Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

bjoucik.15
27. pro 2014

@martirr je to možný, ale taky nemusí to být těhotenství :( Mě se po ovu taky vždy zkrátí. Ale teďka se mi zkrátil až moc, vůbec na něj nedošáhnu 😒 Zatím MS nikde, jsem 40DC. tak uvidíme.... dneska mi bylo i blbě po ránu, naštěstí je doma manžel tak se o malou postaral. Ale to taky mohlo být cokoliv, chytaj mě zuby, takže klidně i od nich 🙂

martirr
27. pro 2014

Ja vim nespoleham na to, jen se snazim najit nejakej potvrzujici priznak, minuly mesic tesne pred ms jsem cipek prace mela dost dlouhy a tvrdy a tenhle mesic je to prave uplne jinak tak porad doufam, jinak porad mam tlak v podbrisku hodne bileho hlenu a ms nikde:(

petty789
27. pro 2014

@linee snad priste no,ted si uzivam vanocni krvaceni 😀,a pak zas na novo,a to cekani jsem,nejsem,ja uz sve telo ani nepozoruji dela si co chce,tak to necham matce prirode a snad se jeste zadari...jinak to nevidim 😎

danuse90
27. pro 2014

Ahoj holky. Nevíte jak chápat tenhle test? Jsem 6 dnů po čtyř denní MS(normál mam 5-7) Díky

martirr
27. pro 2014

Ja bych rekla ze je to negativni, jen se tam nejak blbe rozpila barva.. Ja budu testovat asi zitra jsem 15 dni po ovulaci a zatim byl test negativni

simca190
27. pro 2014

@linee ano vim kdy ovuluju...vypocitam to vzdy, ze se mi nalejou prsa a nafoukne bricho...MS jsem dostala 15.12. a dneska rano jsem opet trochu spinila...🙂 jen nechci byt zase zklamana z negativniho testu..:( ale cystu nemam, tu mi vyloucili..

simca190
27. pro 2014

@linee a cipek mam tvrdy, dosahnu na nej a je takovy pootevreny...tak nevim no...

dasenka888
autor
27. pro 2014

@simca190 ahoooj hodně štěstí 🙂) my taky stále snazilkujeme 🙂

simca190
27. pro 2014

@dasenka888 myslis ze by to tentokrat uz mohlo vyjit?

dasenka888
autor
27. pro 2014

@simca190 mám ho nastejno , tak doufám, ze vyjde 🙂)) jinak já můžu testovat až na Silvestra 🙂

ronyx
27. pro 2014

@danuse90 Já bych řekla,že je to vadný test,určitě zkus udělat znovu,ta těhu čárka má být podstatně výš 😉 Spíš je to opravdu nějaká vada na testíku

lencak80
27. pro 2014

@danuse90 je to zatím jen rozpytá barva, to dělá tak vždy, když se začíná test zbarvovat a pak se to ztratí, ale jinak určo negativní.

martirr
28. pro 2014

Ahoj holky, tak dneska mam 32 den cyklu, vcera vecer a dneska rano me bolelo bricho jako na ms ale stale neprisla🙂 zatim jsem netestovala mam strach ze to bude negativni..Jeste mam takovou hloupou otazku mel jste nekdo takove jako brneni v pochve? Muze to byt priznak tehu?

ronyx
28. pro 2014

@martirr Ahojky,tak to tě teda obdivuju za tvou trpělivost,já nevydržela ani do ms :D a testovala jsem víc jak týden před očekávanou ms 🙂 a ukázal se krásný dušík 🙂 teď už jen čekám do toho 1.1 jestli se něco nedej bože nezmění 🤐 Jinak brnění,to nemívám,jen klasické píchání v podbřišku - na vaječníkách 🙂

martirr
28. pro 2014

No prave moc trpeliva nejsem, testovala jsem hned jak ms neprisla a byla jsem docela zklamana ze je to negativni, ale rekla bych ze tehotna jsem, 26dc si myslim.. ze jsem mela zahnizdovani

ronyx
28. pro 2014

@martirr četla jsem tu od spousty holek,že se jim // ukázaly třeba až dva týdny po vynechání ms. 🙂 Takže ještě nezoufej,ještě se potfůrka může ukázat.

simca190
28. pro 2014

@dasenka888 no ja dneska testla a test moc nevysel...vysla mi spatne i ta kontrolni carka..nebyla uplne plne zabarvena takze udelam testik zitra rano a na silvestra rano a uvidim....jinak vcera me pichalo na prave strane jakoby pobliz panve ale zevnitr..(nevim jak to popsat)..:D a jinak brisko takove nafoukle pritom na zachod chodim treba 3x denne..:D az koukam..:D cipek je porad tvrdy, spineni uz neni, jen bily husty hlen...tezko rict jestli to bude kulisek nebo ne.....bojim se ze to bude zase plany poplach..:/

dasenka888
autor
28. pro 2014

@simca190 to já mám od úterý pocit, že to semnou sekne, čípek mám stejný a hlen taky jako Ty... 🙂 K Jezisku jsem si miminko přála, tak snad 🙂)

simca190
28. pro 2014

@dasenka888 ja nevim no...taky bych si ho prala...jenze nemam moc priznaku na tehotenstvi...prsa me nebolej, naladu mam v pohode jen mozna jsem trochu vice unavena ale to je asi tim pocasim a rymou kterou mam..:D jaky mas ty priznaky?
ja si porad rikala cim to spineni muze byt...bylo to jen dva dny a nebylo to nejak vyrazne velike...spis par "kapek"..:D a najednou treti den nic a ted jen ciste bilo..:D

dasenka888
autor
28. pro 2014

@simca190 mě bolej prsa, že bych vraždila :D jedno mám o dost zvětšené :D od úterý každý večer mi je na zvracení a litá mi to nahoru :/ jinak asi nic a testovat mohu až ve středu :D
Jinak mohlo se u Tebe jednat o zahnizdovani 🙂)))

martirr
28. pro 2014

Me bolelo bricho jako na ms pred par dny a od te doby nic a ms nikde, taky myslim ze to bylo zahnizdovani, test mam negativni a taky nemam zadne tehu priznaky

simca190
28. pro 2014

@dasenka888 me prsa bolej jen na vetsi zmacknuti...ale docela mi zmeknul a klesl cipek...je cim dal tim bliz...:( doufam ze nebudu mit podruhe v mesici MS..:(

martirr
28. pro 2014

Ja myslim ze by to mohla byt ovulace pokud jsi ms mela 15.12. proto je asi cipek mekky

lilie0
28. pro 2014

Ahoj vsichni, jdu si k vam pro radu a nazor. Pred necelym rokem jsem vysadila antinu, cca 4 mesice se mi konecne ustalila menzes, mam ji cca po 30-34 dnech. Jsem zmatena ted z posledniho mesice. Posledni menstruaci jsem mela od 28.11. - 1.12., potom jsem 11.12. cca dva dny mela bolesti, myslela jsem ze to byla ovu, ale testy jsem nedelala... 15.12. jsem zacala spinit, 16.12. a 17.12. jsem i lehce krvacela. Nyni par dnu citim bolest v podbrisku ale jen hodne mirnou, ne jako pred menzes, mam pocit plnosti, nemam chut k jidlu a neustale me boli hlava, spise jako kdyz na me jde nejaka nemoc, ale bez rymy a kasle.. dnes jsem nevydrzela a udelala si test, na testu vidim ducha, ale hooodne slabeho, spis se podezrivam ze si neco nalhavam, ale jeden nikdy nevi🙂 . Ma otazka tedy zni, mate prosim nekdo podobnou zkusenost? Jsem zmatena z toho krvaceni a nevim zda by test uz mel neco ukazovat, nebo zda je jeste hodne brzy. Miminko bychom moc chteli, ale do teto doby jsem se moc nesledovala, pouze si zapisovala krvaceni... moc diky za vsechny nazory🙂 .

martirr
28. pro 2014

Tak muj nazor je ze toho 16-17 jsi mela bourlivou ovulaci to prej muze byt i krvaceni a ted podle tich priznaku bys mohla byt tehu, udelej si test..Ja to mam dost podobne a ted cekam co z toho bude

dasenka888
autor
29. pro 2014

@simca190 třeba jde o ovulaci 🙂 jinak kdys byla naposledy na gynde? 🙂

nynus
29. pro 2014

@simca190 jeeeee Ahojky 🙂 🙂 treba se prave uhnizduje uvidis dele zkusil bych pak test az nekdy proisti tyden

martirr
29. pro 2014

Ahoj holky ja jsem dnes 33dc ms ma spozdeni asi 5 dni a rano jsem udelala tt a byl negativni, zaroven me pri ohybani tahne kolem pupiku a v podbrisku muze to byt priznak? Mel jste to tak nekdo a zaroven jste nebyly tehu?

ronyx
29. pro 2014

Ahojík holky,tak jsem dnes byla u obvoďačky na kontrolu jelikož jsem měla chřipajznu a tak nějak nechtíc mi sama potvrdila těhu 😀 Při kontrole moči jsem měla nějakou složku zvýšenou a ona prý,že to bývá při těhu a já,že těhu z největší pravděpodobností už jsem 😀 Že jen čekám jestli náhodou nedorazí ms 1.1 🙂 Když zjistila,že dělám ve fabrice rovnou mi napsala nemocenskou až do 16.1 🙂 14.1 jdu na gyndu,tak tam by mi dr už mohla rovnou napsat nemocenskou už až do mateřské 🙂 Jinak // se krásně zvýrazňuje.První testík z 25.12 druhý z 27 a třetí ze dneška 29 🙂

pankafe
29. pro 2014

@ronyx No tak to je opravdu krásná čárka, na tom dolním testíku 🙂 Tak to máš fajn, že máš neschopenku, pro jistotu, jeden nikdy neví 🙂 Držím palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru