Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

damae
12. zář 2014

@svlocka A kdy ti má začít menses?

svlocka
12. zář 2014

@damae v pondeli :(

damae
12. zář 2014

@svlocka proč smutně? tak to se už za pár dní dozvíš, jak jsi na tom! 🙂

svlocka
13. zář 2014

@damae tak jsem si delala tes a nic ted mam 11den DPO.asi zase priste .

damae
13. zář 2014

@svlocka No, tak uvidíš, jestli ti začne ms... Nicméně dobré na celé té věci skutečně je, že se to každý měsíc restartuje a můžeš jet nanovo 🙂

svlocka
15. zář 2014

@damae v sobotu dost velke bolesti v nedeli mirnejsi tak jsem myslela ze to prijde spis,jen dost spineni hnede dnes se ma dostavit ale zatim bez bolesti tak uvidime 🙂dnes 29DC.

8051
15. zář 2014

Ahoj holky, mám takovou malou otázečku, poraďte! 🙂
od 12- 14.9.2014 jsem měla normální menzes, jenže dělala jsem si tt už 11.9. aby tam strašně slabý proužek ale dnes po menstruaci je na tt proužek o něco silnější.Myslíte že jsem těhotná i přesto že jsem měla menzes, nebo se jedná třeba o zánět? Poraďte.

werumka
15. zář 2014

@8051 Zánět to nebude. Byla ta menstruace klasická - tj. stejně silná, odcházela sliznice?
Může to být těhotenství i přes to (některé ženy menstruují i jako těhotné), může se ale jednat i mimoděložní. Pokud bude test sílit, zajdi si na kontrolu - růst hcg v krvi, později ultrazvuk.

8051
15. zář 2014

Byla to úplně normální menstruace jako obvikle, nic nápadného.Po ránu už mi bývá i trochu nevolno, mdlo a jsem pořád unavená.Použila jsem test GS Mamatest 10.
Tak zítra zajdu za doktorem a uvidím, ale mám strach, snad bude vše v pořádku. ☹

hobitka1
15. zář 2014

Ahojky tak nic doktro mi dal prasky a taky nic tak se ted rozhodujeme jestli mame jit na umelko nebo ne co vy nato

werumka
15. zář 2014

@8051 Máš fotky těch testů?

8051
15. zář 2014

Bohužel nemám, duch tam není, je tam už slabounký proužek.Tak Držte palce, zítra se to vše dozvím, tedy doufám že bude už něco vydět a budou to jen a jen dobré zprávy. 😉

werumka
15. zář 2014

@8051 Ono asi ještě nic vidět nebude - na ultrazvuku je vidět plod až tři týdny nebo měsíc po ovulaci (oplodnění). Teď je ještě strašně brzoučko, pokud byla teprve menstruace. Spíš by bylo dobré zkontrolovat krev a sledovat vývoj hcg. Případně může lékař napsat Utrogestan.

kvakuska
15. zář 2014

@8051 menstruovala jsem pravidelně co 28 dní během celého těhotenství, takže ano, je možné že i po menstruaci jsi těhotná ... mně teda menstruace během těhotenství slábla, ta poslední před porodem byla už jen jako špinění, nicméně byla a to velmi přesná ... právě díky tomu, že jsem měla cyklus, jsem se dozvěděla že jsem těhotná až na konci třetího měsíce, což vlastně nebylo vůbec špatné, nemusela jsem řešit testy a HCG apod., den po odhalení těhotenství jsem šla na prvotrimestrální screening 😀 ... takže držím palce! 😎

8051
16. zář 2014

ahojky, tak jsem tu nejistotu nevydržela a zašla raději k doktorovi.Zatím tam nis neviděl, jen prý sliznice je slaboučká.Vzali mi krev a odpoledne budu volat jak to dopadlo.Jen se bojím aby to nebylo mimoděložní.Držte palce,bojím, bojím. 😢

damae
16. zář 2014

@svlocka Ahoj, tak co dnes?

svlocka
16. zář 2014

@damae ahoj jo tak uz prisla :(tak pristi mesic znova ale ta bolest no hnus :(

damae
16. zář 2014

@svlocka Škoda. Ale další měsíc s chutí do toho. Ono dělání dětí je docela zábava 🙂

ruta12
16. zář 2014

ahojky, dobré je sledovat plodné dny. Nejde říct na 100 procent, kdy má plodné dny, ale aspoň orientačně ti mohou říct, kdy je procento otěhotnění větší ;)

8051
18. zář 2014

Ahojky,tak mám výsledky.HCG je 186 ,tak v pondělí opět na krev ale proužek na TT mám a sílí, už je jen o něco malo červený než testovací.Tak snad to vyjde a bude vše o.k. 🙂

svlocka
20. zář 2014

Ahoj poradi mi nekdo 🙂MSmamOd pondelka a uz jen takovy spineni paty den a ted po styku se mi to rozjelo ciste.je neco spatne?

snazilkaromulka
20. zář 2014

Ahoj holky, prosim o radu, jsem 13DC myslim ze jsem 3DPO nevim sice slabsi prouzek tak ani nevim zda to Ovu byla :( ale uz 3 dny me boli bricho ale zvlastnim zpusobem, neni to v podbrisku ale primo bricho, a to kdyz cokoli snim tak me to boli, nebo kdyz se napiju bublinek, nebo vcera horky caj kontryhel jsem si delala a silena bolest.. takove neco mezi bolenim, pichanim.. nevim ci to muze byt těhu, nevm zda to boli jen v podbrisku, kdyz si ani nejsem jista tim zda to byla ovu.. ani jist se mi nechce, ale musim uz mam vzdy hlad, parkrat mi bylo jak na zvraceni, tak nevim prosim moc o radu, nevim zda si delat test zbytecne pak byt zklamana zda to neni jen neco s brichem, zvlastni ze jsem mela tu menstruaci, ale tim ze jsem nasla tady na foru ze holky ji kolikrat meli a tehotne byly, tak nevim zda muzu byt taky.. co myslite, mam delat test? Dekuji moooc

werumka
20. zář 2014

@snazilkaromulka A není spíš možné, že máš teď ovulaci? Na dny by to sedělo, ty bolesti taky.

snazilkaromulka
20. zář 2014

Tak na ten silnejsi den by to sedelo ale hned druhy den byla hodne slaba carka, pridavam obrazek, ale to pri ovulaci byva z jidla tak zle? Nevim, prasky jsem vysadila koncem cervna

werumka
20. zář 2014

@snazilkaromulka Ovulace bývá 24-48 hodin po pozitivním testu. Tento sice není pozitivní, ale můžeš mít ještě po vysazení rozházené hormony - ty umí dělat nevolnosti, bolesti. Jinak ano, při ovulaci Ti může být i blbě. Pokud bys jinak byla těhotná, zpozitivní Ti i ovulační test.

snazilkaromulka
20. zář 2014

Dobre, tak testik bude zbytecny 🙂 sice skoda, ale tak nedelala jsem si zadne nadeje.. dekuji ti moc weru 🙂

pamy
21. zář 2014

Ahojky. 🙂 Mám dotaz. Minulý týden, cca 6 dní před očekávanou MS jsem měla styk přes kondom, který ale praskl. Antikoncepci neberu. 😕 MS jsem zatím nedostala, a nevypadá to ani, že by se blížila, i když je pravda je, že ji mívám dost nepravidelnou. Přes den mě zlehka píchává (tahá) v prsou. Jinak na sobě nic zvláštního nepociťuji. Je možné, abych byla těhotná? Kdy bude vhodné jít nejdřív na krevní test na hcg? Co se týče, ovulace, absolutně nemám tušení, kdy u mě bývá, jestli vůbec, protože jak píšu, MS je nepravidelná.

svlocka
22. zář 2014

Ahoj holky muzu se zeptat mela jsem ms 29DCv pondeli zacala a v patek odchazela spineni ale po styku se na druhy den rozjela takze cista a v nedeli konec tak jsem to nemela,cely vikend mi bylo zle toceni hlavy atd.dnes jsem si skoro ublinkla.muze se jednat o tehu?pres ms se mi taky tocilo v hlave a boleli prsa.poradi te mi?dekuji

simca190
3. říj 2014

ahoj holciny..hooodne dlouho jsem tu nebyla :( ale moznosti mi to nedovolily...moomentalne se stehujem do bytu...a mam tu taky par dobrych ale neujasnenych zprav..:D jsem pres dva tydny po MS, boleji me cim dal tim vic prsa, mam nafoukle bricho,ktere obcas boli v podbrisku jkobych to mela dostat. jsem po chripce,cili oslabena imunita. brisko se mi zveda nahoru, tak nevim nevim. holcina ktera uz tehu byla, mi rikala, ze tehu jsem...zitra budu mit testik tak uvidime 🙂

janajens
3. říj 2014

@simca190 stejne priznaky mam taky a jeden den zpozdeni taky nevim nna cem jsem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru