Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
6. srp 2014

@werumka dneska teplota zase 36.4 a tklhe furt dokola drzi se furt dole no,jojo asi jo a to ja dneska az tablet sebou brala vsechno nafotografovano a pripravena dokumentace 😀 😎 a nic tak pristi tyden

nynus
6. srp 2014

@werumka a to bych to mela dostat uz za devt dni,tak se asi s ms muzu rozloucit 😔

nynus
6. srp 2014

@werumka no takze ted koukam na to kdy mam jit a ne orisi tyden ale az 20.8 chjo 😲 ,sem fakt mimonka 😀 takze si pockam no no snad to zrovna tu dobu nedostanu a nebeudu se muset zase preobjednat 😖

kackarebicerova
6. srp 2014

@dasenka888 Mela jsem ovu testy a na vsech byly krasne tmave //b tak poctive sexujeme ale teplotu nemerim...zas tam zazrana do toho nechci byt abych tak zas nebyla smutna ale moc neverim ze to ted vyjde jelikoz mam zanet a mam brat leky ale neberu je pac me po mich je zle a na zvraceni...

werumka
6. srp 2014

@nynus Podle mě ještě 20. mít menstruaci nebudeš... To by musela ovulace přijít během dvou dnů a to už bys zaznamenala na testu. Já nikdy nevím, kdy budu mít menstruaci a nikdy neodhaduju datum, dokud nepřijde ovulace. Pak už to vím přesně na den. Ale vzhledem k tomu, že žena nikdy dopředu neví, který den ovulace přijde, tak ani menstruace se odhadovat nedá...

dasenka888
autor
6. srp 2014

@nynus JoJo už je vidět 🙂) i z toho odkazu 🙂 Máš právě i hezky teploty 🙂
@werumka dneska 36,6 🙂 tak já nevím, ale hlen včera nakonec byl 🙂 No jsem na to zvědavá 🙂 Dneska je čípek tvrdší a níž nežli včera pač je na dosah 🙂

dasenka888
autor
6. srp 2014

@kackarebicerova tak to držím palce 🙂) já ovu testy tenhle měsíc nezkoušela 🙂 Tak jsem zvědavá jak dopadnu :D

dasenka888
autor
6. srp 2014

@werumka tak čípek ztvrdnul a je uzavřenější jinak hlen vypadá jak tělove mléko... Tak jsem z toho jelen :D

dasenka888
autor
7. srp 2014

Dnešní teplota stejná co včera 🙂 ale na ovulaci to podle mě nevypadá 🙂

http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

lencak80
7. srp 2014

ahoj holky, tak teplota začíná klesat a myslím si že zítra dostanu MS, takže tak... příští cyklus si měřit nebudu....
dle grafu to funguje tak jak má a vím, kdy tak mám ovulku...

mysackovi
7. srp 2014

@dasenka888 jj to máš pravdu 🙂 ....prostě mi hrabe 😀

mysackovi
7. srp 2014

@evcann to je prostě tím, že to moc chceme....musím něco vymyslet, abych an to nemyslela a neupínala se

evcann
7. srp 2014

@mysackovi tak až na něco přijdeš tak mi dej vědět, mě se to povede vždy jen na chvilku 🙂, nejak mi na to nejde nemyslet

dasenka888
autor
7. srp 2014

@lencak80 takže máš takhle vysokou teplotu u ovulace ? ? 🙂 Já jen, jestli mi taky 36,8 může značit ovulaci 🙂

dasenka888
autor
7. srp 2014

@lencak80 a test jsi zkoušela? 🙂

lencak80
7. srp 2014

@dasenka888 může, hele já ám celkově vyšší teploty... však vidíš, že se mi to drží nad 36,5 a více a po ovulaci přes 37. Tak to mám vždy, test jsem jako trubka koušela už v úterý, což byl 9DPO a to je stejně moc brzy a jsem přesvědčena že jak už jde teplota nízko, tak už to dostanu, to vím, takže čekám zítramax pozítří.... no jo no, takže zase třeba někdy...

lencak80
7. srp 2014

@dasenka888 takže testovat už nebudu, jen pokud by MS nedorazila, ale stejně vím, že dorazí....

dasenka888
autor
7. srp 2014

@lencak80 myslím na Tebe a popohánim mrchu ať k Tobě nedorazí 🙂)

lencak80
7. srp 2014

@dasenka888 to bychom všechny rády, ale víš jak to je.... jak už vidím hodnoty nízké, tak jak znám svoje tělo, tak vím, že prostě MS dorazí....

dasenka888
autor
8. srp 2014

@werumka dneska pokles 🙂 http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... tak já nevím :D

lencak80
8. srp 2014

@dasenka888 tak třeba je ovulka dnes, uvidíš co bude zítra a dlaší následné dny.... pokud by to byla dnes poslední nízká teplota, tak je to jasné....
já dnes teplota 37,1, ale čekám to do 2 dnů, dnes jsem dělala test a vyšel negativně.... takže už vím, že nic....

werumka
8. srp 2014

@lencak80 Jestli dobře počítám, jsi teprve 12 dní po ovulaci... to by ještě test mohl zpozitivnět. Teploty jsou stále docela vysoko nad linií.

@dasenka888 Ono i podle těch příznaků to vypadá, že ta ovulace proběhla, jak to zakreslil graf. Ale moc mi tam nehraje, že poslední dva dny ty hodnoty zase klesly na linii teplot před ovulací 😕

lencak80
8. srp 2014

@werumka já vím, ale poprvé jsem měla už 10DPO fakt sice skoro neviditelného duchal, ale byl tam, takže tentokrát s tím fakt nepočítám, v neděli mám dostat MS a tak to tak bude, je možné že už zítra, mě teplota ráno klesne a už vím, že ten den to dostanu.... i když mám dnes 37,1 zítra ráno to může být 36,8 a je to jasné, mrcha je tady....

werumka
8. srp 2014

@lencak80 Tak to je pak pochopitelné... když znáš svoje tělo, tak do toho nikdo nemůže vidět tak dobře, jako Ty. Tak už aby začal brzy nový cyklus 😉

dasenka888
autor
9. srp 2014

@werumka dneska 36,7 http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... asi budu mít anovulacni cyklus nebo fakt netusim...

dasenka888
autor
9. srp 2014

@nynus ahoooj , tak co nového ? 🙂)

lencak80
9. srp 2014

@dasenka888 musím se přiznat,že se v tom tvém grafu moc nevyznám.... ty máš i ty teploty předovulační celkem vysoké a hodně to skáče, zkus se zeptat své gynekoložky, jak to je.... já tomu asi fakt moc nerozumím, ten svůj graf mám jakž takž přehledný.... dnes mi teplota klesla na 37, takže zítra očekávám ještě pokles a MS....
a co ostatní, je tady jaksi pusto... nic se neděje, není tady nic nového....

dasenka888
autor
9. srp 2014

@lencak80 dneska cítím od rána píchání do čípku a podbřišku... Jenže nevím, jestli to není tím že byla dovolená a spime spolu mnohem vice než když chodim na třináct hodin do práce... Jinak mám dneska hodně tvrdej čípek a plno hlenu, kterej je jako tělové mléko hustotou... Já se v sobě vůbec nevyznam... Do toho mě začalo bolet v krku a hlava...:( Co u Tebe no nového ? 🙂 Já beru gynex a původně mám za par dni začít znovu, ted mám týden pauzu, tak jsem zvědavá jestli se zase dostaví menstruace a hlavně kdy 🙂) Od zítra zase do práce, a asi tam ten den nepřežiju :D

dasenka888
autor
9. srp 2014

@mysackovi jak to vypadá s Tebou ? 🙂

werumka
9. srp 2014

@dasenka888 Já bych to brala asi takhle: pokud ovulace proběhla, tak to muselo být ten 39. den. Takže bych 10 dní po tomto datu zkusila test. Zároveň by to vycházelo tak, že 28.7. by byl teoretický termín mentruace. Pokud to byl anovulák, tak je možné, že se potáhne ještě dál.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru