Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

werumka
4. srp 2014

@pindriste Toho 3.8. to mohl být nidační pokles. Po něm bývá test pozitivní až třeba za tři dny. Uvidíš zítra...

nynus
4. srp 2014

@werumka stahnu foto do mobilu a proste jim to tam hodim na stul at k tomu neco reknou a je to 😀 a taky sdelim s tim estrogenem ze mam mensi

pindriste
4. srp 2014

@nynus hm, tak já včera měla poměrně velký pokles a i jsem lehounce odpoledne zakrvácela, opravdu drobně, od té doby nic a teplota dnes narostla, test negativní

pindriste
4. srp 2014

@werumka a není pozdě, že by byl nidační pokles až takto 13.dc?

nynus
4. srp 2014

@pindriste ja rika wermuka ,ja nesjem odbornik no,tak testni dyl 🙂

werumka
4. srp 2014

@nynus Přežvýkej jim tu zprávu od lékaře. Výsledky hormonálního profilu, výsledky z ultrazvuku a podezření na PCO. K tomu jim dej ten graf, řekni, jak vypadal minulý cyklus a že ovulační testy v tomto cyklu byly negativní.

nynus
4. srp 2014

@werumka okej asi si to nekam napisu bo sem tatarka 😀 a nez tam dojdu nic nevim,to bude domluva 😎 se fakt tesim nastesti prekladatel po telefonu 🙂

werumka
4. srp 2014

@pindriste Nene, není. Ono se také může stát, že dozrají třeba dva folikuly, jeden praskne, zvedne se bazální teplota a třeba za den na to praskne ten druhý (ale to už nezaznamenáš) a z toho otěhotníš. Při nidaci špinění bývá, nedivila bych se, kdyby to bylo tak. Zkus ráno desítkový test, jestli máš. Případně ovulační.

werumka
4. srp 2014

@nynus Tak to pěkně barvitě vyprávěj, ať se překladatel zapotí 😀

pindriste
4. srp 2014

@werumka má tu jeden dvacítkový, zkusím ho a zbytek středa krev

pindriste
4. srp 2014

@werumka no a s tím prasknutím dvou, ona ta ovulace byla pozdě, já bych se vůbec tomu nedivila, pokud by to pak zafungovalo z obou vaječníků třeba

lencak80
4. srp 2014

@pindriste také si myslím, že to mohlo být hnízdění vajíčka, tak uvidíš, ale dle toho co říkáš, to tak vypadá.....
zítra to zkus a pak uvidíš...

pindriste
5. srp 2014

@lencak80
@werumka tak jsem se rozkrvacela. Aspon ale vim,jak to je.

dasenka888
autor
5. srp 2014

@nynus
@werumka
Ahoooj holky 🙂 , tak jsem se vrátila po víkendu ve stanu na odreagování :D A tím , že jsem neměla možnost měřit v sobotu a neděli mám ve svém grafu nejspíš bordel :( respektive byla jen možnost zaznamenávat hlen, tak uvidíme, vzhledem k tomu , že dneska jsem 14DC, tak mám pocit , že ovulační bolesti byli včera, ale v grafu jsem se nějak bohužel ztratila :( Dneska teplota nějak veliká :(
http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

werumka
5. srp 2014

@dasenka888 A hlen nějaký byl? Teoreticky tohle může být vzestup po ovulaci. Pokud budou takto vysoké teploty i dál, tak by to vycházelo.

dasenka888
autor
5. srp 2014

@werumka Do včera byl hustý krémový... Dneska mi přijde, že ho je minimálně, ale je pružný a bílkový 🙂

dasenka888
autor
5. srp 2014

@werumka Jinak čípek je hodně vysoko, tam včera nebyl 🙂

nynus
5. srp 2014
katba88
5. srp 2014

Ahoj,tak jsem dnes byla u doktorky a je tam naše malinkata tečka 3,3 mm velká🙂 zítra mám volat na výsledky krve a za týden na kontrolu 🙂

mysackovi
6. srp 2014

ahoj, dnes jsem se po víkendu vrátila od rodičů....sice jsem si říkala, že sem nepůjdu dokud manželovi neskočí dovolená, ale to se nedá...je to závislost...mamča mi opět řekla,, když mě viděla, že jsem těhotná....a nééé jenom ona....achjo ☹ .....nechci se testovat, se toho normálně bojí...je pravda, že já sama nejsem ve své kůži, oteklá a i stále přibírám, ale čím to je....nikdy jsem nebyla vyžle, ale ani taková nakynutá jak teď....a na psychice mi to nedává 😨(

kackarebicerova
6. srp 2014

@mysackovi AHoj nechci te strasit ale mela jsem podobny problem..vsichi mi rikali ta bude v tom a tobe narostli prsa a behem mesice jsem pribrala 5 kilo.... ale bohuzel nic z toho....doktorka to vyvratila ....A na pohotovosti mi minule dokonce rekli ze jsem jak fena co ma falesnou brezost ze si to moc beru a za mam vypnout a cekat kdy to prijde doopravdy...ted mam plodne dny a s pritelem se snazime..driv jsem nic nepocitala a neslo to tak ted zapisuju kazdy den jak blazen

mysackovi
6. srp 2014

@kackarebicerova no tak to snad ne.....já už mám taky přes 5 kilo ...božeeee....snažím se na to nemyslet, ale moc to nejde, když do mě všichni s tím furt hučej, ptaj se a přesvědčujou, že jsem....pak mi to nedá a pořád se prohlížím :-/
teď si chci najít ňáký nový koníček a začít se mu intenzivně věnovat, ale moc mě nenapadá co.... :-/

dasenka888
autor
6. srp 2014

@mysackovi já jsem mela to same a bylo to z důvodu toho, že jsem tomu také věřila , protože mi to ostatní říkali :( je to opravdu dost o psychice a pak jsem se jeden den probudila a řekla si ze nejsem a všechny příznaky vymizeli .... Měla jsem to prostě vsugerovane... Nebyla bys první ani poslední ...
@kackarebicerova zapisujes teploty ? 🙂 Hodně štěstí 🙂) Já měla mít včera ovulaci, ale měla jsem na to dost vysokou teplotu, tak nevím 🙂)

dasenka888
autor
6. srp 2014

@nynus Brouku Tvůj graf se mi nechce zobrazit... (:

nynus
6. srp 2014
nynus
6. srp 2014

dnes docela trapas ,sla jsem k dr a cekam kdy me konecen zavolaji a cekam pul hodku a mezitim bralio vsechny ci byli driv nez ja a co prisli i po me no tak se du zeptat ze cekam uz pul hodky a ona ze sem to mela rict,tekze dnes smula chjo takze sem obednana na pristi tden opet ve stredu,sem se tesila ze to budu konecne resit a nic tak pristi tyden no,dam pak vedet jak to dopadlo

nynus
6. srp 2014

@dasenka888 divny graf mam,nejam se me to drzi furt na 36.4 a tak furt stejne co to mam za graf fakt nevim teda. 😒

evcann
6. srp 2014

@mysackovi ahoj, jsem na tom stejne, přesne stejné pozorovaní a to určitě musím byt tehotná a nic, momentalně mám šilenou náladu a nevím jak se z toho dostat, hrozná úzkost :(

nynus
6. srp 2014

Tak jsem vyfotila grafik na mobil

werumka
6. srp 2014

@dasenka888 Ahoj, jak dneska teplota?

@nynus Tu ovulaci v tomhle grafu nenajdem... Teploty máš max. na 36,5, ale spíš na 36,4. Ve chvíli, kdy překročí tuhle hranici víc jak tři dny v kuse, pak půjde usuzovat, že ovulace byla. Ale možná fajn, že máš ještě týden k dobru, třeba se během toho týdne objeví.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru