Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

werumka
8. črc 2014

@simca190 Zítra ho určitě zkus, pokud bude znatelně sílit, tak je to dost nadějné 🙂

nynus
8. črc 2014

@simca190 jsem z ceskych bydejovic ale pred necelym rokem sme odjeli s pritelem do angli takze to do cr mam 1700Km 😀 a pejska bych taaky nedala ja ho sebou vezla autem pres hranice jenze na anglickych hranicich se jim nelibzlo ze mam cip driv nez ockovani proti vztekline tak my ho poslali domu a ja uz nemela penize na to ho sem dopravit ☹ tak jel zpet a je u dedy ma se tam skvele vsude jen les a obrovska zahrada a kdyz sem rekla ze si ro nej ted dojedu tak ze neeee ze by to neprezil a tak si ho tak zamilovali ze my ho nechtej dat 😉 ☹ tak se s tim ted smiruju no ale vim ze u nich se ma skvele 🙂 takze tak no

nynus
8. črc 2014

@dasenka888 tvyho pejska je mi lito co to bylo za rasu???j

nynus
8. črc 2014

@dasenka888 jasne ze holcicku a meno taky mam Isabela a kdyby kluk tak to vymyslel muz muj,ale nemuzu si vzpomenout taky takovy cizacky jmeno 😀 jinak si pisu do mobilu jmena co se mi libi 😀

simca190
9. črc 2014

@dasenka888 ja chci holku a jmeno se mi libi Eliska... Naposledy me napadla i Mellisa ale to je zahranicni... Ovsem u nas neobvykly... 🙂 a u kluka se mi libi klasika Honza 🙂

simca190
9. črc 2014

@werumka. Noo moc nezesilil... ☹ ale bolej ke festove bradavky a zvetsily se... Posilam foto testiku

simca190
9. črc 2014
simca190
9. črc 2014

Porad se snazim to vyfotit aby to bylo co nejlépe videt 😀

niky6784
9. črc 2014

@bubikata to nevím, ale říkala mi to dr. a kamarádka taky byla na vyvolávačce, když byla už těhu a pohoda, ted už je zrovna v porodnici a rodí 🙂

niky6784
9. črc 2014

@simca190 já teda vidím dvě pěkně vybarvený, takže můžu potichu gratulovat 😉

simca190
9. črc 2014

@niky6784 je to ovu test... Ted jsem udelala tehu a zatim snehobilo ☹

niky6784
9. črc 2014

@simca190 promin, já to nepoznám, ovu testy třebas vůbec nepoužívám 😕 ...a kolik by to dneska bylo DPO?

simca190
9. črc 2014

@niky6784 nevim presne kolikaty den to bylo... Ale kolem 17DC takze jsem 8DPO cca... Bolej me bradavky jak blazen a do dvou dnu to mam dostat...

simca190
9. črc 2014

@werumka jsem z toho jelen ☹

dasenka888
autor
9. črc 2014

@nynus jeee 🙂) nooo předtím jsem měla kříženou Border kolii 🙂 jmenoval se Dexter měla jsem ho 2,5roku.... Byl to můj miláček :( a bohužel to dopadlo , tak jak to dopadlo :( Teď jsme si pořizovali Ridgebacka (Orina) , je to taky miláček, jen o něco větší 🙂)) Ale děti miluje 🙂) A miminko bych si přála kluka :D a přítel taky, jen se asi neschodneme na jméně, páč chce, aby se jmenoval po něm a to zase nechci já :D U nás se jména taky dědily a je to katastrofa :D

@simca190 Eliška je hezké jméno, takhle se jmenuje sestřenice, holčičku bych chtěla asi Viktorku, když by se nezadařilo na kluka :D A z klučičích se mi líbí Tadeáš, Matyáš, Tobiáš :D Jinak hlásím, že menstruace pořád nikde a to jsem se od včera vážně snažila :(((( Dnešní teplota 36,2 minule byla nejnižší 36,3 no snad už tam náběh na to je jinak zítra budu na kolenou přemlouvat tu mojí doktorku, aby mi píchla vyvolávačku... Od včera ke Kontryhelu piju Heřmánek a břicho jsem nahřívala a červené víno jsem zkoušela 4dny zpátky a ani jedno nezabralo , nechápu :(((

niky6784
9. črc 2014

@simca190 na těhu test je ještě hodně brzo, vyčkej jestli přijde mrška, pokud ne, testni, ale až tak týden po vynechání...oni sice na některých testech uvádí, že je to vidět už 7DPO,ale to je hloupost...mě to bylo vidět tak 14DPO, takže v té době bych už testla 🙂 držííím pěsti 😉

teok
9. črc 2014

@simca190 Kolik DPO jsi?

simca190
9. črc 2014

@niky6784 supertak moc dekuji... Ja beru proveru na srovnani cyklu... Ted sem druhy den po vysazeni a max xo ctyrech dnu by to melo prijit... Tak mam jeste dva dny... Jinak budu cekat noo 🙂

@teok asi tak 7-8...nikdy jsem to nesledovala takze presne nevim 😀

simca190
9. črc 2014

@dasenka888 ja jednou takhle usinala a napadla me ta Mellissa... Strasne me to chytlo 😀 ale je to zahranicni jmeno no ☹

teok
9. črc 2014

@simca190 to je brzo na test, já měla viditelného ducha až 11DPO 😉, nestresuj se tím zbytečně brzo 🙂

simca190
9. črc 2014

@teok dobre tak skusim pockat... No ale kdyz to ted do dvou dnu nedostanu takje to jasny a pak budu jen cekat na carky... 🙂 dva dny to uz vydrzim.. Ikdyz to bude nekonecny 😀.
😀

simca190
9. črc 2014

@teok ale na MS to asi nevypada... Kremovy bily hlen a cipek je tak v pulce a zavreny 🙂 tezko rict.. Nevyznam se v tom 😀

teok
9. črc 2014

@simca190 to máš LF docela těsnou ☹, jestli jsi 8DPO, tak to bude jen tak tak, ale jde s tím otěhotnět, no ale s 9dni, to bude pěkná hoňka ☹

simca190
9. črc 2014

@teokme se cyklus strasne rozhazel... Mela jsem to dvakrat behem pul roku tak mi doktor nasadil prasky na srovnani... Po 8 dnech se vzdycks vysadi a do dvou dnu by mela prijit MS
.. U velke neprav. Az do ctyr dnu... Me od posledni MS bolelo vpodbrisku... Doktor mk zjistil zanet.. Ten uz mam vyleceny. Jelikoz jsem nikdy nesledovala ovu tak muzu jen rict ze me bricho bolelo vic jak 14 dni a ten posledni den me desne bolela hlava ze mi aniprasky nezabiraly.... Holky mi tu na psaly ze jsem dik, HA mohla mit az ted prvni ovulku nebo jsem mela jen horsi prubeh... Druhy den na to sem necitila anif hlavu ani bricho ta to beru ze to byl vrchol... Pri ovu testu jsem mela skoro stejnou carku jako kontrolni... No a je to tk 7-8 DPO no 🙂

teok
9. črc 2014

@simca190 pokuď to nevyjde, tak bych zkusila hlídat ovu, aby jsi poznala své tělo víc a hlavně vše věděla, já poslední vdě ovu měla také strašně bolestivé ☹, neví zda za to mohl duphaston, který jsem měla na podporu těhu nebo ne, ale naštěstí se nám snad zadařilo, zítra jdu k dr. a to bych měla být 5+1 😉... tak vydrž s testováním 😉, nemá to fakt cenu 🙂

simca190
9. črc 2014

@teok urcite vydrzim. 🙂 jinak mam na 3 mesice utrum... Ty prasky totiz zastavuji ovulaci takze budto se to povedlo driv nez jsem to zacla brat nebo mam smulu 😀 ☹

teok
9. črc 2014

@simca190 co to je za prášky?

simca190
9. črc 2014

@teok Provera

teok
9. črc 2014

@simca190 tak tu neznám ☹ a proč zastavuje ovu? to nechápu ☹

simca190
9. črc 2014

@teok jsou to hormony a muze se to stat zr nebudu ovulovat nez je prestanu brat... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru