Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
29. črc 2014

@nynus podle mě 28meho 🙂

nynus
29. črc 2014

@dasenka888 jooooooooooooooooo ze jako uz byla???? nic sem teda necitila mozna rano krapet pichnuti tod vse

pindriste
29. črc 2014

@nynus podle mě 28.7. byla ovu

pindriste
29. črc 2014

@nynus ale až další dny to potvrdí

mysackovi
29. črc 2014

tak já holky nevím už...........17.7. mi píchl injekci na vyvolání ms, dostala jsem to 23.7. ...a to tím že první den jen špinění a pak už jen dva dny krvácení a pak nic :-/.....to mi ta sliznice asi moc nenarostla chjo emoticon .....nebo že by se poštěstilo a přeci jen se jednalo a těhu?

dasenka888
autor
29. črc 2014

@mysackovi zkusila jsi gynex ? 🙂

dasenka888
autor
29. črc 2014

@nynus no podle mě ano 🙂 uvidíš 🙂 chce to naměřit vice teplot 🙂

nynus
29. črc 2014

@dasenka888
@pindriste
Aha takze ty teploty když se teď budou zvyšovat nebudou furt na stejně teplotě tak to znamená že teda ovulaci fakt byla,♡♡no snad nevadí že v době snažení sem nedělá nohy nahoru :-@ 🙂 tak uvidíme no a díky holky ♥♥

mysackovi
29. črc 2014

@dasenka888 nezkoušela....ty jo?....je dobrý?

pindriste
29. črc 2014

@nynus nemusi stale rust, ale jeste drobet povyrust a pak se drzet nahore nejakou dobu.

pindriste
29. črc 2014

@mysackovi zkus caj baby kamenicke, jde objednat na net nebo nechat namichat v bylinne lékárně, je to na podporu rustu sliznice, pripadne materi kasicku. Predtim vsim udelej test. Vyvolavacka by pripadnemu tehotesnstvi neublížila, je to progesteron.

mysackovi
29. črc 2014

děkuju.....mě dělal toho 17.7. ultrazvuk a nic tam neviděl, tak těhu asi nejsem...já měla pocit, že jsem ☹ ....ale kamarádce doktor i na konci 7tt říkal, že tam nic nevidí.....což je divný....pořád tajně doufám 🙂 a ten čaj se může pít i v těhotenství?

verunka_korunka
29. črc 2014

@mysackovi 🙂 to skoro popisuješ moji normální MS 😀 1 den špinění, 2 dny krvácení a pak už nic 😀
jsem se na to kdysi ptala doktora a ten mi řek, že je to v pořádku.

mysackovi
29. črc 2014

@verunka_korunka aha...tak to je škoda☹

verunka_korunka
29. črc 2014

@mysackovi ☹ jsem tě moc nepotěšila... ale jinak už jsem i četla, že některé měli nozmální MS a i přesto byly těhotné, takže naděje stále je 😀

mysackovi
29. črc 2014

@verunka_korunka radši bych slyšela, že jsem těhu to je pravda 🙂.....mě zarazilo že jsem to měla tak málo a krátce....předtím jsem vždy po injekci měl ms silnější.......doufám, že se nám brzy zadaří 🙂

verunka_korunka
29. črc 2014

@mysackovi co ty víš, třeba se zadařilo 🙂 Já na injekci ještě nebyla, tak nevím co je normální 🙂

mysackovi
29. črc 2014

@verunka_korunka jj třeba jo 🙂 .....od doby co neberu ha to mám nepravidelný a bez injekce nebo hormonu mám problém, aby ms dorazila ☹

dasenka888
autor
29. črc 2014

@mysackovi výborný dostala jsem to a to mám nepravidelný cykly ,ale stojí kolem čtyř až pěti stovek, ale skoro 98% ženských si ho chválí 🙂) a že po něm hlavně otěhotněly hnedka 🙂)
@nynus myslím na Tebe brouku ať se zadaří 🙂)) ! Koukej teď měřit ráno 🙂)

mysackovi
29. črc 2014

děkuju, tak to asi zkusím 🙂

nynus
29. črc 2014

jojo neboj budu merit a dekuji 😉

pindriste
29. črc 2014

Ten caj v tehu ne.

medulka24
29. črc 2014

@nynus joo tak to je paradka, ja byla dnes na gyn nechat nabrat krev tak ve ctvrtek se snad dozvim vic. 🙂

nynus
29. črc 2014

@medulka24 tak pak dej hned vedet jak si dopadla ju

medulka24
30. črc 2014

Ahoj ahoj, jsi tu?

bublinka74
30. črc 2014

ahoj holky,tak jsem tu zas po dlouhé době 🙂 ,ještě jsem to nedostala a poslední ms byla 28.6. cyklus mám 25,26 dnů .Před 3 měsíci jsem byla na diagnost.laparoskopii kde mi odstranily cysty,zánět a pročistili vejcovody,tak jsem zvědavá na to ...jsem slyšela,že prý po té operaci to jde někdy líp ,no uvidíme ,zítra jdu pro test 🙂

lencak80
30. črc 2014

ahoj holky, tak jsem zase tady. Vojta měl teď dva dny horečky, tak jsem spíše jen nakoukla co je nového.
S dětmi je stále něco....
Dnes v noci se mi zdálo, že jsem měla na těhu testu dvě čárky a byla jsem z toho mimo, přece jen 3-tí mimčo není první, ale my bychom chtěli, jen uvidíme kdy.... teď bych měla nastoupit do práce a uvidíme, nejraději bych to měla jako náhodou...
dnešní teplota už 37,2, takže se to drží nahoře.... a tak to bude asi až do MS a co vy? Nynus? jaké máš teď teplůtky?

@bublinka74 tak držím palce, ať to vyjde... bylo by to super! alespoň něco pozitivního!!!!

bublinka74
30. črc 2014

@lencak80 děkuji uvidíme,také už děti mám,teda syny 🙂 ...je to záhul na psychiku,když kluci šli výborně bez problémů a nyní se přes půl roku snažíme,pak ta operace,mně nic nebylo a pak tam objevili takových problémů ,noo ale člověk na to opravdu asi nesmí tolik myslet ,ale je to tuze těžké !!! Taky držím palečky 😉

bublinka74
30. črc 2014

@lencak80 koukám si měla taky pěknýho cvalíka 😀 ,já taky kluci měli přes 4kg,ten druhý 4,80 a nyní je jak vyžle 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru