Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
22. srp 2014

@dasenka888 prosimte nevis co toj e ted sem zacla zase spinit drobet krev ale fakt malo ja uz nevim fakt

dasenka888
autor
22. srp 2014

@nynus ze by ? 🙂))

petapepa
23. srp 2014

Ahoj holky, ma na vas dotaz. Jiz 3.mesic si merim bazalni teplotu a dle programu, kam si hodnoty zapisuju mi OV vysla na 15DC, to byla nejnizsi, 16 a 17DC se zvysovala a 18DC dosahla maxima 36,8. Od 19 DC je az do dneska, tj.6 dni, je teplota stejna 36,7. Muj dotaz zni, je mozne aby byla teplota tolik dni stejna, neznaci to neco? Za minule merene cykly jsem se s tim nesetkala😉

nynus
23. srp 2014

@petapepa je to nízký co vím tak se ma teplota držet zvýšená 18 dní ale každý to ma jinak ní počkal bych jak to bude další dny a když nehakextra neklesne tak udělat test.uvidíš nu

nynus
23. srp 2014

@dasenka888 já nevim no ale teploty jsou dost nidzkkyvne

damae
23. srp 2014

@petapepa Já bych se orientovala podle předchozích dvou cyklů - v těch ti to takhle 9. den po ovu už klesalo nebo to bylo stále zvýšené? Pokud ti to už klesalo, tak tam je skutečně změna, pokud jsi to měla stále zvýšené, jako teď, tak bych asi nepřihrávala žádnou roli tomu, že to je stejné.

dasenka888
autor
23. srp 2014

@nynus když Ty máš právě celkove nižší teploty v té první fázi... Myslím si že pak bude ten skok v LF o něco malo viditelnější , ale ještě vydrz :* Je to běh na dlouhou trať 🙂

nynus
23. srp 2014

@dasenka888 presne tak a dnes sem nemerila kocka me zbudila a vstala jsem z postele takze dnes nic tak uvidime vcera sem teda byla v soku z toho spineni neska uz nic bylo to jen pak kpek tak nevim tedy co to bylo ms uz dva dny neni tak nevim ,ach jo ja bych byla nejradsi kdybych nakonec vubec nemusela resit tehotenstvi s dr a spis abych otehotnela bez nic tak uviidime co bude dalsich par dni ja se v tech grafech uz nejak nevyznam 😖

lencak80
23. srp 2014

@dasenka888 teploty máš dobrý, teď musíš vydržet, ještě alespoň 3 dny, nemá cenu testovat dříve, opravdu... jsou to zbytečně vyhozené testy...

nynus
23. srp 2014

@lencak80 okej tak uvidime
🙂
@dasenka888 nevis ,nebo ja uz neco prisuzuji ze by kdyby ale vecer kdyz si du lehnout se mi dela z niceho nic spatne od zaludku a je mi na zvraceni uplne se premaham abych nesla je to tak tri dny musim lezet a nejakou dobu se ani nehybat abych se nepoblila 😀 ale je mi divny proc jen vecer

nynus
23. srp 2014

@lencak80 takze myslis ze ten ms nebyl ms??? a ze ovu byla ted ??

nynus
23. srp 2014

jo a holky kdyz bych delala ovu testy opravdu kazdy den od konce ms az do ovu ukazuje se i pred ovu kdy vim jiste ze neni nejaka carka nebo musi byt snehobilo??

petapepa
23. srp 2014

@damae melo by to klesat az za par dni, vzdy mi teplota o hodne stupnu klesla jen jednou a to den pred MS. Ale ostatni cykli jsem mela jak horskou drahu, stupen nahoru a nebo dolu. Proto me toto udivuje, nikdy se mi toto nestalo... Tolik dni uplne stejne, ale stat se muze asi vse😉 tak uvidime, jestli to klesne za par dni.doktorka mi totiz rekla, ze mam par dni po ovu vysokou sliznici a do ms daleho, tak ze by to mohlo vyjit, tak sem si rikala, jestli to neprisuzovat tomu. No uvidime za tyden😉

dasenka888
autor
23. srp 2014

@nynus já se v nich občas také ztracim, bud v klidu 🙂 jinak já na ovu vždycky mela nepatrnou čárku testovací 🙂 pak už musí jen sílit 🙂 Proto plno lidi dělá ovu a pak i podle nich třeba poznají těhotenství 🙂
@lencak80 jasný řekla jsem si že pockam pět dní tak uvidíme jak vydrzim 🙂) jinak děkuji za radu 🙂

damae
23. srp 2014

@petapepa Bylo by to hezké, kdyby to značilo těhotenství, ale asi je ještě brzo. Nebo jestli se možná teď lépe měříš? Mě to taky najednou po ovulaci uplně přestalo skákat a křivka je zcela ukázková, tak to přikládám lepšímu měření...
Já jsem na tom stejně jako ty teď - taky očekávám, jestli klesne. Měla by mi asi klesnout zítra, pravděpodobně... Tak uvidim

petapepa
23. srp 2014

@damae tak snad se nám oběma zadaří 😀 Budeme na sebe myslet....a je možné, že sem se na to začala víc soustředit a snažím se měřit podle všech pravidel 😀 a když to nevyjde ted, tak třeba další měsíc , nevěsme hlavu 😀

keszeli
23. srp 2014

Ahojte holky..chci se zeptat v květnu jsem přišla o mimino ve 3 měsíci a s přítelem jsme se domluvili že počkáme do ledna a začnem se snažit..minulej týden jsme ale měli pár nechráněných styku poslední byl 17.8. a ovulace mi dorazila 21.8 poznám to podle křečí a bolesti vaječníků asi proběhla dřív nějak si plodný dny nehlídám..je možne že 4 až 5 dní před ovulací se může zadařit??Já bych moc chtěla ,ale přítel má ještě strach chce abych se dala pořádně dohromady..

damae
23. srp 2014

@keszeli Ahoj, já četla max. 4-5 dní, že vydrží. Normálně se ale doporučuje spíše 2 dny před ovu. Asi hodně záleží na přítelově spermatu.
Spíš bych tomu ale moc nevěřila, ať pak nejsi zklamaná... Držím palce, 3 měsíce po potratu už bys asi mohla být OK, tak snad budeš mít brzo bezproblematické těhotenství.

keszeli
23. srp 2014

@damae Ano i já doufám že jak se začneme snažilkovat cíleně tak otěhotním jak nic..aspoň u mého druhého dítka to tak bylo..přála bych si mrchu nedostat tak jsem si říkala že třeba nějaká šance je..uvadí se max oplození schopnost spermii tak těch 48hod..pokud se nepletu.

rencorka
23. srp 2014

Prosim, potřebuji radu..
Od 13.6.2014 neberu antikoncepci. Dokončila jsem platicko, menstruace se dostavila normálně a od te doby zadna menstruace. Ve čtvrtek jsem mela nechraneny sex , který nebyl dokončen.
Prosim, mohu byt těhotná?
Neberu antikoncepci, nemam od 13.6. menstruaci. Dekuji za rady

damae
23. srp 2014

@keszeli Já právě četla i max. 5 dní. Nicméně to je asi jen pokud má muž superspermie a žena extrasuper prostředí. Bylo to míněno jako úplné maximum.

keszeli
23. srp 2014

@damae Do menstruace mám dlouho mám jí dostat až 9.9.No přítel ten dělá v zahraničí a tam je týden bez sexu takže možná i ta abstinence může trochu dopomoct v den jeho odjezdu 19.8 jsem si dělala ovu test a už byl zbarvený skoro jako kontrolní čárka pak už jsem netestovala..vživotě nebral Atb nebyl nemocný ..dneska jsem zpozorovala takovej bílej výtok zbarvený jako krém je pravda že se dva měsíce dost kontroluju..no moc nadějí si nedávám..Někde píší že holky po revizi jsou jak pohnojené 😀 tak se uvidí

lencak80
23. srp 2014

@dasenka888 jo, co se týče nevolností, tak ji můžeš mít jen večer. Kamarádka zvracela zásadně večer, ráno ne, prostě to nejsou jen ranní nevolnosti, někdo ji má celý den, někdo opravdu jen rádno, někdo večer a ty šťastné, jako já u obou těhu vůbec! za to jsem nesmírně ráda.... opravdu
takže je možné že to může být z toho, uvidíš, držím palečky

damae
23. srp 2014

@keszeli Tak uvidíš, času máš skutečně ještě hodně. Krémový výtok je podle fertilityfriend po ovulaci pokud jsi těhotná docela častá záležitost. 😉

damae
23. srp 2014

@rencorka Ahoj, těžká otázka na kterou se blbě odpovídá. Ano, možné to je. Ne, není to moc pravděpodobné. Dozvíš se to nejdřív cca za 10-14 dní pomocí těhotenského testu.

rudolflenka
23. srp 2014

Ahoj holky, původně jsem chtěla napsat do jiné skupiny, ale nějak jsem na tuhle narazila....takže u mě je to trochu složitější. Rok se s manželem snažíme o mimčo. Po vysazení HA jsem samozřejmě byla bez MS, navíc mám vzhled polycistických vaječníků (ale PCOS se vyloučilo) a nedávno jsem měla cystu 5cm (cca před měsícem) která po injekci praskla. Doktor mi doporučoval HA,aby cysty dál nevznikaly, ale říkal, že když chceme mimi, tak mi ji teda dávat nebude. Prý mám počkat, jestli přijde MS a pak se stavit. Je to možná už přes tři týdny, co mi začalo být špatně a začala jsem mít bolesti v podbřišku. Ne bodavá bolest, ale většinou celé břicho, skoro jako při ms. Tak jsem čekala, že přijde a nic. No pak jsem s "hrůzou" zjistila, že jsem přibrala a prsa se zvětšila o jedno číslo. Pořád jsem nafouklá, je mi špatně ráno a hlavně večer. Párkrát jsem málem i zvracela, ale zachránila mě studená voda a jablka. Nějak se mi nechtělo věřit, že jsem těhotná, s mou smůlou a zdravotníma komplikacema. Ale dnes jsem si dělala test a vyšly mě dvě jasné čárky! Samozřejmě, že se tam píše, že to může způsobit i ovariální cysta, ale ta by přece nezpůsobila růst a citlivost prsů ne? 😕 Doktor měl dovolenou a od pondělí je zase na příjmu, takže si to samozřejmě nechám potvrdit/vyvrátit od něj, ale to čekání...chápete 😅 co si o tom myslíte? Ještě plánuju test znovu zítra ráno a v pondělí ... 😎

rudolflenka
23. srp 2014

jo a ještě sem zapomněla dodat, že mi dělá špatně hlavně cesta autem a pak taky určité vůně mého dříve oblíbeného kondicionéru ve spreji a jedné voňavky - to bych hned zvracela 🤐 Jsem furt unavená a neschopná něco pořádně udělat. Taky mě bolí to břicho, ale asi částečně dost od zad. A jsem extrémně žravá, ale fakt extrémně 😀 jsem schopná vybílit ledničku na posezení 😕 Jo a mezi náma ženama: jsem fakt moc moc nafouklá, jak balón a neustále... 😅 já si nechci vsugerovávat, že to jsou těhotenské příznaky, ale prostě to teď fakt tak mám a byla bych ráda, kdybych v tom byla...jenže zároveň se bojím, že nebudu a budu zklamaná ☹

dasenka888
autor
23. srp 2014

@lencak80 já to asi nevydržím :D je to dlouhy a nějak pomaly :D proč taky my co chceme se nemůžeme jen otrit o kalhoty a být v tom ? :D jako někteří :D

lencak80
23. srp 2014

@dasenka888 já vím, že je to dlouhé... jak tento měsíc neměřím atd, tak je to lepší i na psychiku, prostě to nechávám a hlavně jsem manžovi řekla, že se teď nějakou dobu budu soustředit na práci a pak uvidíme... přece jen jsem byla 6 let doma a teď budu chvíli mezi lidma a pak zase třeba doma, pokud k tomu bude vše ok, myslím i ze zdravotního hlediska, musím se dát trochu do pořádku, celkově stravu, pohyb atd, abych potom ty 3 děti zvládla.... ono to druhé mimčo mi dalo celkem zabrat, jak jsem kojila tak jsem hodně hubla, až jsem byla jak nemocná a hodně unavená, protože jsem kojila 1,5 a co dvě hodiny v noci, takže je to teprve rok co se vyspím celou noc, tedy jak kdy, že? ale jo, prostě je to lepší to nechat plavat, i pak co se týče sexu, že to není tak plánované.... a pak po ovulaci už jsem na to neměla takovou chuť když jsem věděla, že už být těhu nemůžu.... ale vám to holky moc přeji.... už aby tady byl den D a rozlouslo se to!!!

lencak80
23. srp 2014

@rudolflenka to vypadá na těhu a pokud ti vyšel test, tak to tak asi bude... věřila bych tomu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru