Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

pipinka
2. led 2015

@veraakubik tak to máme stejné,ale u mne to tak není

veraakubik
2. led 2015

@pipinka a nejakou znemu od posledne videl?

pipinka
2. led 2015

@veraakubik viděl malou tečku, takže ano

ronyx
2. led 2015

@ronyx Dneska jsem si ze srandy ještě udělala testík,jeden mi zbyl tak proč ho nevyužít.Je na něm dálnice jako prase,tak si říkám,že je to zvláštní.25.12 jsem našla prvního ducha.Teprve včera jsem měla vynechanou ms a už taková dálnice.Většinou co čtu holky,tak v den vynechané ms maj teprve slaboučké duchy,týden před nevidí ještě nic.Někde jsem se dočetla že to HCG je o dost silnější u dvojčat 😀 sice mi to příjde jako blbost,ale člověk nikdy neví :D my je máme v rodině. Jinak nevolnost se pomalu uklidňuje,každým dnem je to lepší a lepší.Dneska mě teda ukrutně bolí v podbřišku a taky záda,ale pořád je to lepší než ta nevolnost a navíc když si řeknu,že ta bolest je právě proto,že mi v bříšku roste miminko,tak mi to ani nevadí,naopak jsem za ni ráda 😀

ronyx
2. led 2015

@pipinka OMG mě už taky hrabe :D to mělo být adresováno tobě

veraakubik
2. led 2015

@ronyx Ja mela takovy test 4 dny před ocekavanou ms-dostavala jsem to 35dc,31 dc jsem z legrace testla a malem to se mnou seklo-necekala jsem to.A prave si ze me kamarádka dělala legraci,jestli ty miminka nemam dve-no-z namzelovo strany jsou dvojčata hned 2x a muj bracha je ma taky-sice po umelem,ale dvojčátka mají..Tak jsem zvedava jak dopadne prohlídka..

ronyx
2. led 2015

@veraakubik Hezké 😀 U mě to den po vynechané ms vypadá takhle ( ten poslední testík) myslím,že je to opravdu mega dálnice 😀 No tak to jsem na to zvědavá. Koukám,že máš už 3 dítka,tak to by byla krásná nadílka 🙂 Já mám teda jen 3 letého synáčka,ale říkali jsme si s přítelem,že chceme max 2 dítka.Máme hypotéku a dvě je pro nás opravdu strop.Ale na druhou stranu,kdyby hold byly dvě byla bych šťastná i tak,s taťuldou by to asi nejspíš seklo,ale co naděláme,doma by bylo dvojnásobné štěstí 😉

pipinka
2. led 2015

@veraakubik
@ronyx
no holky dvojčata, no to by mě asi trefilo. u nás v rodině nemá nikdo dvojčata, tak jsem ráda 😀
ale co hlavně aby byli zdravé ne?

veraakubik
2. led 2015

@ronyx No jako taky když jsem to rikala manzelovi tak rikal-co budeme delat?A ja mu rikam,no co,poridime kocarek pro dvojčátka a dodavku..Puvodne jsem chtěla max. 3 deti,ale ono se spravne říká nikdy nerikej nikdy..Mame velke auto-7mistne,druhe co mam ja,je teda taky moznost 7mist,ale asi bych to neudelala,baracek mame taky dost velikej-kazde z deti ma svůj pokojit,my s manželem loznici svoji-kamarádka mi rekla,ze to je zbytecny luxus aby kazde dite mělo svůj pokoj,ale je to ma věc,takze by se sem ještě dve miminka vesla,ale asi by to byl mazec.. 🙂 Nevim ceho se bojim vic při prohlídce-jestli bude všechno v poradku,nebo mi rekne,ze jsou tam dva.. 😉

pipinka
2. led 2015

holky kde kupujete testy? v lékárně nebo někde přes net?

veraakubik
2. led 2015

Jinak muj test den ms je ten obyc-horni,je to mamatest..

pipinka
2. led 2015

@veraakubik krásný gratuluji

veraakubik
2. led 2015

@pipinka ja ty plastovem mam z netu (nevim zda sem muzu dat odkaz),mamatest je z lekarny..Jinak dekuji,ale zatím jen potichounku-porad se bojim aby bylo vse v pohode..

pipinka
2. led 2015

@veraakubik bude určitě jo, věř tomu 🙂
můžeš mi hodit oodkaz do IP? díky moc

ronyx
2. led 2015

@veraakubik Tak my máme taky baráček.Nahoře máme teda svou ložnici + dva pokoje,jednu používáme jako ložnici pro malého a ten druhý pokoj je jeho herna.Každý je udělaný a vymalovaný do jiného stylu. Ještě nevím jak to budu řešit,spíš dokud budou malí nechám je spávat spolu a bedle budou mít hernu.Myslím,že jim to samotným bude příjemnější než být každý sám.Až odrostou a zatouží po svém soukromí,tak je rozdělím 😀 No a pokud budou dvojčátka,tak se hold o pokojíček budou muset podělit a starší bobek bude mít svůj.Vždy se to dá nějak udělat 🙂

ronyx
2. led 2015

@pipinka Já teda kupuju Dr. max a ten koupíš v každé Dr. max lékárně 🙂

ronyx
2. led 2015

Jinak holky proč by se sem nesměly dávat odkazy? Já hážu normálně 😀

veraakubik
2. led 2015

@pipinka hodila jsem odkaz do zprávy,ale když se muze vkladam si sem pro pripadne jiné testovatelky.. 😉
https://www.womenzone.cz/obchod/produkt/combo-i...
@ronyx no ja tenkrat byla v nejake diskusi-uz ani nevim kde to bylo a tam to bylo zakazane..
Jinak ja debilek snedla mrkev-čerstvou,mela jsem na ni strasnou chut a citim,ze mi zacina palit zaha-no je tohle normalni?

pipinka
2. led 2015

@ronyx já jsem chodila kupovat kámošce a když jsem tam byla dnes tak na mne koukali už divně 😠

teda dnes po tom utz mne bolí podbřišek čímdál víc

jinak my máme taky baráček, jen zatím nevíme kam dítko uložíme. nahoře v patře máme dva pokoje, ložnici, koupelnu a wc. problém je ale v tom, že pokojíčky jsou dětí od manžela z prvního manželství.každý mají svůj pokoj když jednou za 14 dní přijedou, tak jsem zvědavá jak to jednou vymyslíme. nechci ani jednomu brát pokoj. postýlka sice bude s námi v ložnici,ale pak? netušíme

holk taky u vás prší? u nás leje jak z konve děs 🙄

pipinka
2. led 2015

@veraakubik díky, z tou žáhou nevím, neznám jaký to je pocit když pálí žáha

ronyx
2. led 2015

@veraakubik No o pálnení žáhy mi ani nemluv,to mám co druhý den. pár dní zpět v noci jsem se probudila s takovou bolestí,že jsem valila do skříně pro anacid. Pak už jsem samozřejmě neusla.Ani nevím jestli se ten anacid může v těhu používat,nějak mě to tenkrát netrklo

veraakubik
2. led 2015

No me palila uz při nejmensi když jsem byla v tehu,ale aby po mrkvi palila?Ach jo,ceho ja se ještě dockam..Jinak my nahore mame 3 pokojíky,koupelnu a zachod a dole mame koupelnu,zachod,kuchyn,obyvak a loznici,ale ta je tak velka,ze tam mame ještě i hernu-takze nejake hracky v pokojiku a nejake u nas v loznici-presne to mam vymyslene-ted bude mimousek s nama a az bude vetsi a pujde do pokoje necham nejstratsiho samotného a malou a malym k sobe a pak az bude mala vetsi a bude chtit byt taky sama tak my bud zmenisme loznici a tim vzikne další pokojik,nebo prestehujem loznici do obyvaku,ale to je ještě nejaky ,,ten patek,, cas,ale uz premyslim,planuju.. 😉 Musim nejak zamestat myslenky..

ronyx
2. led 2015

@pipinka No u nás leje taky 😒 ale začlo až teď,ještě ve 12 jsem jela do obchodu a krásně svítilo sluníčko a bylo teplo. No já taky chodím do jedné lékárny pro ty testy a dneska když jsem tam byla tak se na mě prodavačka smála už z dálky.Ale co,na gyndu jdu až za 14 dní,tak se potřebuju nějak uklidňovat,že je vše ok a čárka nezmizela 😀

veraakubik
2. led 2015

@ronyx Taky me laka ještě testovat,jenze do nejblizsi lekarny to mam 4km a dela tam znama,takze se mi tam moc nechce..a do další to mam 12km.. ☹

ronyx
2. led 2015

@veraakubik a nějaký hypermarket poblíž nemáte? U nás třeba prodávaj testy i v Intersparu.Taky jsem na to koukala když jsem je tam oběvila 😀 myslela jsem,že to snad prodávají jen v lékárnách

veraakubik
2. led 2015

Nejdriz mame tesco v Plzni a Klatovech coz je cca 30km..Maji je i v DMku,ale to mam taky daleko.. ☹

leonka24
2. led 2015

@veraakubik dobre jdou banany :D hodne pomaha caj ze zazvoru a vychlazena cola 🙂 hodne sem ted ujizdela na jablkach a piskotech 🙂

veraakubik
2. led 2015

Na colu mam hroznou chut,ale ta se pry v tehu nesmí.. 😒

pipinka
2. led 2015

tak jsem zaběhla do lékárny a nakoupila i zásobu. měly i mamatest,ale ten prý dělá falešné duchy jsem se tady dočetla.

@veraakubik u nás mají testy i v drogerii teta. nebo si pro test někoho pošli, nějakou kamarádku 😉

ronyx
2. led 2015

@pipinka Tak kdy budeš testovat? :D musíš pak hodit fotečku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru