Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

simca190
4. říj 2014

@janajens ja si dneska udelala test a opet negativni...minule jsme s pritelem vypocitali ovulku a stejnak nic...asi navstivim doktora at se mi podiva na % plodnosti,pac jinak to nevidim..😞

janajens
4. říj 2014

@simca190 ja si ho delala taky slqby dusik tam byl posledni ms jse mela od 2-8.9 takze pomalu tri dny zpozdeni uz ale v pondeli jdu asi tqky k doktorce testnu rano a uvidim

ycida
9. lis 2014

Ahoj děvčátka... je možné mít nějaké příznaky těhu ještě před očekávanou ms? 😅 ☹

svlocka
9. lis 2014

Ahoj holky od stredy dusici,dnes rana Bt 37,4mam to dnes ocekavat a nic.nema byt nizsi pri ocekavani?

janajens
10. lis 2014

@svlocka ja jsem na tom stejne jen netestuji zpozdeni mam tri dny

simca190
15. pro 2014

ahojky holky. je tu nekdo s kym jsem byla v kontaktu v drivejsi dobe?...:]

berenika5
16. pro 2014

Ahoj mam paty den zpozdenou ms, a misto ms se dostavil jen takový gumovity hlen. Je ciry, bez zapachu, natahuje se do cca 3cm. Ze všeho nejvíc pripomina nejake gelove lepidlo. Snad mi rozumite. Delala jsem si test ale byl na nem jen skoro neviditelny dusik. A trochu se bojim jestli jsem si ho nevykoukala. Je nejaka nadeje? Normalne mam ms po 30dnech, ovulace byva 17-18 dc, uz ji nemerim. A ms chodi na hodinu presne.

petty789
17. pro 2014

Zdravim holky,ms byla 29.11.2014,ve ctvrtek 11.12, sem byla u doktora na ultrazvuk ci u mne dochazi k ovulaci a rekl mi ze folikul je 21mm a ovulace nastane o vikendu tzn 13.12 a v ten den me bolelo v podbrisku na leve strane a v nedeli jsem mela ostrou pichlavou bolest jestli to nebylo ze mi praskla folikula.chci se zeptat s pritelem se snazime o mimi sex byl 8,10,12,13,14 v techto dnech take byla i ovulka,mam 2-3 dny po ovu je mozne ze mam bazalni teplotu 36,9 neni to malo,znaci to tehu nebo ne,nejak se vtom nevyznam,vsude se docitam ze ma byt 37 nebo nad 37 pokud dojde k oplodneni,myslite ze by se mohlo i zadarit? cekam na MS dojde 26.12.2014 /28dc dekuji za odpovedi

petty789
17. pro 2014

Zdravim holky,ma vliv na poceti svarene vino nebo vanocni punc?
Obcas si ho dam kdyz jdem kolem,snazilli jsme se o mimi zatim nevim ci jsem nebo nejsem,testnu az pristi tyden,zatim zadne priznaky,jen pobolivani v podbrisku a v krizich,dle dr.podle utz byl folikul o vikendu 23,5 mm tak jeli naostro,tak nevim ci se zadarilo,BT vetsinou 36,9 a 37 tak sem zvedava,jinak diky za odpovedi 🙂

petty789
26. pro 2014

Tak tomu uz nechapu kdyz si holky prectete muj prvni prispevek ze 17.12. Tak se doctete ze jsem byla u doktora gyndare na utz ohledne kdy mi praskne folikul a kolik ma mm a kdy je nejlepe se snazit,a kdyz se s pritelem snazili v den ovulace a po ovulaci BTobcas vysoka 36,9; 37; 37,1 tak uz si myslela ze by se konecne zadarilo a ona ta mrcha prisla vcera (25.12.--27DC) necekane,tak nevim kde je chyba,jestli ve mne nebo u pritele ☹ 😒 uz tomu vubec nerozumim!!!

ninikry
26. pro 2014

No a jak se dlouho snažíte?

simca190
26. pro 2014

Ahoj holky..poradi nektera? 15.12. jsem mela MS s velikyma bolestma...probehla ale normalne...ted 26.12. jsem trosku zaspinila ale neni to krev..spis takova naruzovela tekutina...byla jsem na ultrazvuku a cysta to neni...je mozne ze bych byla tehotna? spadla mi vaha dolu, pritom jim jako obvykle...prsa me trochu boli jinak chut k jidlu moc nemam ale tezko se to rozpoznava protoze moc nejim :D co myslite?

petty789
26. pro 2014

@ninikry ninikry snazime se od srpna,ale cerven,cervenec sem tam se snazili take ale ne porad takze spise od toho srpna,ale stejne to nechapu,proc to nevyslo,beru utrogestan (16-24dc) a dobrala v listopadu inofolic a pila kontryhelovy caj.... ☹

ninikry
26. pro 2014

@petty789 Malokdo otehotni napoprve, ctyri mesice nic nejsou, moc se nepozoruj, soulozte a otehotnis...ja bych to s mudr resila az treba po pul roce, nejaky vysetreni a tak...psychika dela opravdu hodne...

ronyx
26. pro 2014

Ahoj holky tak my se s přítelem snažíme o druhé mimi.První se nám podařilo hned napoprvé a teď po třech letech se opět snažíme první měsíc,ms má přijít kolem 1.1 ale i tak jsem nevydržela a zkusila si včera udělat testík a našli jsme malého dušíka. 🙂 Tak snad jsme oba neměli vidiny 🙂 teď jen co pár dní testovat,jestli nám duch sílí a jestli nedorazí ms 🙂 A co se týče těch těhu příznaků,tak já už pár dní mám po ránu žaludek jako na vodě a dost mě celý den píchá v podbřišku.U prvního jsem to měla stejné a později se ještě přidala bolest prsou.

bjoucik.15
26. pro 2014

ahoj holky,můžu se k vám přidat?? snažíme se o druhé mimi. první bylo hned, teď se snažíme 4měsíce. ovu dle testů byla 22DC. normálně mi MS přišla 30DC, ale teď ne... Už jsem 17DPO a 39DC a nic... testy 11DPO a 13DPO negativní... břicho občas, ne každý den zabolí tak jako když mě někdo vevnitř nakopne, nebo mi projede nožem! jinak mi nic není (ještě rýma a zuby mě bolí) zajímalo by mě kdy přijde MS!

ronyx
26. pro 2014

@bjoucik.15 Ahojík,tak přeji,aby to co nejdřív vyšlo 🙂

martirr
26. pro 2014

Ahoj ja taky resim problem, jsem 30 den cyklu a ms ma zpozdeni, 26-27 den cyklu dost bolelo bricho a byli citlive bradavky, cekala jsem ze ms urcite prijde ale neprisla, tt je negativni a citim porad trochu podbrisek

bjoucik.15
26. pro 2014

@martirr jsi na tom stejně jak já.... Taky mi přijde,že MS má dorazit každým dnem a nic.... :(

@ronyx děkuji 🙂

linee
26. pro 2014

@petty789 ma i nema.Kolegyni se s pritelem opili ze svaraku,jemu to "ujelo" a dnes jsou male 2 roky 🙂. Jinak mbe to mezi,ze to nevyslo.

martirr
26. pro 2014

Ja tedy doufam ze nedorazi, porad si rikam ze pokud by mela dorazit tak uz by dorazila kdyz me nejvic bolelo to bricho, pozoruju i cipek a ten po ovulaci sice ztvrdnul ale zustal zkraceny tak porad doufam je to tehu

linee
26. pro 2014

@simca190 muze to byt ovulace nebo uhnizdeni,pokud by byla ovulace pocas ms.Vis,kdy ovulujes?

ronyx
26. pro 2014

@martirr o pozorování čípku už jsem tady několikrát četla,ale teda nikdy jsem to nezkoušela,ani přesně nevím co se má nahmatat.Možná trošku hloupá otázka,ale mohla bys to nějak přiblížit? 🙂 děkuju

martirr
26. pro 2014

jojo vysvetlim

martirr
26. pro 2014

cetla jsem ze pri ovulaci by mel byt cipek spatne nahmatatelny takze vysoko a mekky, nejlepsi je asi v podrepu kdyz vlozis ukazovacek do pochvy tak bys na konci mela citit takovou jako podlouhlou boulicku s mensi dirkou a to je cipek, hned po ovulaci se ma prodlouzit a ztvrdnout takze bys ho mela nahmatat hned, me prave po ovulaci zustal vysoko ale ztvrdnul a prave jsem nekde vycetla ze by to melo byt tehu

ronyx
27. pro 2014

@martirr aha díky za vysvětlení 🙂 vyzkouším, já dnes ráno zase zkoušela testík a dušík mi pěkně zaty 2 dny zesílil,napoprvné jsme s přítelem měli co dělat abychom ho našli a dnes ráno už jde krásně vidět na první pohled 🙂 v termínu ms by měl být už pořádný 😀

martirr
27. pro 2014

Tak to ti moc preju, ja testovala vcera a nic a ms taky nikde tak porad nevim nevim

ronyx
27. pro 2014

@martirr Ještě neztrácej naději,znám hned několik holek,kterým se // ukázaly až týden i dva po vynechání ms 🙂 hold každá jsme jiná.Budu držet palečky,aby se potvůrky // brzy ukázaly 😉

ronyx
27. pro 2014

Já si myslím,že u mě jsou duchové vidět takhle brzy,protože mám ovulku těsně po ms.Takže mám hladinu hcg v moči už asi dostatečně vysokou aby se duch ukázal.Sice jsem si ovulaci nikdy nepočítala,ale u prvního vím jistě,že jsem zapadla hned po ms,pak už jsme se vzhledem k našim směnám dost dlouhou dobu nesnažili.A teď to byl podobný případ 🙂

martirr
27. pro 2014

Dekuju moc za podporu, jeste pockam a budu doufat ze se snad // objevi..Kdyztak po novym roce skocim na gyndu aby se to rostiplo🙂 a tobe to moc preju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru