Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
13. črc 2014

@dasenka888 tak co delala si rani testik jak vysel??poslo posli

dasenka888
autor
13. črc 2014

@nynus dělala jsem si jinou citlivost a nic :( tak já nevím :( dneska mě šimra v pupiku a mám porad pocit že jsem to dostala a ono nic... Jsem z toho už blázen..

nininka23
13. črc 2014

Holky s dovolením sleduji, jak jste na tom. S manželem se chystáme o dvojku po prázdninách...moc Vám přeji, aby to bylo co nejrychleji...
@dasenka888 ty buď v klidu, přesně takhle u mě začalo první těhotenství. Jeden test slabě pozitivní (citlivost 25) na dalších nic...a za čtyři dny na desítce slaboučký duch. Furt pocit, že jsem to dostala...no a za pár dní potvrzeno rané těhotenství.

nynus
13. črc 2014

@dasenka888 ty jo to je fakt dilema to je sileny nezbyde nez proste cekat a prestat na to myslet az to pride tak to pride a urco to pozname,hlavne na zvetsujicim brise 😀 uvidime holky ,nechala bych to osudu ale to se rekne, 🙂 kdyz mozku se nechce.

nynus
13. črc 2014

@nininka23 ahoj vitam te 🙂 v nasi dlouhe diskuzi 😀 a moc dekuji za prani at to vyjde.to vis no ono je hrozny nevedet na cem jsi a hlavne jestli v tobe uz neco zije tak bych si to prala a holky tady taky moc moc dekujem a ty az po prazdninach zacnech tak at se brzo zadari 😉

dasenka888
autor
13. črc 2014

@nininka23 me se na 25 ukázal včera duch a dneska ráno jsem zkoušela 10 a nic :(

dasenka888
autor
13. črc 2014

@nynus no to já na to přestala myslet, jen zobu vitamíny a nechápu jaktoze větší citlivost udělala ducha a menší nic 🙂 hlavně to možná byla jen rozpita barva třeba 🙂

nynus
13. črc 2014

@dasenka888 to jo no to je divny tak uvidi testni dyl treba za tyden

nininka23
13. črc 2014

@nynus no vsak ja myslim, ze pristich par dni rozhodne a budes vedet na cem jsi. Kazdopadne pokud to nevyjde ted, neni to konec sveta...ridila bych se tim, co je psano na testech -pokud vyjde negativni a ty se presto budes citit "tehotne", tak se chovej, ze tehotna ses🙂 nam mala vysla na prvni pokus, ted mam blby pocit, ze to tak rychle nebude.
@dasenka888 ja mela to same..na 25 clearblue duch, na 10 mamatestu prazdno bilo. Az za ctyri nebo pet dni jsem vymodlila ducha. Pocit, ze jsem to dostala jsem mela zpocatku furt.

nynus
13. črc 2014

@nininka23 jo jo zkusim ve ctvrtek test a kdyz nic tak nic no uvidime

dasenka888
autor
13. črc 2014

@nininka23 snad máš recht 🙂)) já se modlim 🙂) no bazalka se mi zvětšila 🙂

simca190
13. črc 2014

No holky neuverite mi co jsem vyvadela... Takhle jsem se snadnikry neztriskalajako vcera(dneska) 😀 😀. Nejlegendarnejsi parba co jsem kdy zazila 😀 😀. V pul 7 jsem se dostala dopostele a v pul 10 uz cila jak rybka.. Jen zaludek se moc neciti na dnesni funkcnost😀 😀 😀

princina
13. črc 2014

@dasenka888 výdrž pár dnů a buď test a nebo pak na krev 🙂

dasenka888
autor
13. črc 2014

@simca190 fujky :D :D
@princina jasný budu muset 🙂

lencak80
13. črc 2014

@dasenka888 A když ti zaschnul, tak je tam duch také? hod foto....

lencak80
13. črc 2014

tak jsem ještě našla graf, který v dubnu před 3 lety vyhrál....

nynus
13. črc 2014

@lencak80 aha a od kdy je ten den kdy si zjistila ze jsi tehotna??nak se v tom este neorientuji

nynus
13. črc 2014

@lencak80 a ty pruhy znamenaji co cervena zrejme ms??a dalsi??? 🙂 🙂

nynus
13. črc 2014

@dasenka888 jojoojo dasi hod sem ten testik sem zvedava 😉 😉

dasenka888
autor
13. črc 2014

@nynus jsem tedka v práci 🙂

lencak80
13. črc 2014

@nynus to červené není MS, je to něco ohledně čípku, to se mrkni na tom garfu, kde si zapisuješ, tam se to dá vše vybrat. 13.4. jsem si dělala test, ten byl negativní, ale když jsem se na něj večer podívala byl tam tak strašě slabý dušík, že jsem nevěděla, jestli tam něco je nebo ne. Tak jsem vydržela do neděle, což bylo 17.4 a tam už to bylo jasné, 2 čárky krásně naběhly .

lencak80
13. črc 2014

dle grafu jsem měla 1.4. ovulaci, to byl i sex, to vidíš podle hvězdiček. Zelené políčko jsou plodné dny, čím tmavší, tím plodnější. Nemá cenu testovat dříve než 10dní po ovulaci, většinou jsou to duchové nebo ještě negativní testy... já jsem vlastně testovala ještě dokonce dříve, týden před MS a to byl negativní, to bylo toho 10.4. to bylo ještě moc brzy....

enidka
13. črc 2014

Ženy potřebuji poradit,mám 8mi měsíční holčičku kojím a cca před 3 týdny jsem vysadila antikoncepci a zatím jsem to nedostala a jde mi o to po jak dlouhé době od styku si mám udělat test,když vlastně nevím kdy to mám mít,takže zpoždění nepoznám 😀 nejde mi o to,že to nemám je mi jasné,že to ještě chvíli potrvá než přijde první menses po porodu a antikoncepci,ale že je třeba i malilinko možné,že jsem v tom 😖

princina
13. črc 2014
princina
13. črc 2014

@dasenka888 chaosu to správné, ze můžeš byt tehotna.?

nynus
13. črc 2014

@enidka ty jo ja vysadila ms v lednu a vubec si nepamatuju kdy sem to dostala ale mam za to ze normalne by to melo byt do par dnu po dobrani plata je mozny ze jsi v tom 😀 fakt nevim deti este nemam tak nevim jak je to po porodu a s antikama

nynus
13. črc 2014

@dasenka888 problem je v tom ze ja se v tech grafech vubec neorientuji takze mam v tom maglajz 😀

dasenka888
autor
14. črc 2014

@princina spíš si myslím, že ne no... 😒

princina
14. črc 2014

@dasenka888 Můj manžel mi říkal, že to taky příliš komplikuju...a na jednu stranu ma pravdu, on se člověk pak zbytecne stresuje...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru