Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
26. srp 2014

@kackarebicerova Ahoooj , jak to s Tebou vypadá? 🙂 Myslím na Tebe 🙂

kackarebicerova
27. srp 2014

@dasenka888 Ahojky....jeste jsem netestovala...cely tyden jen spineni....a pak 3 dny krev...tak nevim...jinak jsem mela tyden zpozdeni

evly
27. srp 2014

Holky,poraďte... Cyklus mívám 34 dní, aktivně se nesnažíme, máme 13 měs. prcka, ale antiko nemáme, jen si muž dává pozor a vždy to jde mimo. Ale teď už jsem 43 dc, ms nikde, tt negativní. Jen se mi ještě 3.8.(zřejmě před ovu) a Pak ještě 17.8. objevil růžový hlen s nitkami krve... Měl někdo něco podobného? Jestli to bude těhu nebo nějaký problém-cysta,atd? Nikdy jsem na nic takového netrpěla,tak netuším, jak se to projevuje.co myslíte?

dasenka888
autor
27. srp 2014

@kackarebicerova držím palce 🙂)) ! Dej mi pak vědět 🙂 a ovu testy testujes ? 🙂

nynus
27. srp 2014

@evly zkusila bych pozdji a kdyz nic tak k dr na vyvolavacku drzim palce bud mimi nebo cysta nebo se jen posunula ovu a nebo anovy=ulacni cyklus ricin muze byt mnoho 🙂 🙂 drzim palce nejsem odbornik ale po precetni ruznych info i na me odpovedi sem to take tak mela a mimi zadne stale se snazime

rudolflenka
27. srp 2014

@bublinka74 někdy praskne sama jindy až po injekci, tak jako u mě...někdy taky vymizí. Je to pokaždé jiné ... mě naštěstí praskla, jinak mi doktor hrozil operací. Ale to bývá málokdy. Taky držím palce! 🙂

marketovna
28. srp 2014

@evly no manžel si taky dává pozor a všechno šlo mimo.....no a vidíš níže 😀

evly
28. srp 2014

@marketovna tak u nás by to bylo teprv druhé,sice s menším věk.rozdílem, než jsem zamýšlela, ale nevadilo by a v koutku duše už i doufám, že to bude mimi 🙂

lencak80
28. srp 2014

holky, tak co je tady nového?
@dasenka888 jak jsi na tom s testováním, už jsi zkoušela?

dasenka888
autor
28. srp 2014

@lencak80 klesla mi v grafu teplota, cipek mi totalne mekkne... Tak jsem testla a nic... Nezadarilo se... Snad dalsi cyklus... Dneska jsem si letela pro novy Gynex, tak jsem zvedava kdy to dostanu 🙂 jinak noveho nic 🙂 Jen to, ze nam to doma hrozne klape od doby co jsme se domluvily na miminku 🙂 sex je castejsi 🙂 a oba se tesime domu na toho druheho 🙂 Co noveho u Tebe ? 🙂 Uz bych alespon chtela mit menstruaci, abych mohla zacit novy cyklus 🙂

nynus
28. srp 2014

Ninic testuju ovu a vypada to ze ji asi za par dni dostanu coz je asi brzo nevim no ms byl konec 20.8

marketovna
29. srp 2014

@nynus prosim te že nepocitas cyklus od konce ms?

nynus
29. srp 2014

@marketovna ne 😉 ted je to 13 den cyklu

nynus
29. srp 2014

@marketovna ja sem byla prave zmatena jak je to s tema 14 dnema pred ovu a po ovu ze se to ma dostat ale ted uz vim nekdy v tom mam zmatek jak vse pozoruju jak blazen 😀 😀 😀 😀

nynus
29. srp 2014
nynus
30. srp 2014

cauky holky co noveho ???

nynus
31. srp 2014

@dasenka888 tak asi ovu byla dnes uz teplota o jeden stupinek vyse 36.2 vcera 36.1 🙂

dasenka888
autor
31. srp 2014

@nynus měl by tam být o trošku výraznější skok 🙂 Pozorujes hlen a čípek ? To napoví taky dost 🙂

nynus
31. srp 2014

@dasenka888 prave ze hlen a cipek nepooruju jen kdyz je nejaku na spodkach 😀 a neni zadny

nynus
31. srp 2014

@dasenka888 takze musi byt velky skok v teplotach??

dasenka888
autor
31. srp 2014

@nynus Bazální teplota se v průběhu cyklu mění. V první části cyklu (před ovulací) je nízká (kolísá obvykle okolo 36,5 °C při měření v ústech), po ovulaci se vlivem produkce hormonu progesteronu teplota skokově zvyšuje (obvykle o 0,2 až 0,4 °C) a zůstává zvýšená až do začátku menstruace nebo, v případě úspěšného otěhotnění, trvale.

dasenka888
autor
31. srp 2014

@nynus o jeden stupínek mi to přijde málo, ale tak já pro jistotu abych neprosvihla sledují hlen a čípek 🙂

dasenka888
autor
31. srp 2014

@nynus tohle mi dost řeklo 🙂 http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

nynus
31. srp 2014

@dasenka888 aha dekuji za info a juknu na stranky

dasenka888
autor
31. srp 2014

@nynus jasný koukni 🙂

marketovna
1. zář 2014

@nynus já v tom měla bodrel taky a hodně dlouho 😀 kdy co a jak.....tak jak jsi psala od konce MS tak jsem se lekla .) každopdáně já do ted nepoznám kdy počítat den po ovulaci....Nikdy jsem to teda nepotřebovala.....ovulaci poznám bezpečně, ale v tomhle mám hokej....Každopdáně já se ptřu o trenky a jsem těhotná..... 😅

nynus
1. zář 2014

@marketovna ta to se mas, kez bych to tak mela ja, aspon uz bych mela dve deti za sebou e ted me to teprv ceka chtela bych tak tri deti. chci mit velkou rodinu a hlavne aby deti nebylj pak sami 😎 🙂 jo jo mam v tom taky gulas 😀 ja ovu nepoznam minulej cyklus jo ale tento absoluto ne tak snad probehla protoze ovu testy slabnou tak asi byla no ale na tele sem teda nic nepoznala

marketovna
1. zář 2014

@nynus to mě mrzí, že to nejde tak, jak si představuješ ☹ ale to půjde. Hele já mám ovulaci nepřehlédnutelnou, klasickej hlen....to nemáš vid asi...ani tě v prostřed cyklu nebolí bradavky, nebo nepíchá v podbřišku?

nynus
1. zář 2014

@marketovna prave minule me bolel podbrisek pichalo a celkove se to dalo poznat ale ted proste nic no tak nevim a hlen ted taky zadnej ☹

marketovna
2. zář 2014

@nynus a máš pravidelný cyklus?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru