Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

denisska
7. črc 2014

@nynus no prave🙂, tak doufam, ze se taky zařadím mezi ty rychle🙂))

denisska
7. črc 2014

@nynus taky jsem to tak mela s tou svatbou, ze jedine do cele rodiny.... No jednou to nevyslo a ted je mou prioritou miminko🙂

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka včera byla 36,3 úplně nejnižší co jsem kdy po ránu naměřila 🙂 a dneska 36,7 🙂

dasenka888
autor
7. črc 2014

@simca190 já chci být taky zasnoubená :D

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka takhle se mi to pohybuje od doby co měřím 🙂

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka mě to nejde vložit :D

werumka
7. črc 2014

😀 zlej internet, zlej! 😀 A máš to někde online?

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka chtěla jsem to nascreenovat :D přes tablet, mám to na fertility, ale nevím kde tam ten graf stahnu tak daleko jsem to zatím nevykoumala :D

werumka
7. črc 2014

@dasenka888 Já myslim, že můžeš dát přímo odkaz na fertlility

werumka
7. črc 2014

@dasenka888 Sláva 🙂 To vypadá, že ovulace proběhla kolem 17. DC - pokud by se zadařilo těhotenství, tak ten nidační pokles by vycházel na ten 24. a 25. den. Ten včerejší pokles je takový dost výrazný. Nespala jsi málo? Osobně to spíš tipuju na předmenstruační pokles - ta teplota už pak nevylezla na 37... Ale uvidíš dál.

simca190
7. črc 2014

@dasenka888 uvidime noo... Vsimla sem size se mi zvetsilolevy prso... Nevim proc.. Asi se vcera moc opalvalo na slunicku 😀 nechame se prekvapit 🙂 a uvidime zdali jo nebo ne...

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka nene právě, že jsem spala stejně jako předešlé dny 🙂 no dneska jsem 33DC a menstruace furt nikde 🙂

dasenka888
autor
7. črc 2014

@simca190 hele já mám zase prave větší :D

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka tak jsem 32 DC jsem se spletla... Přikládám ovu testy, ale moc to na nich není vidět 🙂

simca190
7. črc 2014

@dasenka888 necham se prekvapit.. Nerikam si ze bych mohla byt tehotna protoze pak bych si to vsugerovala 🙂

dasenka888
autor
7. črc 2014

Byl by gool, kdybychom najednou byli všechny :D
@simca190

werumka
7. črc 2014

@dasenka888 Takové testy mívám před menstruací - zkoušela jsem, jak to vypadá na konci cyklu a bývá to tak, že druhá čárka vidět je, ale není silná... pokud by ovulace proběhla ten 17. den cyklu, tak už by musel být ovulační test výrazně pozitivní - jakože fakt purpurový. Víš jak dlouhou míváš luteální fázi (po ovulaci do menstruace)?

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka Nene netuším vůbec... :(

werumka
7. črc 2014

@dasenka888 Pokud máš klasických 14 dní (což je takový standardní průměr), tak by měla menstruace přijít zítra. Ta nejdelší je většinou 16 dní.

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka to jsem na to zvědavá 🙂

werumka
7. črc 2014

@dasenka888 Uvidíš, pokud to byl cyklus s ovulací, odpovídalo by to na 18. den cyklu. Plus 14 dní je 32, takže 33. den by měla přijít menstruace. Pokud by to byl náhodou anovulační, tak se to potáhne déle. Počkala bych tři dny, pak už je téměř jistota, že ta ovulace nebyla a vyplatila by se vyvolávačka, ať nečekáš na godota 🙂

nynus
7. črc 2014

@dasenka888 to bu bylo super kdyby sme byly najednou vsechny co si tady tak pisem v tom nasem klubiku 😀

nynus
7. črc 2014

tak sem se uz konecne taky zaregistrovala na fertilityfriend 🙂 tak budu zapisovat

simca190
7. črc 2014

@dasenka888 no to teda.. 😀. Tehulkovaly bysme spolecne 🙂

simca190
7. črc 2014

Holky nejak mi tvrdne levy prso..😀. Je takovy napruzeny nez to druhy 😀 u druhyho mam vystouplou bradavku ale u tohodle ne.... Ne to smesny 😀. Od ceho to muze byt?

dasenka888
autor
7. črc 2014

@werumka jasné děkuji 🙂

dasenka888
autor
7. črc 2014

@simca190
@nynus
Musíme si pak jednou domluvit společný výlet s kočárkama :D

simca190
7. črc 2014

@dasenka888 no tak to urcite... Nevis proc mam "nafouklou" kozenku? 😀. Popisovala jsem to 😀. Kdyz se ppdivas výše

dasenka888
autor
7. črc 2014

@simca190 hele nevím, ale dobrý týden mám pravé prší větší než levé a hlavně u pravého mám i většío dost dvorec :D a až zjistíš proč, tak mi to řekni :D dík :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru