Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
25. čer 2014

A to nemluvím a o té neskutečné únavě, kterou tento týden procházím 🙂

aja215
26. čer 2014

Zkus test,a budeš vědet.....Jinak možnost je vždy 😉

ali34
26. čer 2014

udělej testík nebo si zajdi na krev a máš jasno 😉

dasenka888
autor
26. čer 2014

Test jsem si zase dnes dělala, ale vyšel opět negativní... Vzhledem k tomu jak je mi nevolnost se nad tím pozastavuju a zajímalo by mě, jestli to měla některá z Vas stejné nebo podobné? 🙂

dasenka888
autor
26. čer 2014

Ani netušim za jak dlouho dělat test nový... Možná to mám opravdu vsugerované :( Dnes BT 36,8.... Ani nevím kolik se tak přibližně pohybuje když bych třeba těhotná nebyla... Večer jsem měla 37,2....

kacka82
26. čer 2014

Ahojky. Kolikátý den cyklu jsi?

dezyre
26. čer 2014

bazální teplota se měří jednou denně, nejlépe ráno ještě před tím než vůbec vylezeš z postele. Jinak popravdě, když by si měla těhotenské nevolnosti, tak by znamenalo, že máš celkem vysoké HCG a těhotenský test by to s největší pravděpodobností už odhalil.

dasenka888
autor
26. čer 2014

To kdybych věděla :D Mám nepravidelnou menstruaci a 6.6.2014 jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 5dni... A ted mi je pátý den na zvracení jak už od rána tak opravdu až do večera :( Cítím se nafouklá, ale vzhledem k tomu, že nejím nic z čeho by byla plynatost, tak pak jedině, že se ve mě děje něco jiného ☹ Pořád chodim na WC... Budim se několikrát v noci... A dneska mám pocit, že jsem olizovala zábradlí.... 😀 Jenže nemám ponětí za jak dlouho cca by melo cenu dělat si test když mi dnes ráno vyšel opět negativní :(

dasenka888
autor
26. čer 2014

Dezyre: Moje kamarádka kdysi měla nevolnosti , myslela si že je nemocná a udělala si několikrát test a vyšel ji negativní, pozitivní se ji ukázal az šestý týden těhotenství... Jsem z toho nějak zmatená, hlavně opravdu ani netušim kolik se tak cca pohybu BT před otěhotněním...? Může mi to některá tak nějak přibližně napsat...? Jinak BT jsem si měřila každé ráno hnedka v posteli a až potom jsem letěla na WC... 🙂 Jen předevčírem večer mi bylo hrozně zle, tak jsem to zkusila a měla jsem 37,2.... Ráno jsem po probuzení měla 37,1.... Tak já nevím :(

dezyre
26. čer 2014

a kdy si měla poslední menstruaci?

dasenka888
autor
26. čer 2014

dezyre : tu já mám právě nepravidelnou :( takže naposledy ke konci února.... Proto mi to ani nic neřekne....

dezyre
26. čer 2014

takže si jakoby už 4 měsíce nemenstruovala? To už je na místě určitě kontrola na gynekologii ;) Ono totiž ty tvoje příznaky nemusí znamenat těhotenství, ale klidně nějakou poruchu štítné žlázy, rozházené hormony, cokoliv...

dezyre
26. čer 2014

a stejně tak to pětidenní špinění mohla být tvoje menstruace...

dezyre
26. čer 2014

s tou bazální teplotou je to trochu složitější. Musíš se sledovat dýl, aby si z toho mohla vyvodit závěry.

dasenka888
autor
26. čer 2014

No menstruace to opravdu nebyla... Byl to narůžovělý výtok tím jsem si jistá.... Jinak nepravidelnou menstruaci mám díky vysazení HA... No zkusim se objednat na gyndu, ale ta me vezme za tři týdny nejdříve jako vždy :(

dezyre
26. čer 2014

stejně nejpřesněji ti to řekne odběr krve, případně ultrazvuk na gyndě. Opravdu si tam skoč ;)

dasenka888
autor
26. čer 2014

Jasně tomu rozumím... A Ty sis jí někdy měřila ? Nevíš kolik se Ti cca pohybovala , když jsi těhu nebyla?

dezyre
26. čer 2014

@dasenka888 já si jí nikdy neměřila, spíš jsem sledovala čípek.

dezyre
26. čer 2014

@dasenka888 já jsem moc pohodlná na to, abych si ji měřila a zapisovala a dělala graf 😝

dasenka888
autor
26. čer 2014

Dezyre: no podle toho čípku co jsem tak studovala to má taky každý odlišné v tom už se vůbec asi neorientuji :D

dasenka888
autor
26. čer 2014

Jinak děkuji za reakce, sice mě vezme opravdu až za tři týdny, tak budu muset stále sledovat jak testy tak BT 🙂

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollonka
26. čer 2014

Anych řekla pravdu tak si myslím že pokud je test negativní tak nebudou ani příznaky..nevím no můj osobní nazor.ja neměla příznaky vůbec zadne ty se projevily až v tom 6 týdnu až na ty bolestiva prsa ty sem měla tak týden před vynechanim ms..pozitivní test sem dělala 5 dní před ms a byl pozitivní.být tebou zajdu jinam k dr.nebo do laborky zaplatit si odběr krve.víc ti tu asi nikdo neporadi a k těm testům nejvíc spolehlivý je fakt ten digital clear blue

dasenka888
autor
26. čer 2014

@majka1niky dělala jsem si ho predevčírem a nic a dneska opět po ránu a zase nic, koupila jsem si je do zásoby na střídání, tak uvidíme... A někde jsem taky četla že se to z krve u někoho pozná taky třeba až pátý týden... Za jak dlouho se to ukázalo Tobě po nevolnostech. 🙂 ?

dezyre
26. čer 2014

@dasenka888 z krve se to pozná u každého. Četla jsem o pár případech, kdy to neprokázal test z moči, ale v krvi vždy. Jinak v 6tt už by viděli na ultrazvuku i srdíčko, takže asi tak..

dezyre
26. čer 2014

@dasenka888 jinak já měla taky vždy prvně pozitivní test a pak až tak cca za 2 za 3 týdny se projevily nevolnosti. Jo a ve dvou případech jsem měla od vynechání menstruace bolesti v podbřišku a bolest prsou, v jednom případně mě ani podbřišek nebolel 😉

zuhra
26. čer 2014

Ahoj,test nejdříve 12dni po oplodnění, raději ale první týden vynechane ms. Spis ale mazej na gyndu i vzhledem k problémům s ms, co pises

dasenka888
autor
26. čer 2014

@zuhra to pomažu, ale vezme mě až za tři týdny :(

zuhra
26. čer 2014

Tak to je celkem dlouha doba. Testy - 14 dni nejdřív,radej po vynechane ms,ranní moc.

dasenka888
autor
26. čer 2014

Jasný , děkuji za radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru