Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

simca190
7. črc 2014

@dasenka888 to ja mam vse stejne jen to jedno je takovy napuchly 😀 a na male zatlaceni to boli jak namozene svalstvo 😀

dasenka888
autor
7. črc 2014

@simca190 asi moc honíš levou rukou :D

lencak80
7. črc 2014

@nynus nynus, ještě mrkni na womanzone.cz přijde mi to přehlednější a hlavně je to v češtině, jsem si tam dříve také zapisovala a vlastně i stále píšu, kdy mám MS, abych v tom měla přehled, opravdu na to mrkni, a registrace je velmi jednoduchá...

nynus
7. črc 2014

@lencak80 jo jo tam sem s e registrovala ale neni tam ten graf

nynus
7. črc 2014

@lencak80 jojo uz sem ten graf nasla ale nemuzu to predelat na nehle mesic nak to nemuzu najit ja tam zadala kveten kdy byka posledni ms

hania2401
7. črc 2014

jak ee muzu registrovat na www.womanzone.cz nejde mi to ☹

lencak80
7. črc 2014

@nynus Nynus, normálně najedeš na kalendář, kde se ti ukáže celý rok, najedeš na květen, na datum , kdy jsi měla poslední MS a tam si to zadáš, daný den uvedeš MS, zkus to trošku prostudovat není to těžké, ale graf se ti ukazuje a zadává přes kalendář, tam uvádíš všechny dané info.... teplotu, sex, MS, hleny atd.... a pak se ti to promítne do grafu, když si ho tam hodíš... zkus to, kdyby něco tak se ptej.

@hania2401 Co se týče registrace, tak nevím, už jsem tam přihlášena nastálo, ale určo to není těžké...

nynus
7. črc 2014

@hania2401 jojo neni to tezke me to slo hned

nynus
7. črc 2014

@lencak80 moc dekuju uz sem to prozkomala a seznamuju se s tim 😀

bubikata
8. črc 2014

Ahoj holky tak jsem dnes 9dní zpozdění a ráno test negativní no tak nevím :( co myslíš @nynus čím to muže být? když to těhu není jak jsme si psali první zpozdění v životě tolik dní..díky

niky6784
8. črc 2014

Ahojky holky, mám takový dotaz, už třetí den mám zvýšenou teplotu, dneska ráno v podpaží ještě než jsem vstala tak 36,5 a po chvilce jsem to zkoušela znovu v puse a 36,9, dneska mi má přijít ms, dělala jsem si ráno test a negativní, je možné, že bych byla těhu? Musím říct,že mám krapet kašel, tak jestli ta teplota není z toho.

dasenka888
autor
8. črc 2014

@niky6784 ahoj, bazální teplota se měří v puse a nebo pochvě každé ráno, z podpaží se nemá měřit 🙂 A musíš jí měřit vice dní za sebou, aby z toho šlo něco vydedukovat 🙂)

niky6784
8. črc 2014

@dasenka888 děkuji, tak to asi nemusí nic znamenat...no jinak ještě jsem zkoumala čípek a je dole a otevřený, dneska to mám dostat, takže to asi mršká dojde...když ne zkusím testnout znova ráno 🙂 ale při prvním těhu se mě čárky objevily hned v den očekáváané MS 🙂

nynus
8. črc 2014

@bubikata ty jo to ja fakt netusim nejsem takovej znalec 😀 teprve se zaucuji 🙂 rada bych poradila ale sem prikladem ze celej rok mam MS previdelnou e ted uz cekam 23 dni a stale ms nikde a sama nevim co to je ja si myslim ze mam anovalucni cyklus to se stava nekdy ze se cela ms a ovu posune protze mesicky furt nikde a tehu taky tak nevim no

dasenka888
autor
8. črc 2014

@niky6784 já ho takhle mám tak deset dvanáct dní dole a otevřený a dneska mám zpoždění 4dny 🙂

niky6784
8. črc 2014

@dasenka888 a test sis dělala?..já jo, v pátek, nic, v neděli nic, dneska nic...já mam tu zvýšenou teplotu asi z toho vedra a toho nachlazení si myslím...a už mě pobolívá břicho, takže MS asi dojde

niky6784
8. črc 2014

@bubikata podle mě by to na testu bylo už něco vidět, zkus zavolat dr. píchne ti vyvolávačku 🙂

simca190
8. črc 2014

@dasenka888 tak miporodila spoluzackq... Ma Lauru.. 50cm 3670g
Muzu jen tise zavidet 😉 ☹

dasenka888
autor
8. črc 2014

@simca190 taky se dočkáme uvidis 🙂)

simca190
8. črc 2014

Holciny kdo uz mate mimco nebo cekate.... Nevsimla jste si nektera ze vam lehce napuchlo okoli kolem bradavky a kdyz jste zmackla prso tak se tam podel kraje objevila zilka? Nikdy sem si nevsimla ze bych to tak mela.
. Az ted 🙂

dasenka888
autor
8. črc 2014

@niky6784 ve čtvrtek se chystam na vyvolávačku 🙂

niky6784
8. črc 2014

@dasenka888 no mě ted chytly takový křeče, že asi padnu...tak snad už se ta mrcha rozjede 😕

dasenka888
autor
8. črc 2014

@niky6784 no já je mám taky né teda nějak velký, ale mám 🙂

nynus
8. črc 2014

@simca190 joj to sme na tom stejne me vcera porodila kamaradka taky a svagrova je tehotna

niky6784
8. črc 2014

@dasenka888 tak třeba nebude vyvolávačka ani potřeba 🙂

dasenka888
autor
8. črc 2014

@niky6784 kéž by :D ale vzhledem k tomu, že dneska to zase nevidím a zítra taky mrcha nedorazí podle mě, tak čtvrtek to jisti 🙂

niky6784
8. črc 2014

@dasenka888 tak třeba dojde 🙂 já byla na vyvolávačce jednou a pak jsem to měla strašně silny :(..no já doufám, že mě dojde normálně, když už se pomalu plazím po zemi :D

dasenka888
autor
8. črc 2014

@niky6784 to máš zajímavé plazici příznaky :D :D no já spíš potřebuji co nejdříve vychytat tu ovulaci :D proto ta vyvolávačka 🙂

niky6784
8. črc 2014

@dasenka888 tak to jo 🙂 já tady tyhle věci moc právě neovládám, poprvé jsem otěhotněla úplně neplánovaně, prostě náhoda...no a ted teda sice beru prášky,ale jak se říká nic není 100% ....snažit se začneme až po dovči asi 🙂 jak dlouho se snažíte vy? 🙂

dasenka888
autor
8. črc 2014

@niky6784 dva měsíce 🙂 a je to spíš protože mě to v práci začíná s... :D a hlavně se na to i cejtim, tak jsme si oba řekli, že chceme 🙂 Hlavně u moji kolegyně z práce, je každá těhotná svině apod... Jen protože ten její s ní po šesti letech nechce děti... :/ A už mě nebaví to poslouchat jak budu tak jdu hnedka na rizikový... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru