Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

simca190
9. črc 2014

@nynus ja nevim.. Nikdy jsem nemerila a ani na budu.. 😀

nynus
9. črc 2014

@dasenka888 jo ja merila v sest rano ale bolesti zadny nemam a vcera 36.5 a predvcirem 36.6 a mas neska drobitko vytoka??ale fakt krapet

nynus
9. črc 2014

@simca190 nebudes ja uz zacla zkusim to ty tri mesice merit a delat ovulky

nynus
9. črc 2014

dasenka888 prosimte kdyz se blizi ovu a je nejvetsi pravdepodobnost otehotnet jaka ma byt teplota spravne kolik myslim

simca190
9. črc 2014

@nynus ykus to at vis presne kdy ji mas 🙂

nynus
9. črc 2014

@dasenka888 prosimte kdyz se blizi ovu a je nejvetsi pravdepodobnost otehotnet jaka ma byt teplota spravne

dasenka888
autor
9. črc 2014

@nynus hele to přesně nejde určit, páč se každému pohybuje jinak 🙂 http://merenibt.xf.cz/obrazky/netehu.jpg takhle by to mělo jít zasebou 🙂)

dasenka888
autor
9. črc 2014

@nynus jinak výtok mám dneska taky 🙂 čípek mi putuje zase po delší době nahoru 🙂 a začíná mi tvrdnout 🙂 Asi se mrcha dostaví 🙂 už aby Potřebuju už otěhotnět jinak mi v práci fakt trefí 🙂 :D

nynus
9. črc 2014

@dasenka888 oukej kouknu

nynus
9. črc 2014

@dasenka888 hhaha to sem si rikala taky vpraci ze chci uz vypadnout abyt tehu ale delala sem tam dva roky a tehu nikde

nynus
9. črc 2014

@dasenka888 eeeeeeemmm muzes mi ten obrazek popsat please ☹

dasenka888
autor
9. črc 2014

@nynus měla bys měřit delší dobu, aby to šlo podle Tvého grafu odhadnout 🙂 podle mého mám opravdu před menstruací, páč jsem měla delší luteální fázi, kdy jsem měla teploty vyšší než pokles , který byl dneska 🙂

werumka
9. črc 2014

@nynus Tyhle hodnoty spis vypadaji na to, ze ovulace vubec neprobehla. To pak muzes na menstruaci cekat jeste dlouho. ASi bych zasla na vyvolavacku.

11ester11
9. črc 2014

@dasenka888 uz jsem si koupila ovulacni test a zadne 2 carky se neukazaly , ani na podruhy kdyz jsem to skousela ,,, asi jsem rozbyta ☹

dasenka888
autor
9. črc 2014

@11ester11 no a bereš HA ?

dasenka888
autor
9. črc 2014

Tak jsem si přepsala graf na ten womanzone , je tam lepší a přehlednější 🙂) http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888/g...

11ester11
9. črc 2014

@dasenka888 ne neberu

dasenka888
autor
9. črc 2014

@11ester11 a jsi 15DC ? Menstruaci máš pravidelnou ?

dasenka888
autor
9. črc 2014

@nynus takhle stručně rozeznáš hlen 🙂 http://www.rodina.cz/g/autori/alenaharless/hlen... respektive mě to dost pomohlo k zaznamenání do grafu 🙂

nynus
9. črc 2014

@dasenka888 taky ho tam mam udelanej na womenzone je dobry

bubikata
9. črc 2014

Tak jsem dnes 10 den od zpožděné ms, test udělám v pondělí, naposledy v pondělí a negativní a dnes jsem 39 cyklu, jsem nafouklá, prsa ani tak nebolí...BT okolo 36,6 ráno a během dne 37,3 takže mám asi smolíka :(((

nynus
9. črc 2014

@dasenka888 jeee zrovna to ted ctu moc dekuju

hobitka1
9. črc 2014

Ahoj je pravda ze pokud des jednou cisarem tak podruhe taky a treti nedoporucuji my chcem tri ditka a mame jedno cisarem dekuji za odpověď A chi se ještě zepat zatím mam spozdeny ms 11dni ale teh.test nic neukazal ale bradavky mam strasne citlive u prvního sem nic takového asi nemela muze to byt ze bych byla v tom snažíme se uz od brezna a na gyndu bych sla ke konci mesice pokud to zase nepride abych se zbytecne neplasila je to doby napad nebo tam mam jit hned dekuji

dasenka888
autor
9. črc 2014

@nynus
@simca190
Vyvěste prapory já jsem to dostala !!! :D

dasenka888
autor
9. črc 2014

Teď už jen vychytat ovulaci 🙂)

simca190
9. črc 2014

@dasenka888 😀. 😀. Ja to asi nedostanu... Prsa bolej... Vpodbrisku malinko a obcas.. A cipek je nahore zavreny a bily huste kremovy hlen. Plus k tomu jsem vevnitr jakoby napuchla... 😀 vsechno zvetseny zevnitr... Nevim jestli by to popr.patrilo k tehu 🙂

dasenka888
autor
9. črc 2014

@simca190 JoJo patřilo 🙂

dasenka888
autor
10. črc 2014

Ona mi ta mrcha zase zmizela :D čípek se mi posunul opět dolů a už zase změknul... :D Já to svoje tělo nepochopím :D BT 36,3°

simca190
10. črc 2014

@dasenka888
@nynus. Holky ja to jeste nedostala..

...
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru