Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nonacek
3. led 2015

@11eleanor11 tak to bys tehotna byt mohla,ale ne píšes kdy proběhl p.styk?

zukanak
3. led 2015

@11eleanor11 Těhotná na 99,99% nebudeš, když vyšel těhu test i krevní test negativní😉
Objednej se na gyndu jestli nemáš nějakou hormonální poruchu, každopádně občas se stane, že MS jeden cyklus vynechá😉 hodně zdaru

pipinka
3. led 2015

@veraakubik halvně se nestresuj, určitě to bude v pořádku. každý test ukazuje jinak. a dálnice tam jsou tak proč stresovat, ne?
@11eleanor11 ráda bych poradila,ale v tomhle nemám zkušenosti, no holky co myslíte?

pipinka
3. led 2015

@11eleanor11 neměla jsi poslední dobou nějaký stres nebo nachlazení? to by ti taky ms mohlo oddálit

veraakubik
4. led 2015

Dobre rano,tak po vcerejsi krizi jsem dnes klidnejsi-i diky modrymu koniku a poodpore..Dneska jsem testla ještě jednou-testovaci carka vyhezla hned co tam ,,dolezla,, moc v plne sile,silnejsi nez kontrolni,ktere chvilku trvalo nez vylezla..Strach z prohlídky sice mam,ale jsem klidna-a ten vcerejsi test co me tak vydesil jsem hodila do kose-byly tam dva a i ten udelanej jsem vyhodila-proste je hodila do kose oba..Holky diky!

ronyx
4. led 2015

@veraakubik Ahojík 🙂 Tak to je super,já teď taky testovala a dálnice jako blázen 🙂 Tak jsem klidná.Ty se máš,že už se ti prohlídka blíží,tiše závidím,já si ještě pár dní počkám

veraakubik
4. led 2015

A asi koncim s testovanim..
@ronyx Jinak je pravda,ze na jednu stranu si rikam,konecne uz se blizi prohlídka,ale na druhou se bojim.. 😒

ronyx
4. led 2015

@veraakubik Krásný testík. Můj dnešní vypadá takto.Ještě mi zbyl jeden,poslední.Do prohlídky zbývá 10 dní,takže ten poslední ještě udělám za pár dní,ať jsem klidná a pak už testovat nebudu 🙂

veraakubik
4. led 2015

Taky krasnej..Jsem rada,ze je tady na tom stejne jako ja..Ted jen aby bylo všechno v poradku-a to urcite bude-verim tomu,strach sice je,ale snazim se myslet pozitivne.. 😉

pipinka
4. led 2015

no holky krásný jen tak dál

petty789
4. led 2015

@veraakubik ahojky gratuluji k miminku 🙂 cekate ctvrty? Jak dlouho jste se snazili?!

veraakubik
4. led 2015

@petty789 Moc dekuji,doufam,ze cekam,ze je vse v poradku-zatim testiky krasne pozitivni,nevolnosti,porad mam hlad a dnes mi říká 9leta neter-teto,nejsi nahodou tehotna,ze mas tak velke bricho?Zatim jsme to nikomu nerekli a v utery jdu poprvé k mudre tak se dozvim jestli je miminko v poradku..A snazily-koncem srpna jsem vysadila HA,vzari jsme si davaly pozor a od rijna to nechaly osudu.. 😉 A poslední ms dorazila 17.11..

11eleanor11
4. led 2015

@pipinka Ve stresu jsem poslední dobou nebyla, akorát od 23 listopadu až do 27 listopadu jsem brala antibiotika kvůli zánětu močáku. 🙂

petty789
4. led 2015

@veraakubik tak my se take snazime o mimisko od zari tak snad se zadari,necham to nahode,no uvidime...🙂 kontrolovala si BT a koupila sis ovu testy nebo jste to nechali nahode.muzu se zeptat kolik ti je let kdyz cekate 4.mimisko,ono se v pozdejsim veku tezko zadari ☹

veraakubik
4. led 2015

@petty789 Jezis,ja se to sem uplne bojim napsat kolik je mi,jsem docela mlada na 4 deticky-zacla jsem brzo,nejstarsimu je 8let,prostedni bude v unoru 6 a nejmladšímu jsou 3 a pul..Bude mi 28let,ale prosim zadne připomínky kvůli veku.. 😉 Všechny deticky jsou chteny,poridila jsem si je s laskou a nelituju..K tomu snazeni-nemerila jsem nic,ovu testy jsem taky nedělala-na to jsem moc pohodlna.. 😉 Hlavne jsem to brala tak,ze 3 deticky mam a necham to osudu-bud se zadari a budu stastna,nebo se nezadaří,ale hroutit se kvůli tomu nebudu-osud by to tak chtěl a mělo by to tak byt-ted se bojim prohlídky aby bylo všechno v poradku..Bohuzel mam za sebou dva potraty a tak se trosku bojim i když zatím vse vypada dobře-testiky,ranni nevolnosti,chut k jidlu..To jsem mela při všech tehu!Drzim ti palce aby i tobe se brzy zadarilo!

petty789
6. led 2015

@veraakubik Ahoj tak deti jsou radost,jinak dekuji snad se zadari,byla bych rada taky se snazime o 4 mimi,sice jsem deset let od vas starsi ale nedari se jak kdysi kdy stacilo se jen o trit a je to,jak se tak rika,proto to nechavam nahode zadari se-nezadari,sice bych rada,ale pokud to nepujde tak se svet nezbori,deti mam (18,13,6) no ted budou letos o rok starsi 🙂 jen mam obavy ztech prohlidek taky, kdyby to vyslo a jestli budu schopna vse stihat a v noci vstavat 😉 tobe take drzim palce at jsi se vsim v pohode a uzijvej si tehotenstvi a mimisko 🙂 🙂 🙂 Hezky den 😉

veraakubik
6. led 2015

Tak mam prohlídku za sebou-sice to byla takova bleskovka když mi udelala citilogii a jen ultrazvukem miminko zkontrolovala,ale-miminko je tam,srdicko krasne tlouklo..Ovsem-Pani doktorce se zdala velka děloha-na ultrazvuku bylo videt miminko jedno,ale rikala,ze tam muzou byt dve-to druhé muze byt tesne za tim co jsem videla na ult. a tak za 3tydny kontrola,velky ultrazvuk a tuhu průkazka..

ronyx
6. led 2015

@veraakubik Ahoj ahoj ahoj,tak to gratulujuuuuuu 🙂 To je super,že je vše ok a že srdíčko krásně bije. A hele,že by ty štěstíčka byly rovnou dvě? 😀 tož to by byl gól. Jééééé jak já ti záávidím,už abych to taky měla za sebou. A teda to těhu ti vychází na ten 8 tt?

veraakubik
6. led 2015

@ronyx Dekuju moc,jsem rada a ze srdce mi spadl veliky kamen.No to me zarazilo-ani nerekla,jakemu tydnu odpovida,fotku jsem taky nedostala.. ☹ Ani mi nic nerekla,jen to,ze me chce videt za ty 3tydny-ze to mi udela velky ultrazvuk..A ja byla stestim bez sebe,ze jsem se ani na nic neptala..

ronyx
6. led 2015

@veraakubik Tak pokud tě chce vidět až za 3 týdny tak to je dobrá zpráva,to je asi vše v naprostém pořádku 🙂 kdyby něco nebylo jak má být,určo by tě chtěla vidět dřív 😉

veraakubik
6. led 2015

@ronyx No ale trosku jsem z toho byla rozhozena,ani fotka,zadna zprava,nic moc mi nerekla,ale duveruji ji..Videla jsem tu malou fazolku,tukajici srdicko tak si rikam,ze ona vi co dela a budu se tesit na priste-jeen jak ty tri tydny vydrzim?Nevim..

ronyx
6. led 2015

@veraakubik Tak nevím jak je to u vás,ale teda u nás si o fotku musíš říct sama 🙂 sama od sebe ti ji doktorka neudělá 😉 ale to,že ti k tomu moc neřekla,to je blbé no. To já jsme zase huba nevymáchaná,já se budu informovat do podrobna 😀 a fotku si nechám pořídit,pokud teda bude něco vidět.Tečku na utz asi fotit nebudu 🙂

svlocka
7. led 2015

Ahoj holky,muzete mi rict vas nazor? 🙂uz druhy den me poboliva podbrisek jako kdyby to melo prijd ale ms ma dorazit 12.1.prsa me boli jak se dotknu ale uz jsem nachlazena skoro 14dni,test jsem si delala ale asi je brzo viz.foto,vytok hnedy.diky za nazor 🙂

bublinka74
7. led 2015

@svlocka ahojky ...řekla bych ,že je nějaký vadný testík ..nevím ..zkus jiný hmm a já to mám dostat 15.1 .ale je ještě brzy na testování 😉

svlocka
7. led 2015

Asi je brzy jeste ale to pobolivani :(

ronyx
7. led 2015

@bublinka74 Není pravidlo,že je brzy na testování,já měla dostat ms 2.1 a ducha na testu jsem oběvila už 25. 12 . v den očekávané ms jsem měla už obrovské dálnice 😉
@svlocka Na tvém testu ducha bohužel nevidím 😒 Zkus testovat znova za dva dny 😉

bublinka74
7. led 2015

@ronyx já vím,že není pravidlo ,ale pro klid je to lepší než se stresovat a hledat duchy tak jsem to myslela 😉

ronyx
7. led 2015

@bublinka74 to určitě ano 🙂 Jen hold některé holčiny jako já jsou netrpělivé a testují dřív než mají 😀 Taky jsem to chtěla vydržet do termínu ms ale já nejsem vůbec trpělivý člověk,naštěstí jsem teda ducha našla,jinak bych na sebe byla jen naštvaná,že jsem nevydržela 🙂

svlocka
7. led 2015

Aby ms neprisla driv bricho boli a prsa taky zvlast bradavky citlive po dotknuti boli :(aby to nebylo pred ms :(

pipinka
8. led 2015

holky teda děláte mi radost, u mne se včera rozjela mrcha 😠 takže pokračujeme dál ve snažení s pomocí gynekologa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru