Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
28. črc 2014

@snezenka123 ahoj, jestli to není antibiotikama 🙂

pindriste
28. črc 2014

@snezenka123 atb mohou cyklus posunout, případně zkus test za dva dny

snezenka123
28. črc 2014

Dekuji,taky me to napadlo,ze to muze byt tema atb. Uvidime. Myslite,ze kdyz tehu test dr.max desitkovy,tehu neukaze,mohl by tehu ukazat ten digitalni,co ukazuje i ty tydny?

nynus
28. črc 2014
nynus
28. črc 2014

@dasenka888 ahoj ty si psala o tom grafu ze kdyz dam zalozku tak to tam mam ale ja to tam nemam 😀 jak si to udelala abych nemusela posilat cely odkaz viz vyse

nynus
28. črc 2014

aaaaaaaaaaaaaaa uz sem to nasla takze teda http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?...

nynus
28. črc 2014

jinak se snazikujem snad obden ale predchozi dny si jaksi nepamatuju 😒 😀

pindriste
28. črc 2014

@snezenka123 zkus test za dva dny a uvidíš, s tím digi zkušenost nemám, jsem škrt

pindriste
28. črc 2014

@nynus dnes to zkuste, zítra možná teplota ještě klesne a nebo už stoupne a potvrdí ovulaci

nynus
28. črc 2014

@pindriste ale ja ted delalaovu test a vubec carka je strasne slaba takze pochybuju ze ted bude nekdy ovulace ☹ tak nevim spis jestli nebude az dyl

nynus
28. črc 2014

@pindriste a dnes zkusit nemuzem bo pritel sel na nocni v sest a pride az rano 😒 😕 😔

pindriste
28. črc 2014

@nynus no tak uvidíš podle teplot, já moc těm ovu testům nevěřím, resp. nikdy mi neukázal ovulaci, pak jsem začala měřit BT a to je pro mě lepší

medulka24
28. črc 2014

Mám dotaz, s přítelem se snažíme o mimi, loni v září jsem po 6letech vysadila HA a MS vždy, at uz s HA, nebo bez ní byla přesná. Žádné záněty, nebo jiné gyn. problémy jsem neprodělala. Nyní se mi nedostavila MS, šla jsem tedy k doktorovi, tam mi jen pichli vyvolavacku, udelala ultrazvuk a stejne, jako rekl tehu test, pry nejsem těhu :(. Nyní je to 12. den od injekce a já mám od doby, kdy jsem měla MS dostat neskutečně oteklá prsa, že nesnesu ani tričko, natož podprsenku a mam pichlavé bolesti v podbřišku a nebo po bocich kousek od vybezku kycelnich kosti. Je to normalni, nebo mam mit strach? Nebo je tu moznost, ze jeste muzu byt tehu? Poradte prosím emoticon

nynus
28. črc 2014

@medulka24 ja bych rekla ze mozna je tu moznost byt este tehu zkus udelat test dyl 🙂

nynus
28. črc 2014

@pindriste no ja nevimme uvu predminulej mesic ukazal ovu a silila kazdym dnem ale to sem este nemerila bazalku az tentle mesic sem zacla merit ale zapomela sem dva dny merit no

medulka24
28. črc 2014

🙂 bylo by to krásný, jen aby to nebyl nějaký problém... jsem hroznej strašpytel :/, pokaždé se strašně nervuju, jak ten test dopadne, ty tedy také usiluješ o mimi? 🙂 jak dlouho se snažíte? brala jsi dřív HA?

nynus
28. črc 2014

@medulka24 prave brala sem ji v kuse od patnacti do 19 a uz sest let ji neberu ms byla celkem v cajku myslim tu dobu ale posldeni tri roky docela problem s ms a pak rok s cipkem a ovu a vajicka se mi nedelala a ted nevim snazime se dluho ale pocitam radsi jen tento rok od ledna minuli rok sme se taky snazily ale mela sem problem s cipkem a doktor to nedoporucoval sama v tom mam zmatek uz .a kduz uz chtel nasadit lecbu clostikem tak sem ods#cestovala do uk a tady sem este u dr nebyla naposled v unoru v cechach to sice nic neviel ale snad je vse ok hlavne cucel na cipek

medulka24
28. črc 2014

a cos mela za problemy s cipkem, jestli se muzu optat?

nynus
28. črc 2014

@medulka24 nalez stredni az tezkou dysplazii bunek ale po odstipnuti v nemocnici rek dr ze ok a pak furt kontroly zda je vse v poradku a je nastesti

nynus
28. črc 2014

ja uz chci mit mimi 😢

medulka24
28. črc 2014

moc bych ti to přála, taky bychom chtěli.... mám toho nejskvělejšího chlapa na světě, takže si to přeju jako nic 🙂 jiného na světě 🙂

nynus
28. črc 2014

@medulka24 jeee tak to je skvele to mi tez a odkud si koukam ze mas blog prazdny ja sem tady na konikovy teprv mesic a uz tim ziju 🙂

medulka24
28. črc 2014

@nynus Tábor, takže taky jih 🙂

medulka24
28. črc 2014

No mě o tom povídej, no a jak jsem byla zvědavá o co to u mě jde, tak jsem tady letem světem vzala několik diskuzí a bylo to to nejhorší.... protože jsem si říkala, že to může být tento probém, tento problém a pátý přes devátý :D

nynus
28. črc 2014

@medulka24 tak to je kousek ..... ale ted je to daleko tak 1700km 😀

medulka24
28. črc 2014

nojo vlastne uk 😀 a co ty tam?

nynus
28. črc 2014

@medulka24 jaaa muz dela ja se flakam 😀 a pohodicka klidek zadnej stres ne jak v cr dvanactky v praci furt v praci a prachy na nule 😅

dasenka888
autor
29. črc 2014

@nynus ten Tvůj grafík vypadá dobře 🙂 mě to tam krapet litá ty teploty :D

nynus
29. črc 2014

@dasenka888 joooo dobre a kdy myslis ze bude nebo byla ovu vcera sem delalaovu test a nic a neska C 36.5

nynus
29. črc 2014

tak uvidime jak to bude na konci mesice sem zvedava jak bude graf vypadat az do ms jestli to poznam kdy pride 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru