Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

lencak80
11. črc 2014

jsme nedočkavé všechny, jak to dopadne!!!! 🙂

@dasenka888 tak to je mazec, tak uvidíš, třeba to nakonec dopadne!!! teda tady je napětí!

jsem to dostala včera, takže tak, ale my se nějak nesnažíme, už máme dvě děti, ale o třetím přemýšlíme, tak uvidíme, jak se to vyvrbí... chtěla bych na chvíli do práce, jinak by mě kleplo, přece jen 6 roků doma je celkem dlouhá doba, i když jsem chodila do práce poslední rok, 1x týdně... chtěla bych zase vydělat nějakou korunku a pak uvidíme, ale ještě jedno mimčo bych brala, máme dva kluky, tak třeba zkusit holčičku a když ne, tak to bude zase kluk, to mi nevadí!!!

nynus
11. črc 2014

@simca190 to vydrzis uselat az zitra jo??? 🙂 🙂 🙂 🙂

nynus
11. črc 2014

@lencak80 to jo ja cekam na priti tyden a udelam opet test.to sse mas dva kloucky ja bych uz taky chtela strasne deti ja chci 3 deti hned za sebou a vsem rikam ze bych byla nejradsi kdybych cekala rovnou dvojcata to bych si prala

simca190
11. črc 2014

@nynus jo udelam jeden dneska vecer a pak rano 😀. Doufam ze tam ty // budou... 🙂

nynus
11. črc 2014

@simca190 drzim palce at tam sou 😉

simca190
11. črc 2014

@nynus doufam ze budou 😀. 🙂

dasenka888
autor
11. črc 2014

@lencak80 jak se dělají kluci ? :D :D
@simca190 to teda dej hnedka vědět 🙂)

simca190
11. črc 2014

@dasenka888 to urcite dam... Nakoupim si od ruznych znacek 🙂 plus ten digitalni 🙂

dasenka888
autor
11. črc 2014

Jinak BT dnešního rána 36,6 🙂) čípek tvrdý otevřený a produkuje hlen, ze mám pocit, že jsem to dostala a nic.... :D

dasenka888
autor
11. črc 2014

@simca190 já se dneska pro něj asi nedostanu :D

mamazelka
11. črc 2014

@simca190 Tak co jakjsi dopadla??? Já mám bazálku 37,8 já si myslím že test ani kupovat nemusím..

simca190
11. črc 2014

@dasenka888 to jq ho koupim není z pujden nq brigadu s ritelem... 🙂 vecer jeden udelama pak rano 🙂
@mamazelka tak to gratuluji... Tenhle měsíc je hodne tehotnych uz 🙂

simca190
11. črc 2014

@dasenka888 podle me to dostanes kdyz je otevrenej.. 🙂

nynus
11. črc 2014

@mamazelka takze mas ted kazdy den bazalku nad 37??? Tak to asi vazne budes ,no ja stale cekam a ms nikde uz je to mesic zpozdeni tak teda nevim tehu nega

mamazelka
11. črc 2014

@nynus No už 3 dny mám takhle bazálku, uvidíme ještě včera jsme to měla dostat a nic, ale mívám zpoždění, jen ta bazálka je vysoká tak si myskím že je to těhotenství, pokud máš spoždění ms měsíc tak utíkej na gyndu když těhu je negativní to není na co čekat holka zlatá, to taky nemusí být něco v pořádku nechci strašit ale jistota je jistota

mamazelka
11. črc 2014

@simca190 Ještě nekřič ještě nemám dvě čárky a nemáme to potvrzené 🙂 ale děkuji doufám že to klapne, holky po roce a něco snaženího bych jsme se zbláznila kdyby to klaplo, určitě se zadaří i vám 🙂

simca190
11. črc 2014

@mamazelka me to zatim vsechno a pada tak ze bych mohpq byt ale i vim... Dneska koupim testiky a uvidime...🙂 mam z toho dobrej pocit :-P

mamazelka
11. črc 2014

@simca190 Tak pak dej vědět 🙂

simca190
11. črc 2014

@mamazelka urcite dam.. 🙂 tyjo nevydrzim to😀 😀

dasenka888
autor
11. črc 2014

@simca190 je to peklo to čekání, vždyť já to měla ve středu večer a ráno ve čtvrtek už nic :D :D

dasenka888
autor
11. črc 2014

@mamazelka takovej blbej dotaz, ale měříš každé ráno ve stejnou hodinu ?

simca190
11. črc 2014

@dasenka888 budem vsichni tehotny... 😀 😀 tyjo u. Nas je bourka amy mame brigadu narallye... Tak ja o bude lahudka 😀 😀 😀

nynus
11. črc 2014

@simca190 to se nemas u nas je zase nadhernej slunej den vedro jak blazen.bylo bu to skvely kdyby jsem byly na raz vsechny ale pochubuju .me zase bazalka skace kazdej den jak si chce a merim poradne tak nevim dnes zase o stupen niz ne vcera 36.5 ja se z toho asi zblaznim

nynus
11. črc 2014

holky nepridate si nake foto od vas do blogu ja dnes pridala a sem docela zvedava se neco dozvedet vice o vas 😀 😀 z vaseho zivota,vim ze to sem nepatri ale tak napadlo me to kdyz uz je tady tak skvelek babinec proc nepustit drobet do soukromi 😉 😉 😉 uz i ja se zaclenuji hihihihihih 😅 😅 a pridavam foto

dasenka888
autor
11. črc 2014

@simca190 no já furt nevím jestli jo nebo ne :D
@nynus já se bojím ze to objeví někdo z prace a pak bude ještě větší peklo :D

denca2000
11. črc 2014

@simca190 tak před chvílí jsem si dělala digi test

nynus
11. črc 2014

@denca2000 jeeeee grtauluji

nynus
11. črc 2014

@dasenka888 ale to nikomu nerikej hlavne v praci a kdyz uz tak jen tem nejblizsim ne

nynus
11. črc 2014

@denca2000 kolik stoji tyhle testy. Moc moc gratuluji k tehu dalsi mimi maji mezi sebou dobry casovy odstup holky 🙂

denca2000
11. črc 2014

@nynus test stál 188 Kč, děkuju 😉 Manžel chce hlavně další holčičku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru