď už je mi to docela jedno, i když když nad tím tak přemýšlím,je to divné,ale asi bych zase chtěla kluka 😀 U nás v rodině jsou samé ženské. A vlastně i kolem mě.Veškeré kamarádky mají holčičky,ségra má dvě,švagrovka má taky holčičku. Ale jak jsem řekla,ať to bude co to bude,budu šťastná a hrdá maminka 🙂

pipinka
2. led 2015

@ronyx já bych radši prvně holčičku, my máme v rodině zase moc pinďíků 😀 a holčička je holčička 😉
jako druhé chci chlapečka a pak už nic, na dnešní dobu jsou dvě akorát si myslím 🙂

holky poraďte mi čím se mám doma zabavit, jsem na neschopence kvůli HCg v krvi a strašně se nudím

veraakubik
3. led 2015

Holky mam hrozny strach-dneska mi to nedalo a zkusela testnout-ta druha carka tam sice je,ale je docela slaba-na to jaky jsem mela dalnice-bojim se,ze se něco pokazilo.. ☹ Sice to byl nejaky test který neznam,mam ho porve,ale jsem z toho smutna..

ronyx
3. led 2015

@veraakubik Juj,tak to mě moc mrzí,ale nestresuj ještě to nemusí nic znamenat.Ono v určitém týdnu začne HCG v moči klesat,sice říkají až tak v 11 tt ale setkala jsem se i s případy kdy to bylo dřív,čárka zeslábla ale mimčo bylo přitom ok. Každopádně než aby tě to hlodalo a zbytečně ses stresovala zavolej pro jistotu hned v pondělí své dr.To je na prd,že je dneska sobota 😒 Jedině na pohotovost,ale to bych zase až tak nehrotila,pokud tě nic nebolí a hlavně nekrvácíš,nešpiníš,tak bych počkala do toho pondělí a poradila se s dr.Neboj to bude dobré 😉

veraakubik
3. led 2015

@ronyx Dekuju moc,trosku jsem se uklidnila..Nevim jestli nezajet ještě nekam pro jinej test,ale moc daleko se mi nechce..Ted uz mi nic není,jen v noci trochu bolelo bricho.Zase nechci byt na pohotovosti za histerku,navic chlap je v praci a nemam kam dat deti.V pondělí moje mudra neordinuje a na utery jsem k ni objednana..

ronyx
3. led 2015

@veraakubik Ono taky hodně záleží na množství barviva v testu,každý test je jiný a pokud je to navíc nějaký test,který jsi ani ještě nikdy nepoužila,byla bych klidná,nejspíš opravdu v testu bude míť toho reakčního barviva.Kdybys špinila nebo měla bolesti tak by to byla jiná,ale takhle si myslím,že je to tím testíkem 😉

veraakubik
3. led 2015

@ronyx Jsi moc hodna a moc jsi mi pomohla-dekuju!Uklidnila jsem se,ale byla jsem z toho hodne smutna..

veraakubik
3. led 2015

Tak mi to nedalo a vyrazila do města-udelali jsme si s detma vylet-daly si pizzu,pohar..A ja zabehla do dmka pro test-prikladam foto..Horni je 25 a carka myslim krasna a spodni 10 a tam je jen slaboucka carka-pekne me to vylekalo..Byla jsem z toho hodne smutna a nervozni a ted když vidim ten 25test jsem klidnejsi..

ronyx
3. led 2015

@veraakubik No vidíííš toooo 🙂 Já ti to říkala,hold každý test je jiný a ukazuje jinak 😉 Hozrní testík je krásný,myslím,že můžeš být naprosto klidná

11eleanor11
3. led 2015

Ahoj holky je mi 17 a potřebovala bych poradit. Poslední menstruaci jsem měla 5.11.2014 po 30-35 dnech. Dnes je 3.1.2015 a menstruace nikde. Test jsem si dělala 24.12.2014, když jsem měla 14 dní zpoždění, ale byl negativní, byla jsem i na gynekologii kde mi udělali test z krve a řekli mi, že těhotná nejsem. Dostala jsem injekci abych dostala menstruaci a už je to týden a měsíčky pořád nikde další test jsem zatím nezkoušela. A žádně bolesti jako kdybych měla dostat měsíčky nemám nebolí mě břicho nic. Mohla bych být těhotná i přesto že mi doktorka řekla, že nejsem těhotná a měsíčky se nedostaví ani po té injekci? Děkuji za odpověď. 😒 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru