Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

werumka
16. črc 2014

@nynus Uz jsi ho nasla, koukam 🙂 Ja vim, ze se dava ten lek podle ruznych standardizovanych predpisu. Ale je vzdycky lepsi, kdyz o tom vi lekar a treba v urcitou dobu koukne i na folikuly, jestli dobre reagujes a pripadne davkovani zvysi.

werumka
16. črc 2014

@nynus Ono to fakticky nemuze ublizit, ale zkresli to treba hormonalni profil, kdyby Ti ho lekar delal. A kdyby Ti pak ten lek chtel sam nasadit, tak se doporucuji na vyzkouseni tri cykly... pricemz kdybys ho brala bez jeho vedomi, tak to cele zkresli.

nynus
16. črc 2014

@werumka aha tak zkusim to jestli ho nekdo jeste ma a jojo musela sem jen vice hledat 😀

nynus
16. črc 2014

@werumka no koukam ted vsude mozne na stranky a ten clomifen je snad vsude takze si myslim ze nebude problem zde v uk abych ho eventuelne dostala u dr tak zajdu na gn

werumka
16. črc 2014

@nynus Určitě ho u vás v UK dostaneš. To je hodně rozšířený lék a na problémy s ovulací první volba.

nynus
16. črc 2014

@werumka a ja se bala ze tady ho nemaj ldyz sou tady ti doktori tak sileni jak ketry teda jo ale me nak extra nepomohli zatim tak sem se bala ze sou tu sto let za opicemi 😀 😀

dasenka888
autor
17. črc 2014

@werumka myslíš si, že podle hlenu, když byl pružný vodnatý, tak by mohla být ovulace ? Toho 9.7. ? 🙂 nějak mi teploty stoupají🙂 http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

werumka
17. črc 2014

@dasenka888 No, moc se mi to nezdá...ta linie nižších teplot se bere z posledních šesti měření před ovulací. Nejvyšší teplota za posledních šest meření určuje tu linii. A u Tebe těch posledních 6 meření určuje teplota 37,1. Což znamená, že jsi vlastně pořád pod linií, i když teplota stoupá. A to je na ovulaci blbost...Raději bych zašla k doktorce, na ultrazvuk, ať se podívá... takhle to spíš vypadá na nový cyklus. Ale Tys jen špinila, že? Co testy?

dasenka888
autor
17. črc 2014

@werumka JoJo špinila jsem ve středu večer a ráno nic... A dneska jsem si dělala test a slaboulinka druha čárka, ale slabší než u tam toho předešlého testu....

gass
17. črc 2014

@dasenka888 a od koho jsi měla ten test? používáš stejný? zkus si koupit ten digital Clear Blue.

dasenka888
autor
17. črc 2014

@gass teď jsem měla ten mama test

gass
17. črc 2014

je to divné, zkus jít k té doktorce. vezme ti krev a mrkne na tebe a budete mít jasno 🙂

dasenka888
autor
17. črc 2014

@gass to půjdu, jenze mám teď v práci nařízené přesčasy a byla jsem ted celý týden v práci a ona tam zítra když mám volno není :(

gass
17. črc 2014

@dasenka888 to je zákon schválnosti 😒 tak si o víkendu udělej další test a v příští týden si to domluv..

werumka
17. črc 2014

@dasenka888 No je to divné, určitě zajdi k doktorce, až to půjde. Může to být začátek těhotenství, ale může to být taky něco jiného a pak by to bylo zbytečné čekání. Test určitě udělej ještě další - zítra, pozítří.

werumka
17. črc 2014

@dasenka888 Jinak pokud bys měla tu možnost, tak si můžeš po práci nebo ráno skočit do laboratoře a nechat vzít krev na hcg jako samoplátce. Stojí to méně, než digitální test a je to o dost přesnější 🙂

dasenka888
autor
17. črc 2014

@werumka ráno si skočim 🙂 myslíš, že by to šlo i u obvodní 🙂) ? Jinak ráno zkusím test 🙂
@gass no a příští týden jsem zase šest dni v práci a zrovna dny co tam ona je... Fakt jak naschvál... :(

werumka
17. črc 2014

@dasenka888 Obvodní může taky krev vzít. V té laborce je to akorát rychlejší.

dasenka888
autor
17. črc 2014

@werumka tak zítra zajdu k obvodní 🙂

werumka
17. črc 2014

@dasenka888 Jj, udelej to, at vis. V tuhle chvili uz by melo byt v krvi neco znat, pokud se jedna o tehotenstvi 🙂

alenulkaaa
17. črc 2014

@nynus Díky, ms furt nic. Tak už fakt nevím, doktorka mi řekla, že když to do tří týdnů po vyvolávačce nedostanu, tak mám dojít...ale to je ještě další týden :(

nynus
17. črc 2014

@alenulkaaa tak uvidíš máš po vyvolavacce??? Takze čekám už dva týdny??? Chápu to správně tedy tak výdrž do doby co řekla dr a pak si tam dojdi je možný že si tehu pokud to i po vyvolavaccenedostanes ale jistota ke jistota

lindik91
17. črc 2014

Ahojky holky, jsem tu nova a chci se zeptat, dneska jsem si dělala dva tehotenske testy a oba dva vyšly silne pozitivní, menstruaci jsem mela mít už před týdnem. Jinak me poboliva podbrisek, prsa a malilinkato spinim, zítra se chystám k doktorce na krevní testy, nevíte jak dlouho se ceka na výsledek a zda bych mohla byt opravdu tehotna? ;) Moc dekuji 🙂

nynus
17. črc 2014

@lindik91 ja si myslim ze si stopro tehu kdyz mas oba hodne silne dej sem kdyztak foto 🙂

lencak80
17. črc 2014

ahoj holky, tak co je nového???? dnes byl náročný den, tak jsem se sem ani nedostala.
Jsem ko, ale ještě se mrknu na Sex ve městě a pak uvidím jestli půjdu spát. Děti už konečně spí. Dnes usnuli UŽ v 22hod. Což poslední dobou je nejlepší čas, jinak chodí později, asi mají prázdninový režim.

@dasenka888 mě se zdá, že ovu mohla být toho 9.7. dle teplot.... ale uvidíš, pokud ti vychází slabě pozitivní, to by tomu i odpovídalo, co se týče dnů po ovulaci, tak uvidíš zítra... at to dopadne!!!

dasenka888
autor
18. črc 2014

@lencak80 něco je špatně... :((( je mi hrozně zle... Jdu si dát sprchu a poletim k obvodní.... Mám pocit , že mě něco šíleně bodá do podbřišku... :( nevydržím ležet ani sedět :( chytlo mě to v noci... :( Myslela jsem , že to zaspim :(
@werumka myslíš , ze by to mohlo být z toho gynexu ? Jinak jsem včera pila jen kopřivový čaj....: ((

gass
18. črc 2014

val k doktorovi.. já si myslím ,že z toho Gynexu to být nemůže.

nynus
18. črc 2014

@dasenka888 ahoj drzim palce a dej pak vedet jak todopadlo ju
.@lencak80 jinak nic noveho ms uz prestava uz skoro nic tak konecne muzu zacit testovat ovu a koumat kdy bude ovulka ,jinak merite bz i pres ms ja jo a dva dny byla 36.4 a ted dva dny 36.2 to je normalni ne takle,myslim ze priste ji uz poznam z grafu kdyz my klesne na 36 tak dryhu den by se mela dostavit sem na to zvedava 😉

dasenka888
autor
18. črc 2014

@nynus Tak jsem dostala injekci proti bolestem 🙂 a už je to o dost lepší 🙂 Jinak mi řekla, že vzhledem co jsem ke včerejšku pila a jedla, to budu mít zřejmě z Kopřivového čaje, že se to projeví jak komu, tak snad má pravdu a pořádně mě vyšetřila 🙂

dasenka888
autor
18. črc 2014

@nynus tak mám nějaký nahnědlý výtok... A nevím z čeho :( zadala jsem si dneska ráno teplotu a najednou se mi nějak přerovnala ovulace :-O Od včerejška do dneška jsem měla brutální křeče do břicha... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru