Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

werumka
30. črc 2014

@nynus Nemáš čeho. Jen neměj na svoje tělo moc přísný požadavky. Nečekej u něj ovulaci 14. den cyklu, když jí umí zařídit až třeba 30. A pořád je to v pořádku. Maximálně můžeš otěhotnět 😀

damae
30. črc 2014

@pindriste @werumka Tak nemusím čekat do zítřka - jen co jsem koupila test, začala jsem samozřejmě špinit. Já už to upřímně moc normální cestou nevidím, asi by to byl zázrak - snažíme se již 4 roky...
Ale děkuji za podporu, chvíli jsem si nepřipadala jako magor.

verunka_korunka
30. črc 2014

@damae 4 roky? To už bych se z toho asi zbláznila. To bych v tom CARu byla už pěkně dlouho 😀 Jestli se nám to do ledna nepovede (rok snažení), tak se tam jdu nechat poslat....

werumka
30. črc 2014

@damae Magor nejsi, uvidíš, jestli se Ti menstruace rozjede. Řekl Ti lékař o nějakém problému? Který by se měl řešit?

damae
30. črc 2014

@verunka_korunka taky jsem již ve dvou byla 🙂 Jedno IVF mám za sebou. Nula těhotenství. Ty dvě blbý čárky na test ne a ne dostat 🙂
CARy mají svoje výhody i nevýhody a nám nikdo nenašel víceméně zásadní překážku, proč by to nemělo jít... Tak si teď od nich dávám pauzu. Snažím se taky najít centrum (resp. doktora), které mi bude opravdu vyhovovat a kde jim budu opravdu věřit. To se mi zatím bohužel nepovedlo...

verunka_korunka
30. črc 2014

@damae Aha... to já jsem teď nervózní sama ze sebe. Pro muže jsem u gynekologa získala žádanku na spermiogram, dopadl víc než dobře... a já se bojím toho, že je něco špatného se mnou. Mamčina ségra nemohla mít děti ☹ a já se toho trochu bojím... taky se bojím zvýšeného testosteronu (hlavně když se mi za poslední měsíc zase brutálně zhoršila pleť, jsem zase jak puberťák, fakt síla).
Tak si naplánujte nějakou pěknou dovolnou (delší) a třeba se to povede, když na to nebudete myslet a budete plánovat... Tak hodně štěstí a ať už se mrška neukáže 🙂

damae
30. črc 2014

@werumka No, mám ho hodně krátce (viz předchozí příspěvek o hledání nějakého, kterému budu věřit), tak ani on toho moc zatím neví. Říkal, že si myslí, že jsem neovulovala a další měsíc mi předepsal clostilbegyt. Předchozí doktoři mi všichni tvrdili, že jsem OK a jediný problém, co nám našli, byl snížený spermio (ale jinak je manžel taky OK).

nynus
30. črc 2014

@werumka delala semten ovu tedkon a negativni hodne slaba carka,jo oj otm as pravdu kdo si pocka ten se docka,to tehotenstvi by bylo nejlepsi 😀

damae
30. črc 2014

@verunka_korunka To spíš s tebou žádný problém není, případně něco řešitelného. Ona ta medicína v tomto směru podle mě docela postupuje. 🙂 Špatný spermio je fakt špatný - hrozně to nahlodává psychiku manžela a diskuze s doktory jsou potom fakt protivný ("Vy jste v pořádku, chyba je na straně tady těch zhoršených spermií" není uplně ideální věta, když vedle vás sedí manžel), kromě toho se s tím nedá nic moc dělat. Na ženský se nějaký řešení najdou (uměj rozjet menstruaci, zajistit ovulaci, přidat počet vajíček, zprůchodnit vejcovody, obejít vejcovody, zlepšit sliznici, odstranit alergii na spermie...).
Dlouhou letní dovolenou už jsme zkoušeli a mimochodem jednu jsme měli i minulý týden 😀.

verunka_korunka
30. črc 2014

@damae 🙂 tak dík 🙂 jsi mě trochu uklidnila...

damae
30. črc 2014

@verunka_korunka Nemáš zač. A hodně štěstí!

nynus
31. črc 2014

@lencak80
@werumka
ahoj holky mam dotaz dnes sem opet rano vstala z postele rychle a uz nebylo mozne merit ,sem pako no 😖
ale zajimalo by je zda se da poznat ze mam ovulaci kdyz me od vcera boli na obou stranach vajecniku,takova divna bolest nevim ani jak ji popsat,ani ne pichlava ale jak kdyby me neco tlacilo a kdyz dosednu na wc a chci zacit cikat 😀 tak takovej tlak ale ne takovej ze by me tlacilo cikani to ne ale jak chces jakoby povolit tak ty vajecniky boli ten tlak je mozne ze by to mohla byt ovu treba pred tim nez praskne vajicko???ale na obou stranach??divny ne,no nenechavam to nahode a neska snazikujem vcera to nevyslo ☹ 😀 joooo a novina konecne jsem se dosla objednat tady v anglii na gyndu tak jdu pristi tyden ve stredu koneeecne,no hlavne jdu na vysetreni cipku tay se to dela a posilaj pozvanku domu ,kdyz je vam nad 25 let ale spojim to rovnou s problemy s pocetim tak sem zvedava,no budu mit hooodne otazek tak drzte palce at mi pomuzou a neco zjisti 🙂 😉

dasenka888
autor
31. črc 2014

@nynus tak co 🙂 ? Já hlídám ovulaci 🙂) už jen par dní 🙂) měřil teda každé ráno, a nevím proč, ale řekla bych že ji mám ode dneška, ale uvidíme pak teplotama se ukáže 🙂

nynus
31. črc 2014

@dasenka888 nevim prave precti si mou zpravu vyse,co na to rikas ,ja ji mozna uz mam nebo bude za par dni ,ja trubka neska zase nemerila fakt jantarka 😀 ale chvala ze sem se uz objednala k dr hurararararra

nynus
31. črc 2014

ja jdu ted ven tak vecer si pisnem to tu uz budu 😎 zati mpapap

werumka
31. črc 2014

@nynus V klídku, jeden den neměření je v pohodě 🙂 Tyhle bolesti bývají před ovulací, ale také nemusí znamenat vůbec nic. Zkusila bych určitě test 🙂

dasenka888
autor
31. črc 2014

@nynus ach jo :D já mám teploměr vedle postele polozenej většinou 🙂 to řeší moje zapomínání, jinak u Tebe se taky pozná podle naměřených hodnot, ale nesmis zapomínat 🙂)

kackarebicerova
31. črc 2014

Dnes me na gynde nepotesila a ja vas tez nepotesim..po 7 mesicich snahy hazim rucnik do ringu..uz nemam silu to dal zkouset a pak rvat jak zelva

nynus
31. črc 2014

@dasenka888 chjo ja ho mam hned pod polstarem a i tak zapomenu no

nynus
31. črc 2014

@kackarebicerova to bude dobry uvidis sama,jednou to prijit musi,taky mam tyto stavy ale prejdou neboj,co ti rekla dr....

nynus
31. črc 2014

@werumka joooooo tak j dens tetnu uvidime jak to bude

lencak80
31. črc 2014

@nynus broučku, to nevadí, že změříš třeba za chvíli, hele dle mých zkušeností ta teplota je opravdu stejná po celý den, max o jeden stupínek rozdíl, což ve výsledku nic neznamená, takže pokud zapomeneš změřit ještě v peřinách, tak změř jak si vzpomeneš a uvidíš... fakt také občas zapomenu, hlavně když mě malý vytáhne z postele, že chce utřít zadek, to opravdu jdu rovnou za ním a pak teprve změřím a je to v pohodě, dokonce když občas měřím jakoby kontrolně i přes den, tak teplota je stejná.... takže buď v poho a co se týče bolesti, neznamená že je ovulka třeba dnes, ale že to začíná, může to trvat třeba 4 dny a pak teprve ovulace bude.... uvidíš dle hodnot.... takže klidně zkus změřit i teď a uvidíš.... jestli tam nebude veliký rozdíl.... když jsem namátkově změřila večer, kdy jsem měla veliké bolesti, tak jsem teplotu měla hooodně nízkou, takže si myslím, že to bylo ovulací.... bolesti mívám několik dní před ovulací a to jsou už plodné dny, takže se hezky snažílkujte!!!!

nynus
31. črc 2014

@lencak80 aha tak to jo teda vsude rikaj a pisou ze se pomalu nemas ani hybat a merit ihned po probuzeni a tak ,tak ja zmeerim ted jinak ovu test negativni ani nijak nesili.takze budem sanzikovat kazdy den ted 😀 ...mocmoc delkuji za info a uklidneni ze to nakonec nedelam spatne 🙂

nynus
31. črc 2014

@lencak80 a merit se ma 5 minut coz?? mam klasiku rtutovku

werumka
31. črc 2014

@nynus
@lencak80 Mně teda skáče teplota během dne dost, asi je to případ od případu. Ale kolikrát mám ráno po probuzení 36,1 a přes den třeba 37. Já pokud zapomenu a nevzpomenu si do čtvrt hoďky, tak už se neměřím.

Myslim, že u rtuťovky je to těch 5 minut.

nynus
31. črc 2014

@werumka hmmmm,zajimave tak to asi teda bude slozitejsi 😀 ja zkusim ted zchvalne co to ukaze

werumka
31. črc 2014

@nynus Vyzkoušej, zkusila bych porovnat tu ranní a pak nějakou odpolední. Můj muž o mě říká, že jsem rozbitá, takže můžu být fakt výjimka 😀

nynus
31. črc 2014

@werumka zkusim ,me zase rika ze uz nejsem normalni s tim merenim 😀 😀

pindriste
31. črc 2014

@werumka i mně to skáče

jinak já dnes 10 DPO, teploty stále nahoře, tak doufám, že už tam zůstanou 😀

werumka
31. črc 2014

@nynus Já těm chlapům občas fakt nezávidim 😀 😀 Ale neboj, až budeš těhotná, tak měřit nebudeš. O to větší motivace pro něj 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru