Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

kackarebicerova
18. črc 2014

Holky muzzete te niktera rict proc krvacim po sexu a kdyz nemam..treba dnes..menses mam dostat za tyden a dnes opet krev na kalhotkach

werumka
18. črc 2014

@dasenka888 Ahoj, to je dobre, zes zasla k doktorce. Z Gynexu to nebude. Brala Ti krev? Pokud by se bolesti znovu objevily a hcg bylo negativní, tak bych šla na ultrazvuk, kdyby to byla cysta, tak bys zbytečně trpěla.

werumka
18. črc 2014

@dasenka888 Zrovna koukam, jak Ti ten graf presoupal ovulaci 🙂 Kdyby ted doslo k ovulaci, tak by odpovidaly bolesti i ten vytok...

dasenka888
autor
18. črc 2014

@werumka krev mi nebrala :/ kdyby to přetrvávalo, tak mám zase přijít, ale už je to lepší, dostala jsem injekci na tlumení bolesti 🙂 tak už to bolí méně 🙂 Bylo by fajn, kdyby se zadařilo, ale vím, ze to jen tak nebude 🙂 dneska jedu na odreagovanou do Mladé Boleslavi k babičce na barák přes noc, pres den to vidím na koupaliště 🙂 Tak snad nebudu mít nějaké velké bolesti zasejc.... Dneska jsem samej výtok, nejsem na to zvyklá :(
@simca190 co u Tebe nového ?🙂

nynus
20. črc 2014

holky tak jak je co noveho ???

lencak80
20. črc 2014

u mně nic... koukám jak se mi tady hromadí hory prádla a nemá to kdo žehlit! 😒
jen peru a peru a stále se něco děje jak jsou prázdniny, stále tady někdo je, výletujeme, je to celkem hukot. Nic nestíhám....
u co u tebe? tento měsíc si měřím, ale otěhu zatím nechci, ráda bych na chvíli do práce a pak asi za rok se rozhodneme, jestli půjdeme do třetího mimča. Přece jen už nejsem žádná mladice, tedy myslím, na mimčo.
A mám dva zdravé kluky... ale i tak bych ráda zažila ještě těhu období. Pokud by tedy bylo stejné jako ta dvě těhotenství, kdy jsem si to opravdu mohla užívatd od začátku do konce. Nic mi nebylo a bylo to prostě super!!!

dasenka888
autor
20. črc 2014

@nynus dneska se mi teplota ustálila na tu co jsem mela včera... Jinak nového asi nic jedu domu z Mladé Boleslavi 🙂
@lencak80 buď v klidu mě ta hromada prádla taky doma čeká :D
Víkend odpočatý jen se mi nechce na týden zase do práce :D a cítím občas levý vaječník, ale jinak už ne tolik co ze čtvrtka na pátek 🙂

dasenka888
autor
20. črc 2014

@nynus co u Tebe? Nějaké pokroky? 🙂

dasenka888
autor
20. črc 2014

@kackarebicerova co u Tebe nového? 🙂

nynus
20. črc 2014

U me jic kazdy den merim nak tomu extra jeste nerozumin ale to se casem naucim 😀 tady je hrozne dusno ale de to

kackarebicerova
20. črc 2014

@dasenka888 Buchto krom toho ze pri a po sexu krvacim nic...priznaky tej
hu mam stale a docela dost mam chute a boli me prsa a bradavky..zitra se objednavam na gyndu

dasenka888
autor
20. črc 2014

@nynus já taky myslela ze padnu :D ale bylo hezky, až na moje spálená zada :D Já se teprve taky učím, ale docela mě ty poznatky i baví 🙂)
@kackarebicerova no to je dobré :D já jsem skoro porad ubrecena kvůli pitkovinam :D a o bolestech bradavek ani nemluvim :/ test jsi zkoušela kdy naposledy ?

nynus
20. črc 2014

@dasenka888 jojo presne tak ale ted mam den po ms tak konecne najedu na ten grafik sem zvedava jak se bude vyvijet dal a zda me prekvapi aspon že se muzem ted snazit dal kdyz se vyvratilo to tehu

dasenka888
autor
20. črc 2014

@nynus já bych to taky chtěla dostat, abych se měla od čeho odrazit 🙂 Je to lepší 🙂 to čekání na MS je umorné :D :D

nynus
20. črc 2014

@dasenka888 a tys to este odty doby nedostala??? Ja mam aspon ted klid v dusi ze to konecne mam ty tydny byly fakt desny na psycho

dasenka888
autor
20. črc 2014

@nynus no právě, že ne, moje tělo stagnuje, tak jsem nasadila Gynex a Kontryhel a ode dneška Jeřáb ptačí 🙂 tak uvidíme 🙂)

nynus
20. črc 2014

@dasenka888 aha tak to je blbe teda a jak dlouho uz cekas,ja sem rada ze po mesici cekani se dostavila ty jo

dasenka888
autor
20. črc 2014

@nynus no nějak jsem spinila 6.6.2014 tak pět dni a od te doby nic...

nynus
20. črc 2014

@dasenka888 aha ja myslela ze cekas uz tak 14 dni ivice

dasenka888
autor
20. črc 2014

@nynus noo je to zmeškáné 16 dní 🙂 ale mám dost nepravidelné cykly 🙂

nynus
20. črc 2014

@dasenka888 aha tak to jo no ja mela pravidelne od ledna jen ted se my to cely nak podela.... 😀

dasenka888
autor
20. črc 2014

@nynus to taky pech :D by mě zajímalo co je se simcou190... Jsem ji tu ted neviděla, tak snad všechno v pořádku 🙂 Už jsi vychytala nějak tu gyndu ? 🙂

nynus
20. črc 2014

@dasenka888 jeste ne cekam na tenhle cyklu jak bude vypadat a pak nekam zajdu uvidim podle grafu co a jak a hlVNE JESTLI DOSTANU PRISTI MS SEM MY ZAP caps lock no ted vym kdy dostanu ms az mi spadne na presne 36 stupnu tak to dostanu 😀 ted jen vsldedovat tu ovu v tom se nak nevyznam ale sem teprv dva dny po ms tak asi ted nebude

nynus
20. črc 2014

@nynus i Simi nic nevim neriakal ze nekam jede taky??? na oddych

nynus
20. črc 2014

@simca190 simco jak ses na tom ty vo je new###### u tebe

dasenka888
autor
21. črc 2014

@nynus lvů bývá většinou 12-14 DC 🙂 jenže pokud to máš nepravidelně můžeš ji mít úplně jinak 🙂) Ale podle BT bys mela poznat a podle hlenu 🙂

dasenka888
autor
21. črc 2014

@nynus jinak dneska u mě BT klesla na 36,7 :( tak netusim... Hrozně mě bolej bradavky :/ Mám problém mít podprsenku :/ Tak super a předemnou celý týden doslova pracovní mimo středy teda, tu mám jedinou volnou 🙂

kackarebicerova
21. črc 2014

Tak testovat budu dnes....

dasenka888
autor
21. črc 2014

@kackarebicerova dej vědět, držím palce 🙂)

nynus
21. črc 2014

@dasenka888 ja mam dnes 36.3 a vcera taky hlen nesleduju jen bz a ovu delam kazdy den vcera jsem zacla a nega tak budu testovat cely cyklus 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru