Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

ronyx
29. pro 2014

@pankafe Děkuju moc 🙂 no u nás se makaj noční,tahaj se těžké zboží,kolem lítá skelná vata vzduchem se kterou se tam pracuje.Vyváží se obrovské pece ve kterých je až 70 stupňů a navíc se teď nestíhá a chcou nám nařídit 12 tky.Tohle riskovat nechci. U prvního mě hned když jsem otěhotněla poslali domů,ať nechodím dřív než s nemocenským lístkem,že mě nemaj kam přeřadit.Takže teď už jsem chytřejší a zařídím se hned 🙂

pankafe
29. pro 2014

@ronyx Správně! Nemá cenu riskovat, v práci tě oželí a ty můžeš být v poho, že jsi pro zdraví mimíska udělala maximum, které bylo ve tvých silách 🙂

simca190
29. pro 2014

@dasenka888 na gynde jsem byla minuly tyden prave kvuli MS kterou jsem mela strasne bolestivou a silnou tak mi delala ultrazvuk kvuli cyste ale tu vyloucila...dnes jsem rano delala testik a vysel mi negativni..:/

@nynus udelam jeste jeden pozitri rano tak uvidim...ovulku mam vzdycky tak tyden pred MS...a navic mam uplne jiny prubeh..nikdy jsem pri ovu nespinila...vlastne nikdy po MS proto mi to prijde divny proc jsem spinila...nevystydla jsem nikde , z psychiky to taky nemam, takze nemam vysvetleni..:(

ronyx
29. pro 2014

@simca190 Co se týče té psychiky,tak si člověk může přivodit takové věci,že se až sám diví.Ono ti možná příjde,že jsi v pohodě,nestresuješ atd.ale tělo a mysl to vnímá jinak. Znám holčinu která si třeba tak vsugerovala,že je těhotná,až měla snad všechny příznaky těhu včetně toho že si vymáčkla mlezivo z prsu ač těhotná nebyla a přitom mi tvrdila,že to bere sportovně,že na to aby otěhotněla netlačí,ale uvnitř v ní to asi bylo trošku jinak 🙂 Ono to ani úplně nejde nemyslet na to,když to mimčo člověk tak moc chce 🙂 Každopádně přeju aby bylo vše v pořádku a co nejdřív jsi oběvila na testíku // 😉

martirr
29. pro 2014

Holky, mel jste nekdo jako priznak takove pobolivani a pichani v brichu pri chuzi a pri prudsich pohybech? Dnes to mam cely den

v_anilka
29. pro 2014

@martirr já to mám taky.. a jsem 5tt+1 🙂

martirr
29. pro 2014

Je tak to se mas ze uz to vis, ja si myslim ze jsem taky v 5, ale bohuzel test mam stale negativni musim zkusit asi citlivejsi, kdy tobe ukazal //

dasenka888
autor
29. pro 2014

@simca190 alespoň že taaak 🙂)) ja jdu na gyndu osmého znovu :(

ronyx
29. pro 2014

@martirr Já měla test doktor max. s citlivostí 10.ms má dorazit 1.1 a na testu jsem dušíka oběvila už 25.12.Dneska ráno už to byla pořádná dálnice 🙂

martirr
29. pro 2014

@ronyx To se mas, dneska jsem koupila taky s citlivosti 10 tak pockam jeste dva dny a jestli to bude negativni tak mi klepne, fakt mi cely den picha a rejpe v celym brichu a na vajecniku tak jestli to neni mimco tak tam mam asi kameni🙂)))

ronyx
29. pro 2014

@martirr Jj to by mohlo být 🙂 mě to dělá taky už dobrých pár dní. Tak držím pěstičky aby si našla // 😉

martirr
30. pro 2014

Ahoj holky, tak dneska jsem 34dc a ms nikde🙂 citim bricho a teplota rano 37,1, test nechavam na zitra tak uvidime..Tak co myslite mohlo by to byt tehu?🙂

ronyx
30. pro 2014

@martirr Já teda teplotu v těhu nikdy neměla tak nevím,ale to břicho... 🙂) a pokud k tomu ještě vynechaná ms tak to musí vyjít 🙂 Zítra dej vědět jak si dopadla

pipinka
30. pro 2014

ahoj holky, já teda jsem také nafouklá jako balon, občas mne bolí podbřišek jako bych to měla dostat a stále nic. tak doufám, že až půjdu k Mudrovi, že už konečně něco uvidí. Co se týče teploty, tak měřím každý den a teplota v rozmezí 36,5 a ne víc

@martirr držím place at najdeš na testu co očekáváš

martirr
30. pro 2014

@ronyx Ja taky doufam ze zitra na tom testu uz neco bude ach jo. Taky si porad rikam co jinak by to mohlo byt, na ms to nevypada, ale porad poboliva v tom brichu a navic bily hlen.. Nevis jestli muzou byt takove priznaky kdyby to nahodou byla treba cysta a kuli tomu by meskala ms?

martirr
30. pro 2014

@pipinka Kolikaty den cyklu mas? A kolik mas normalne tu teplotu? 36,5 se mi zda nejak nizka

ronyx
30. pro 2014

@martirr No při cystě na vaječníku jsou bolesti jako při ms,to ano,ale vynechaná menstruace by neměla být.To si spíš myslím,že bude to těhu 🙂 Však uvidíš zítra

pipinka
30. pro 2014

@martirr poslední MS jsem měla 12.11. od té doby nic, teplotu jsem si začala měřit až nedávno

martirr
30. pro 2014

@ronyx Zatim neztracim nadeji, rikam si porad ze i kdyz tt budou negativni tak je porad sance, o te cyste jsem prave nekde cetla ze muze zpusobit zpozdeni tehu a ze to takhle nektere holky zklamalo tak mam z toho trochu strach

martirr
30. pro 2014

@ronyx chtela jsem napsat zpozdeni menstruace ne zpozdeni tehu🙂

martirr
30. pro 2014

@pipinka Posledni ms 12.11.? A to jeste mudr nic nevidel? Jak je to mozny? Asi jsem necetla tvoje prispevky tady tak tomu moc nerozumim

pipinka
30. pro 2014

@martirr byla jsem u mudra před 14 dni a měla jsem pouze HCG v krvi, jdu v pátek. číst jsi je nemohla, já sem napsala až dnes 😀

ronyx
30. pro 2014

@martirr Vím,že to není jednoduché,ale zkus myslet pozitivně 😉 Nevím já co znám holčiny co měly cystu na vaječníku,tak ty bolesti měly delší dobu,pokud tě to začlo bolet až teď kdy jste se začli snažit o mimčo,tak to může být těhu,ale nebo taky holá sugerace 😒 Znám holčinu,co si tak moc přála mimčo,až si vsugerovala těhu příznaky.Od bodání v podbřišku,únavu,zvětšené prsa a dokonce i ranní nevolnosti.Tak snad v tvém případě to bude opravdu to těhu 🙂 no a když ne,tak se zadaří příště 😉 Každopádně jsem zvědavá jak zítra dopadneš 🙂 Já budu taky ráno testovat abych zkontrolovala jestli mi dálnička sílí 😀

ronyx
30. pro 2014

@pipinka a testuješ? 🙂 Nebo už jen čekáš,jak dopadneš na gyndě? 🙂

martirr
30. pro 2014

@pipinka Aha🙂 Ja jen myslela abych se neptala jak blbec🙂 Tak to je fajn ze mas Hcg v krvi ne? To ja jeste nic nevim, testy mi vychazi zatim negativni

pipinka
30. pro 2014

@ronyx no testy doma mám,ale nemám odvahu. Mám za sebou několik samovolných potratů, tak se bojím. nechávám to přírodě. Možná ráno zkusím testnout. Mám břicho jak balon, hlenový průhledný výtok a prsa o číslo větší-říká manžel 😀

@martirr hlavně že jsem se domluvili že? 😉taky jsem občas mimo mísu, je tu toho tolik k přečtení.jj je to fajn, jen aby stoupalo a udrželo se mimi.neboj určitě ráno najdeš dvě čárky na testu

ronyx
30. pro 2014

@pipinka Tak jsem na tom stejně :D taky břicho jako balón a ráno jsem přistihla přítele jak na mě dlouhze kouká a pak prohlásil,že se mi zvětšila prsa 😀 a oni to ti chlapi asi poznaj líp

martirr
30. pro 2014

@pipinka To me mrzi s temi potraty, tak snad uz ti to vyjde..Ja rano udelam test a uvidim, taky mam strach co tam bude:(

pipinka
30. pro 2014

@ronyx to asi jo,ale mne to nepřijde vůbec. jen pozoruji že mám tmavší dvorce jinak nic. no o břichu ani nemluv, je to děs, už mi začínají být fest kalhoty 😝 jsem tak nafouklá, že to přes svetr jde vidět že jsem jak balon

pipinka
30. pro 2014

@martirr tak si ho uděláme spolu ju?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru