Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

trpaslicek89
18. srp 2014

V neděli by se měla dostavit MS tak uvidíme ale to čekání když člověk neví co se děje je strašný 😀

trpaslicek89
18. srp 2014

Ty chlapy to maj v celku jednoduchý 🙂

werumka
18. srp 2014

@trpaslicek89 To se může zdát, ale ono sledovat svojí ženu v tomhle stavu asi taky není úplně super 😀

dasenka888
autor
18. srp 2014

@mysackovi mám po ovulaci tak čekám kdy se dostaví nebo nedostaví menstruace 🙂

trpaslicek89
18. srp 2014

Jsem po těžké autonehodě před 4 lety jsem měla zlomenou pánev na 3 kusy a měla jsem endometriózu tak jsem asi o to víc nervní... vůbec netušim co mi čeká a hlavně jestli to moje tělo to zvládne....

werumka
18. srp 2014

@trpaslicek89 Určitě zvládne. V rizikovce jsem potkávala i těhotnou paní na vozíčku 🙂 Pokud nebyla ložiska endometriózy rozsáhlá, tak by to neměl být problém.

trpaslicek89
18. srp 2014

měla jsem to po celé děloze a všechny 3 stádia tak snad to bude ok. Hlavně to chce pozitivně myslet. 🙂

nynus
18. srp 2014

@dasenka888 už dávám foto ovulace tak nevím a jinak věřím každý den jen dva dny sem nevěřila možná to není vidět jelikož jsem zadala že sem to dostala takze mám už novej cyklus

nynus
18. srp 2014

@dasenka888 posilam foto

dasenka888
autor
18. srp 2014

@nynus to jsem zvědavá,jestli Ti bude sílit a hlavně, jestli se Ti mrcha rozjede, myslím na Tebe, aby ne 🙂 U mě dneska ovu silnější než včera, ale pořád není tak jak by měl být 🙂 hlavně mi to nejde pořádně vyfotit :( jinak citlivost testu 25...🙂

nynus
18. srp 2014

@dasenka888 ja doufam ze treba to vyslo ale nejak se na to nespoliham spis tomu neverim ☹ snad se nerozjede mam jit ve stredu k dr a nechci se zase preobjednavat 😲 tak snad bude zitra konec 😀 ted to mam este slabeji nez odpoledne.me to taky neni moc videt na fotce blbe foti no vcera byla silnejsi nez dnes

nynus
18. srp 2014

@dasenka888 dnes ji mas ale o dost silnejsi nez predchozi dny 😉

mysackovi
18. srp 2014

@dasenka888 tak přeju ať se nedostaví 😉

dasenka888
autor
19. srp 2014

@nynus
@mysackovi Holky dneska pokles teploty na 36,7, takže je to nejspíš jasný, že se MS dostaví :(

lencak80
19. srp 2014

holky, a co ty testy značí, myslím ty ovulační? moc tomu nerozumím, když se dělají jakoby až po ovu.... čárka je krásně vidět a sílí, ale co to vlastně znamená? dokáží tyto testy ukázat i těhu?

lencak80
19. srp 2014

@dasenka888 a jaké míváš teď poovulační teploty?

mysackovi
19. srp 2014

@dasenka888 třeba ne....a pokud ano,tak příští měsíc už nesmí přijít...nejsi sama....já byla taky zklamaná páč jsem počítala že už nepřijde a ona přišla 25DC :-/ .....a řekla jsem si, že se teď nebudu tolik hlídat a kontrolovat....max udělám pár ovu testů, páč si nejsem jistá kdy je.....ale už teď vím, že jí mám zřejmě krátce po MS, páč jsem se teď testovala od 13DC každý den a žádná nebyla :-/ ....ach jo
a když to tu vidím, jak se všem daří je mi to víc líto....ale přeju to všem 🙂

nynus
19. srp 2014

@dasenka888 ja sem furt na 36.5 tak uz nevim tedyk a jinak neska uz to skoro nemam jen minimum spine i tak teda nevim co to bylo za ms takle slabounka sem dlouho nemela jestli to vubec byla ms

princina
19. srp 2014

@mysackovi taky se podaří.... jen na to tolik zkus nemyslet 🙂 a věř!

nynus
19. srp 2014

Takze nakonectakze nakonec zitra mohu jit dr normalne jak jsem objednan ted uz vim ze zitra nebude nic z ms 😵

dasenka888
autor
19. srp 2014

@lencak80 http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... 🙂 no nevím moc 🙂
@mysackovi no dnes jsem 28DC tak jsem zvědavá, jinak pořád mě pálí zaha :( jinak zklamaná nejsem jen už bych to chtěla vědět 🙂)
@nynus jestli to byla nidace nevím, ale osobně si myslím, ze on ještě nic neuvidí 🙂 ale dej mi vědět, držím palce 🙂)

mysackovi
19. srp 2014

@princina snažím se na to nemyslet, ale bohužel to ňák nejde :-/ ....

dasenka888
autor
19. srp 2014

@lencak80 jinak pokud ovulacni test po ovulaci sili, tak je 99% šance, že je žena těhotná jinak ovu test to ukáže o dva dny dříve než tehu test 🙂

werumka
19. srp 2014

@nynus Ahoj! Držím palce na zítra! Může jít i o ovulační špinění. Další možností je cysta a tu by případně na utz zítra mohli vidět. Každopádně je fajn, že tam zítra jdeš!

dasenka888
autor
19. srp 2014

Holky celý den mě šimraly bradavky já myslela, že v práci umřu :D je na to nějaká rada? :D

mysackovi
19. srp 2014

@dasenka888 cioooo takto vypadá nadějně 🙂.......tak tfuj tfuj tfuj 🙂

werumka
19. srp 2014

@dasenka888 Pořád si opakuj: "Mám to vsugerované, mám to vsugerované!" A pak už můžeš být jen mile překvapená 😀

dasenka888
autor
19. srp 2014

@mysackovi prdlačku 🙂) včera a prevcirem jsem cejtila propichování v děloze dneska me hrozně simraji bradavky až se to nedá vydržet :D a pálí mě žaha už třetí den, ale dneska mi klesla teplota, tak asi další měsíc 🙂

nynus
19. srp 2014

Holky tak janusz nevím ráno nic dopo nic už skoro žádná ms a odpoledne teda pěkně až flek na kalhotách no pecka takze se to zase rozjelo takze dr nic zítra ach jo sice to nemam ňák hodně ale vložka bejt musi tak nevím co to teda je asi ms

dasenka888
autor
19. srp 2014

@werumka opakuji si to :D jen je to těžký, když mi furt přítel opakuje jak mám o hodně větší prsa a mě to nepřijde :D ale je to asi tím gynexem :D to je moje odpověď :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru