Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
23. srp 2014

@lencak80 u nás je ten sex častější celkově nejenom v ovulační dny a spíš přítel chodí a musíme sexovat,aby bylo miminko 🙂) Teď se budeme čtvrtý měsíc snažit... Vůbec to neutika :D přijde mi to jak rok :D a už tak nějak vim, že to moc sranda nebude 🙂 Jinak bych po prvním dítěti také chtěla zhubnout co nejvíce to půjde 🙂)) Takže povidas , ze mám hodně kojit ? :D Jinak šupky důlky do postele a ničím nerusenou noc přeji 🙂))

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka testuj testuj testuj ja si myslim ze vazne jsi tehule a potichounku gratuluji mam podobne neco jako ty s temi polycystickymi avarii a sm je to silene no a cysty snad nemam

rudolflenka
23. srp 2014

@nynus budu testovat a v pondělí mi snad doktor řekne víc 🙂 děkuji za názor a snad bude k čemu gratulovat 🙂

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka bude urco ja te chapu snazis se rok je to doba uz ,nechce se ti verit ze se zadarilo ale vazne si myslim ze to tam je 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 testuj ted kazdy den a uvidis .taksy si moc preju mimi a verim tomu ze az to pride a uvidim ty dve vysnene carky verit tomu nebudu ani priznakum ani nicemu a myslim ze do ty doby nez uvidim ultrazvuk a velke zvetsujici se bricho a pak kopani 😀 😀 drzim palce 😉

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka hod sem fotky testu co ti vysli 😉 😉

rudolflenka
23. srp 2014

To je ze dneška...seděla jsem na záchodě asi čtvrt hodiny a rozdejchávala to 😀 nějak se mi nechtělo uvěřit, ale pořád není nic jisté. Nechám se překvapit 🙂

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka no ty kraso to sou dalnice jak vysite 😀 😀 😀 a jak dlouho mas zpozdeni a po ovu???? to mi nerikej ze tomu neveris 😉

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka tak to bych taky jednou chtel takto jak to mas ty ,co nejdrive nejlepe 🙂 😉

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka nooo ale kdyz uz jsou takle silne tak to musis byt uz dyl tehu par tydnu urco,sem zvedava jak blazen co rekne dr v pondeli,at uz je pondeli 🙂

rudolflenka
23. srp 2014

dálnice...žejo 😀 nooo já totiž MS nemám vůbec! Takže proto jsem tomu nechtěla věřit...tudíž ani žádné zpoždění. Bez injekce jsem to zkrátka neměla ☹ v květnu jsem byla na vyvolávačce, pak nic a začátek července jsem měla cystu. Pak mi dr řekl ať se snažíme a nemyslím na to....tyjo, jestli jsem v tom, tak to moc nechápu,páč sme skoro sex neměli 😀 Manžel maká na baráku a ještě v dílně, tak moc náladu nemá. Trošku mě to zaskočilo no 🙂

rudolflenka
23. srp 2014

@nynus 🙂 určitě v pondělí napíšu....no psala jsem, že tak 2- 3 týdny na sobě něco pozoruju 😉

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka mnooooo to vypada slibne drzim pesti at je to tam mysli pozitivne a bude toooo 😉 😉 😉

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka ty blado a kdy byla naposled??? a meris i bazalni teplotu ja zacla merit pred mesicem kazde rano tak uvidime co bude dal snad se taky zadarii

rudolflenka
23. srp 2014

díky! 🙂 jdu zase jíst. Už máme prázdnou ledničku 😀 ale jestli jsem v tom, tak bych se pak měla krotit nebo ze mě bude vagón 😀 dobrou noc 🙂

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka dalnice je teda obrovska to vidim tady na MK u holek co testujou dyl a ty hnedka ,treba prave sji cv tom nemysleli ste na to a tak 😉

rudolflenka
23. srp 2014

@nynus no v květnu po injekci byla...jinak po vysazehní HA jsem to měla samovolně jen jednou :-P ...ta cysta byla i proto, že nefungoval cyklus. A teplotu neměřím...nemyslím na to, nehrotím to, nějak bude 🙂

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka tak dobre chutnani ve 12 😀 dobrou

rudolflenka
23. srp 2014

@nynus 😀 díky díky. dobrou 🙂

nynus
23. srp 2014

@rudolflenka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nynus
23. srp 2014

@dasenka888 pride ti toto bricho normalni???? 😀 😀 uz asi silim ale neska sem skoro nejdela v podstate poslednich par dnu nejak nejim a pride mi ze hubnu ale bricho nejak zustava nedotceno a je nejake nafoukle a pod pupikem vystouple 🙂 a vecer je mi spatne kdyz jsi du lehnout na zvráco a ovu stale stejna je tam carka ale ne uplne silna tak nevim ty jo ☹ jinak vypadam jak ve trretim mesici hahahah 🙂

dasenka888
autor
23. srp 2014

@nynus no zkus testovat co nejdyl 🙂 az budou obě čárky stejně silné, tak teprve pak zkus tehotensky test 🙂 ale az tak třetí den co je budeš mít stejně silné 🙂

nynus
23. srp 2014

@dasenka888 a co říkáš na muj břuch 😀 😲

dasenka888
autor
24. srp 2014

@nynus buď ráda, ze máš tak malý :D ten můj by se ani na fotku nevešel :D :D :D

lencak80
24. srp 2014

@rudolflenka tak to jsi těhu na 100%, moc gratuluji a Dr. ti jen řekne že těhu jsi a je možné, že už bude i srdíčko.... to by už tak nějak vycházelo, tak uvidíš!!! tak teď si od MS opravdu odpočineš....
přijde mi, že už tady máme podzim... co? ach jo a příští týden už začíná zase školka... to zase budou ranní nervy a fofry atd... a Vojta jde do školky poprvé, tak z toho jsem na měkko už teď.... jsem si i pobrečela.
Mám pocit že se nedávno narodil a ty téměř 3 roky strašně rychle utekly... s Vašíkem to také uteklo, ale ne tolik, ale ten už měl jít letos do školy, ale nechali jsme mu odklad, protože je narozen konc srpna... jojo... padá na mě takový splín....
tak doufám, že tady bude jen a jen veselo

lencak80
24. srp 2014

@nynus prosím tě , hoď mi sem tvůj grafík... já tomu moc nerozumím, piješ teď nějaké čajáky nebo něco... s tou MS je to zvláštní...

rudolflenka
24. srp 2014

@lencak80 já nevím, pořád se mi tomu nechce věřit 🙂 jásat snad budu až zítra až mi to potvrdí doktor. Já mám totiž ve všem hroznou smůlu, tak snad se to konečně obrátí 🙂 a do práce se zítra celkem těším. Akorát to letos bude záhul. Máme nových 16 dětí, takže to brečení celý den bude dost náročné...no snad budou šikovní tak jako ti loňští 🙂 Tak přeju ať to Vojtík ve školce zvládne a líbí se mu tam! 🙂 Já jsem obrečela i ty letošní předškoláky, co jsem pouštěla do školy. Vychovala jsem je od mrňat, tak to byla srdcovka. Hrozně to uteklo, brečely i děti, že se jim bude stýskat....a co teprve u vlastních, to letí dvojnásob,že? 🙂 A já jsem optimista a věřím, že bude krásné babí léto 🙂

rudolflenka
24. srp 2014

Tak jsem si dělala dneska test znova, ale od jiné značky...zase jsou tam dvě čárky, ale celkově to jde hůře vidět, než na tom včerejším testu. Řekla bych ale, že je to prostě jinej papírek a horší kvalita, tak možná proto...uvidíme 🙂

nynus
24. srp 2014

@lencak80 nepiju absoluto nic 😀 hodim hodim

nynus
24. srp 2014

@rudolflenka no proste jsi 🙂 🙂 🙂 🙂

nynus
24. srp 2014

@lencak80 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?... tak tady je ale musis se kouknout na datumy mam to nejak rozkouskovane 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru